Home - Horoskopy - Astrologie - Západní horoskopy - Nadřízený podle slunečního znamení

Nadřízený podle slunečního znamení

Nadřízený podle slunečního znamení

sefPodleZnameni.jpgPodivujete se několikrát do týdne nad proměnlivými náladami svého nadřízeného. Ráno vás vychválí do nebe a odpoledne s vámi nepromluví ani slovo. To máte s největší pravděpodobností čest s náladovým Rakem. Jestliže nad vámi bdí trpělivý šéf, který vás otcovsky poučuje o tom, co jste neudělali nejlépe, pak jste šťastlivci s nadřízeným narozeným ve znamení Vah. To, že poznáme skutečný charakter lidí kolem sebe, nám pomůže usnadnit naší komunikaci s nimi. Co nám hvězdy dali do vínku, plně skrýt nedokážeme. Pokud chcete vědět víc zavolejte do naší astroporadny ASTROHLED na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte na naši přední astroložku Zdeňku!

Beran
Beran ( 21.3. - 20.4. )
Může se zdát, že máte co dočinění s člověkem, který o sobě má velmi dobré mínění.
Opak je pravdou. Šéfové narození ve znamení Berana jsou na povrch tvrdí, uvnitř však ukrývají nejistotu. Jsou choleričtí, a tak často vyletí jako čertík z krabičky. Od podřízených očekávají přesnost a vůči chybám jsou netolerantní. Rozhodně se s nimi nesnažte polemizovat, názory mají neústupné. Na druhou stranu práci odvádí na výbornou a jeho organizační schopnosti málokdo předčí. Pokud se naučíte s ním jednat v rukavičkách a správně mu pochlebovat, nehrozí vám potíže.
Býk
Býk ( 21.4. - 21.5. )
S nadřízeným ve znamení Býka nebudete mít pravděpodobně žádné potíže.
Tito šéfové jsou houževnatí a cílevědomí, proto dobře vědí, co od podřízených očekávají. Jsou to většinou smutní flegmatikové, kteří vám nestojí za zády a nedohlížejí na drobné detaily vaší práce. Býci jsou však silně materiálně založení, proto v nouzi jen těžko uždibují ze svého a raději šetří na druhých. To je jeho největší slabina, kvůli které přichází do sporů se zaměstnanci. Jestliže si ho chcete naklonit na svou stranu, darujte mu vkusnou maličkost.
Blíženci
Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Všestranně nadaní a inteligentní jsou zrozenci ve znamení Blížence.
Předností těchto nadřízených je tvárnost a schopnost přizpůsobovat se situaci. Na okolí mohou působit povrchně, ale oni dobře vědí, co činí. Mezi jejich největší zbraně patří diplomacie a skvělé organizační schopnosti. Vyhýbají se konfliktům a dobře vědí, jak nejlépe se zaměstnanci manipulovat. Jejich nedostatkem jsou nervozita a věčná nespokojenost. Na druhou stranu je chuť neustále věci vylepšovat vede k prvotřídním výsledkům.
Rak
Rak ( 22.6. - 22.7. )
Jako inteligentní člověk na úrovni vystupuje nadřízený ve znamení Raka.
U podřízených bývá oblíbený pro svůj entusiasmus a jemnou povahu. Na druhou stranu se v něm zaměstnanci nevyznají, jeho náladovost způsobuje rozkolísanost v důležitých postojích. Má zpátečnické chování a dlouho se rozmýšlí, než udělá rozhodující krok. Nerad se podřizuje druhým, jako by byl pro vedoucí funkci stvořený. Dobrosrdečná povaha mu nedovoluje pouštět se do konfliktů. Pokud s ním přece máte potíže, získáte jej starostlivými otázkami na rodinu.
Lev
Lev ( 23.7. - 22.8. )
Jedinci narození ve znamení Lva jsou jako jedni z mála předurčeni pro vedoucí funkce.
Jsou organizačně schopní, cílevědomí s obrovskou vytrvalostí. Od podřízených očekávají jistou dávku obdivu a důvěry. V mladším věku to mohou být despotičtí šéfové, se kterými to nebudete mít lehké. Pokud jsou už však profesně zkušení, vedou svůj tým velkoryse s úsměvem na tváři. Podřízeným v nouzi neváhá podat pomocnou ruku a ukázat jim směr, kterým se mají dát. Sebevědomí jim nedává možnost na chvíli vydechnout a slevit ze svých požadavků.
Panna
Panna ( 23.8. - 22.9. )
Jedinci narození ve znamení Panny v sobě ukrývají obrovský potenciál.
Pokud jej v pravý včas odkrýjí, stávají se prvotřídními pracovníky a krok po kroku směřují navrchol. Jejich smysl pro pořádek a organizovanost způsobuje, že páci dokáží splnit bleskově. Někdy se jejich preciznost mění až v pedantrii. Nadřízení v tomto znamení mají rádi jasno v mezilidských vztazích. Jsou to inteligentní lidé, kteří se nesnižují k něčemu tak povrchnímu, jako jsou zbytečné hádky. Pokud vidí, že se zaměstnanci ocitli v úzkých, dokážou jim poradit.
Váhy
Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Člověk, se kterým se dá snadno vyjít – tak vidí podřízení svého šéfa ve znamení Vah.
Jednají vždy na úrovni a s elegancí sobě vlastní dokáží vyřešit jakékoliv spory. Na pracovišti vyžadují pořádek a mírovou atmosféru. Se zaměstnanci často diskutují o problémech a spolu s nimi hledají nejvhodnější řešení. To jim pomáhá rozhoupat se ve své vlastní nerozhodnosti. Nejsou rozhodně falešní a na každé používají jeden metr. Nenávidí bezpráví, to se z nich pak stávají krutí bojovníci.Jsou to spravedliví a veselí šéfové.
Štír
Štír ( 24.10. - 22.11. )
Jedinci narození ve znamení Štíra jsou v pozdějším věku přímo předurčeni k vykonávání vedoucích funkcí.
Jejich houževnatost a cílevědomost způsobuje, že jednoho dne zkrátka usednou do šéfovského křesla. Jsou to bystří jedinci s originálním myšlením a skvělým úsudkem. O svých kvalitách vědí a od podřízených očekávají, že jejich výjimečnost náležitě ocení. Své práci rozumí, a tak očekávají prvotřídní výsledky i od pordřízených. Pokud s nimi nevycházíte nejlépe, zkuste mu více pochlebovat a uvidíte, že najednou roztaje.
Střelec
Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Jako příjemní a klidní šéfové působí na okolí lidé narození ve Střelci.
Jsou to rození autokraté, kteří se ženou za svým ideálem. Pro svůj optimismus a nadhled nevidí překážky, které stojí v cestě. Zkrátka věří, že k vytčenému cíli dojdou. Jejich netrpělivost občas způsobuje, že vybouchnou a prásknou za sebou dveřmi. Ale po krátké přeháňce jsou opět jako sluníčka. Od podřízených očekávají naprostou oddanost. Rádi svá moudra rozsévají do okolí. Pokud Střelcům dáte pocit, že jim nasloucháte, budete s nimi vycházet bez problémů.
Kozoroh
Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Jako roztomilý chaotik může působit nadřízený ve znamení Kozoroha.
Práce je pro něj posláním, a tak se žene za plněním povinností jako závislý. Nejhorší představou je pro něj ztráta svého postavení a s ním i sociálních jistot. Kozorozi jsou silné osobnosti s trochou melancholie ve tváři. Na podřízené působí jako starostlivý otec, který se jim snaží předat to nejlepší ze svých znalostí. A vskutku tomu tak je. Kozoroh je přátelský a snaží se vám pomoci, i když jste ho o to nepožádali. Nesnažte se mu však odporovat, umí být pěkně umíněný.
Vodnář
Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
S nadřízenými ve znamení Vodnáře to nebudete mít právě lehké.
Jsou to idealisté, kteří nepřipouštějí možnost neúspěchu. Jejich houževnatost a neúnavnost může na druhé působit až bezohledně. V práci nejsou příliš systematičtí. Často experimentují a zkoušeji nové postupy a technologie. Hlavně v mladším věku jim to působí spoustu potíží. K zaměstnancům se chovají přátelsky a mají na ně velký vliv. I když si to okolí neuvědomuje, šéf – Vodnář s nimi umí skvěle manipulovat. Jsou to však jemní lidumilové, kteří nevyhledávají konflikty.
Ryby
Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Jedinci narození ve znamení Ryb mají silně vyvynuté sociální cítění a jsou spravedliví.
Jako šéfové proto nikomu nanadržují a používají na všechny stejný metr. Mají bohatou fantazii, a tak se uplatňují hlavně v umělecké branži. Jejich plachost způsobuje, že se často stávají terčem posměchu a podvodů ze strany lstivých zaměstnanců. Vedoucí pozici si sami nevybrali, spíše je k ní zavál náhodný vítr. Jsou to přátelští šéfové, kteří vás berou jako rovnocenné partnery a nikdy se nad vás nebudou povyšovat.

Podřízený podle slunečního znamení

Fotolia_podrizeny_podle_znameni1.jpgCo vězí ve vašich podřízených? Kdo chce vést kvalitní tým pracovníků, musí dokonale vědět, jaký potenciál... celý článek

Zdraví podle slunečního znamení

Fotolia_zdravi.jpgZdraví každého člověka závisí na genech, které zdědíme po svých rodičích nebo příbuzných. Každý o svoje zdraví ... celý článek

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.