Home - Články - Týdenní horoskop 22. - 28. června

Týdenní horoskop 22. - 28. června

vloženo 21. 6. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 22. - 28. června

Čas dovolené se blíží. Do té doby však na každého čeká spoustu příležitostí, ale i nástrah. Přečtěte si týdenní horoskop a poznejte svoji budoucnost s dostatečným předstihem.

Beran
V práci procházíte poslední dobou poměrně náročným obdobím, které není žádný med. Ani tento týden tomu nebude jinak. Musíte se toho spoustu nového naučit a mnohdy máte pocit, že nestíháte mladším, či zkušenějším kolegům. Vše se ale časem zlepší.

Býk
Čeká vás náročná cesta. Ať už je tím myšleno cokoliv a to buď ve fyzické, či duchovní rovině. Jisté je, že se bude jednat o bolestivou záležitost plnou vzpomínek a bezesných nocí. Musíte si tím však projít a na konci z vás bude úplně jiný člověk.

Blíženci
S nadřízeným jste teď v práci na ostří nože. Nesouhlasíte s jeho názory a tak jste stále v nějakém konfliktu. Dokonce už začínáte uvažovat nad změnou zaměstnání, protože vám momentální situace ale vůbec nevyhovuje. Možná to bude to nejlepší řešení.

Rak
V milostném životě zažíváte hřejivé období plné lásky a porozumění. Protějšek plní, co vám na očích vidí. V pracovní sféře to však drhne. Nejste spokojeni s úkoly, které dostáváte od šéfa a ani s kolegy nemáte ideální vztahy. Koukáte i po něčem jiném.


Lev
Tento týden vás čeká spoustu nových zážitků a nevšedních situací. Možná jste zkusili nový koníček, nebo jste se začali bavit s novou skupinkou lidí. To vše vás může příjemně obohatit a navíc získáte zkušenosti, které ještě někdy v životě zúročíte.

Panna
Po finanční stránce nijak nestrádáte. A rozhodně jste na tom lépe než v uplynulých týdnech i měsících, přesto máte ale pocit, že nemáte dost, protože toho máte hodně v plánu. Přes letní měsíce se totiž chcete věnovat rekonstrukci, ale i změně vzhledu.

Váhy
S rodinou to momentálně moc neklape. S některými členy se nemůžete shodnout na základních věcech a to vás neskutečně rozčiluje. Vadí vám, že dané osoby jsou naprosto netolerantní a uznávají jen vlastní hodnoty a vy se musíte stále jen přizpůsobovat.

Štír
Pokud jste nadšenci přírodních materiálů a ručních prací, tak tento týden vsaďte na nějaký kreativní kroužek. Malujte na kamínky jen tak pro radost, nebo se dejte na keramiku, či jiné tvoření. Najdete v sobě skrytý talent a výsledky budou geniální.


Střelec
Poslední dobou chladne přátelství s osobou, která vám byla velmi blízká. Ani neumíte říct, proč tomu tak je. Vzájemné odcizení ve vás vyvolává zmatené pocity a neustále se snažíte dopídit toho, co se vlastně stalo a nesmyslně hledáte chybu jen u sebe.

Kozoroh
Budete na veřejnosti svědkem vyhroceného konfliktu, který kdyby nebyl tak nepříjemný a skoro až agresivní, tak bude spíš směšný. Přesto si ale uvědomíte, jak je důležité porozumění, a že často může dojít k něčemu, co jste vlastně vůbec neplánovali.

Vodnář
Oživení vašeho domova je něco, co vás momentálně moc baví. Stále vymýšlíte nějaké nové vychytávky a měníte, co se dá. Ne každý člen domácnosti bude z těchto změn nadšen, pak ale nakonec uzná, že vaše estetické cítění bylo správné a vypadá to skvěle.

Ryby
Poslední dobou vás nenechává chladnými velice příjemná osůbka, která vás dostala svým jemným a milým chováním. Již dlouhou dobu jste nepotkali tak ryzího člověka a nyní jste neskutečně šťastní, že jste na někoho takového ve svém životě narazili.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.