Home - Články - Týdenní horoskop 16. - 22. listopadu

Týdenní horoskop 16. - 22. listopadu

vloženo 15. 11. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 16. - 22. listopadu

Týdenní horoskop přináší nejsnazší a nejpřehlednější způsob, jak se nachystat na nový týden. Dozvíte se ty nejdůležitější věci, které si pro vás vesmír připravil, a tak nehrozí, že byste něco podcenili. Zjistěte teď hned, jaké budou vrcholy příštího týdne!

Beran
Slunce vstupuje do znamení tajemného Štíra, a to znamená jediné! Toto období bude prosyceno vášní, tajemstvím, záhadnými událostmi a nečekanými zvraty. Bude to čas velice krásný, ale i nervy drásající. Rozhodně se toho ve vašem životě hodně uděje.

Býk
Máte jedinečnou příležitost dostat od nadřízeného lepší plat. Merkur je totiž v plodném trigonu s vaším znamením. Můžete konečně realizovat své velké sny a odvážné plány. Však si taky zasloužíte za svou pilnou a spolehlivou práci bohatou odměnu.

Blíženci
V listopadu se velice často prolíná světlo s temnotou. V životě se ukazují dvě cesty a je jen na daném člověku, kudy se vydá. Prolínání Černé Luny, Venuše i Slunce může být pro mnohá znamení matoucí. Vy však máte kouzelnou schopnost vybrat si správně.

Rak
Máte před sebou velice náročné období - milostné vztahy jsou momentálně na bodu mrazu. Nikdo vás moc nepřitahuje a nestojíte o zbytečnou pozornost. Nebeští vládcové vám jsou však nakloněni v oblasti financí. Větší investice budou mít nyní úspěch.


Lev
Plnění pracovních plánů vám jde tento týden na jedničku. Jste v práci moc spokojení a neměnili byste ani náhodou. Občas máte jisté pochybnosti, obzvlášť když je toho v práci hodně a nestíháte, ale většinou na pracovišti vládne kamarádská atmosféra.

Panna
Velkou radost vám tento týden dělají vaše ratolesti, i přes všechnu nepřízeň, kterou si za poslední školní rok prošli, všechno zvládají levou zadní a i když nemají vždy stoprocentní výsledky, tak jste na ně právem pyšní. Prošli obrovskou proměnou.

Váhy
Zklidněte svou mysl, ale i tělo pomocí relaxačních technik. Dobrou službu vám prokáže například jóga, masáž, či poslech oblíbené hudby. Můžete ale vyzkoušet i něco úplně nového a kreativního, například fotografování, či kreslení levou hemisférou.

Štír
Milí Štíři, tento týden vstupuje do vašeho znamení blahodárná a zejména harmonická planeta Venuše. To znamená jediné, že dařit se vám bude zejména v milostných vztazích a u rodinného krbu zavládnou krásné pocity štěstí a neskutečně milého souznění.


Střelec
V tomto týdnu máte obzvlášť veselou a společenskou náladu. Nebude nouze o návštěvy u příbuzenstva, či naopak vaše rodina navštíví vás. Skvěle a bohatě je pohostíte a všichni se u vás budou cítit velice příjemně. Navíc se skutečně úžasně pobavíte.

Kozoroh
Nelíbí se vám jednání jednoho vašeho kolegy. Stále pomlouvá ostatní spolupracovníky a vy si stále častěji pokládáte otázku, co pěkného asi říká o vás. Navíc máte pocit, že negativní atmosféru na pracovišti má právě on. Dávejte si na něj větší pozor!

Vodnář
Už jste vyléčení z toho, abyste poslouchali od rádoby kamarádů, známých či rodinných příslušníků hloupé připomínky na vaši osobu. Na to se máte až příliš rádi a jízlivé poznámky nenecháváte jen taky být a nic si nenecháte líbit. A dobře uděláte.

Ryby
Rádi investujete do věcí, které se vám líbí. Neumíte si pomoct a často rozhazujete i za úplné zbytečnosti. Sice si to momentálně můžete dovolit, ale občas máte pochybnosti, zda jste udělali výhodný kup a u vás doma se možná proto kupí samé nesmysly.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.