Home - Články - Týdenní horoskop 11. - 17. ledna

Týdenní horoskop 11. - 17. ledna

vloženo 10. 1. 2021
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 11. - 17. ledna

Jak se vám zatím líbí v novém roce 2021? Pokud ztrácíte počáteční elán kvůli prodloužení krizového stavu ohledně covidu, hlavu vzhůru a jděte si nekompromisně za svými sny a za štěstím! Hvězdy budou vaším kompasem a v novém týdenním horoskopu se dozvíte, co vás v nejbližších dnech čeká.

Beran
Smutná událost v rodině, která se stala, ve vás zanechala hořkou pachuť, ale zároveň i v mnohém pro vás znamená nový začátek. Uvědomili jste si, jak je všechno kolem vás pomíjivé a vy nemíníte ztratit ani jednu minutu vašeho života plytkým plýtváním.

Býk
V zaměstnání chodíte kolem jisté události jako kolem horké kaše. Neradi vytváříte negativní atmosféru a nejste nadšeni z toho, že musíte někoho v práci pokárat. Daný jedinec si to ale zaslouží a vy mu tímto gestem jenom pomůžete v jeho cestě dál.

Blíženci
Milí Blíženci, jste velmi citlivé znamení, které ke svému životu potřebuje pozitivitu a Slunce. Toho se vám momentálně moc nedostává a nastávající období je pro vás nejvíce temné. Vlastně jen přežíváte a už teď se těšíte na první jarní paprsky.

Rak
Novoluní ve znamení Kozoroha nám přispívá k lepšímu vnímání těch nejdůležitějších věcí v našem životě. Přinutí vás více myslet na svou rodinu a přátele. To jsou pro vás základní atributy skutečného štěstí a materiální věci jdou stranou. Jen tak dál.


Lev
Důvěryhodnost některých e-shopů je mizivá a vy byste si měli důkladně ověřovat odkud si zboží objednáváte. V situaci, která nastala minulý rok vzniklo spoustu nových obchodů, které bohužel neumí plnit své požadavky včas a vy se tak můžete zklamat.

Panna
Máte tento týden společenskou náladu, která potěší i vaše kamarády. Dveře se u vás doma netrhnou a jedna návštěva střídá druhou. Díky tomu jste pozitivně naladění, užíváte si chvilek s vašimi blízkými a máte pocit, že se zase vše vrátilo k normálu.

Váhy
Tento týden bude opravdu zábavný a akční. Přesně tak to máte rádi. Setkáte se s kamarády a o víkendu vyrazíte na nějaký výšlap, nebo si zpříjemníte páteční večer u dobrého vína. O vtipy a dobrou náladu nebude nouze. Už jste takový odvaz potřebovali.

Štír
Máte doma ještě nedodělané resty a doufáte, že se vám konečně podaří vyšperkovat si domov podle vašich představ. Minulý rok se vám nepodařilo dokončit vše a nyní doufáte v nápravu. Máte doslova nákupní horečku a berete obchody s dekoracemi útokem.


Střelec
I když jste poslední dobou rozhazovali trochu víc, než je zdrávo, tak přesto to vaše finanční stránka ještě levou zadní zvládá. Máte totiž skvělý čich na dobré obchody a umíte si i do vašeho šatníku pořídit luxusní kousky za zlomek původní ceny.

Kozoroh
Ve středu dobrotivé Novoluní vstupuje do vašeho znamení, milí Kozorozi, a tlumí negativní okamžiky vašeho života. Pokud podléháte depresivnímu počasí a nejraději byste zalezli někam pod peřinu, tak ve středu do vás vstoupí velká míra pozitivní energie.

Vodnář
Merkur s Marsem mohou nyní nadělat pěknou neplechu. Jejich spojení je ničivé a i na vztahy má neblahé účinky. Sami se sebou nebudete spokojeni a budete se utápět v pochmurných myšlenkách. Ne nadarmo je leden považován za nejdepresivnější měsíc roku.

Ryby
Pochmurný Mars je nyní v ukázkovém sextilu s vaším znamením a toto spojení vám přinese nevídaný úspěch v pracovní sféře. Konečně se budete moct naplno projevit a přijmout velké pracovní výzvy. Náladu sice nebudete mít nic moc, ale úspěch vás nakopne.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.