Home - Články - Láskohled 11. - 17. ledna

Láskohled 11. - 17. ledna

vloženo 9. 1. 2021
čas čtení: 3 minuty

Láskohled 11. - 17. ledna

Leden je zimní měsíc, a tak zůstávají i lidská srdce často chladná. Spolehlivě je ale rozmrazí vlídné slovo a vřelý úsměv! Slibte si pro tento týden, i když kvůli koronavirové situaci vám do smíchu není, že budete šířit dobrou náladu! Uvidíte, že s čím větší lehkostí budete záležitosti lásky brát, tím více se vám osud odmění!

Beran
Stále věříte, že váš vztah bude mít šťastný konec. Jste ale jediní, kdo protějšek pořád omlouvá a snaží se nějak vysvětlit ostatním toto chování. Lidé kolem vás vám ale radí dobře.

Býk
Někdo na vás udělá prvotřídní dojem. Na nečekané rande jste se netěšili a neměli jste velká očekávání. Protějšek vás ale velice mile překvapil a nakonec to byl úžasně zábavný večer.

Blíženci
Rozhodnete se se sebou udělat radikální změnu. Dali jste se na zdravý životní styl a šanci dáte i některým sportům. Možná začnete běhat nebo plavat. Zřejmě se chcete někomu líbit.


Rak
Konečně si vás váš vysněný idol všiml. Dělali jste možné i nemožné pro to, abyste ho zaujali. A výsledek skutečně stojí za to. Máte postavičku jako lusk a stále skvělou náladu.

Lev
Přítel vás seznámí s někým, s kým vás neseznámil dřív, protože si myslel, že jste až moc rozdílní. To se ukázalo jako fakt, ale vzájemná přitažlivost a vášeň je nepřehlédnutelná.

Panna
Středeční Novoluní obzvláště přeje dlouhodobým svazkům, které se dokonale sladí a doma zavládne velmi intimní a spokojená atmosféra. O víkendu zase očekávejte žhavou romantiku.


Váhy
Vaše nová známost je naprosto úžasná. Tak akčního a pozitivního člověka jste již dlouho nepotkali. Kdo ví, zda vůbec někdy. Nikdy se nenudíte a stále máte nové a nevšední zážitky.

Štír
V dlouhodobých svazcích to momentálně ani neskřípe, ale ani to není žádná velká láska. Tato stagnace není pro vás nijak ideální. Toužíte po nevšední romantice ale i sžíravé vášni.

Střelec
Konečně vám něco otevřelo oči. S novou známostí už nebudete ani minutu svého života, protože tak sobeckého člověka jste snad nikdy nepoznali. Výměny názory jsou u vás nyní ostré.


Kozoroh
Je ideální čas na romantické chvíle. Venuše je v přejícím trigonu s vaším znamením a dodává vám velké sebevědomí a pozitivní energii, která je pro opačné pohlaví doslova magnetem.

Vodnář
Z nové známosti jste byli ze začátku neskutečně nadšení. Nyní ale začínáte zjišťovat, že se vaše názory v mnohých směrech rozchází a v některých záležitostech to nedělá dobrotu.

Ryby
Jistá osoba to s vámi nemyslí upřímně. Snaží se vám tvrdit opak a dokonce si vás získává sladkými řečmi. Bude vám dlouho trvat, než vůbec pochopíte, co je to za falešného člověka.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.