Home - Články - Týdenní horoskop 1. - 7. června

Týdenní horoskop 1. - 7. června

vloženo 31. 5. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 1. - 7. června

Nový měsíc přichází! Nezapomeňte využít magické síly úplňku, který nastane 5.6. v21:12. Naplánujte si své červnové cíle včas, ať se můžete pustit do jejich plnění. V čem vám hvězdy budou přát a kde naopak musíte ještě počkat, to zjistíte v novém týdenním horoskopu!

Beran
Významné události vás čekají zejména po pracovní stránce. Máte totiž skvělé nápady a je na vás také spolehnutí. Tento týden navíc nejednomu kolegovi dokonce vytrhnete trn z paty. Ukážete tak, že jste i skvělý týmový hráč, který nemyslí jen na sebe.

Býk
V lásce se vám konečně začíná dařit. Poznali jste totiž osobu, která úplně smazala negativní zkušenosti, které jste s opačným pohlavím dosud měli. Máte štěstí, že jste někoho takového našli. Daný jedinec by vám totiž snesl modré z nebe, pokud by mohl.

Blíženci
Vládnete úžasným komunikačním schopnostem a je radost s vámi jen zavést řeč. Obzvlášť v pracovní sféře se vám díky tomu povedou úžasné obchodní transakce, ale ani osobní sféra nebude ochuzena. Je ideální čas k navazování nových známostí a kontaktů.

Rak
V zaměstnání vládne velice přátelská atmosféra, která vám každý den úžasně zlepšuje náladu. Hned se vám v takovém kolektivu lépe pracuje a nejste v tom sami. Spolupráci si pochvalují kolegové, ale i vedení firmy je z tohoto nevídaného úkazu nadšeno.


Lev
Vaše odvaha v práci je pověstná. Nemáte s ničím problém a užíváte si, když se objeví nějaká náročnější, nebo snad stresující situace. Nesouhlas se může projevit v pracovních vztazích. Nelíbí se vám chování kolegy, který se jen veze s ostatními.

Panna
Těší vás přítomnost vašich přátel, na které se můžete vždy spolehnout. Máte totiž kolem sebe skvělé lidi. Ti vás toho v životě už mnohému naučili a vzájemně se doplňujete a také si radíte. Jste v tomto smyslu opravdu spokojeným a šťastným jedincem.

Váhy
Mohli byste se tento týden začít věnovat umělecké aktivitě, která by vás nabila pozitivní energií a zanechala by vám úsměv na tváři. Navíc zjistíte, že vám váš nový koníček i jde a umíte s ním dobře pracovat. Tak vzhůru do hloubi vaší kreativní duše.

Štír
Kolem vás to začíná vřít a rozjitřené emoce jdou do všech stran. Je nutno připomenout, že kvadratura s Měsícem říká, že vy v tom jste nevinně. Zcela náhodou se připletete do rodinné hádky a hned je oheň na střeše. Přitom jste to chtěli jen urovnat.


Střelec
Poslední dobou si připadáte jak nějaký šlechtic. Doma si vás doslova hýčkají, vaše láska vám nosí doslova modré z nebe a vy si užíváte společné chvilky. V práci toho máte momentálně také méně, takže si v klidu najdete čas jen na sebe a své záliby.

Kozoroh
První červnový týden vás pěkně štve váš protějšek. Máte tak akorát dost jeho chování, a hlavně jeho negativní a nevraživé nálady. Jste pozitivní člověk, ale jeho řeči a odsekávání vás doslova ubíjí. Takhle jste si společné soužití rozhodně nepředstavovali.

Vodnář
Je čas na důsledný detox od negativních vlivů. Jarní týdny se nenesly tento rok v pozitivním duchu, takže jste na nějakou očistu těla a mysli neměli moc náladu. Nyní však vše vypadá pozitivněji a co se týče zdraví, tak nikdy není pozdě s něčím začít.

Ryby
Jeden rodinný příslušník vás poslední dobou pěkně štve. Vůbec se nedokáže přizpůsobit svému okolí - stále jen myslí na sebe, své pohodlí a to se vám nelíbí. Jste tolerantní člověk, ale pokud se neustále musíte někomu přizpůsobovat, tak vás to nebaví.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.