Home - Články - Týdenní Astrohled 12. - 18. 3. 2018

Týdenní Astrohled 12. - 18. 3. 2018

vloženo 11. 3. 2018
čas čtení: 4 minuty

Týdenní Astrohled 12. - 18. 3. 2018

Změňte vše k lepšímu dřív, než přijde jaro! S novým týdenním horoskopem se připravíte na všechny radosti i nástrahy příštího týdne. Pak už bude záležet jenom na vás, jaké si z toho vezmete ponaučení a jestli učiníte patřičné kroky k tomu, aby se věci daly do pohybu tím správným směrem! Věřte si a půjde to skoro samo!

Beran
Tento týden bude ve znamení vaší cesty za úspěchem. Půjdete si za ním s obrovským odhodláním a úsilím. Bude to stát hodně času i nervů, proto je pro vás důležité načerpat zpět síly fyzické i psychické. V tom vám pomůže čas strávený s nejbližšími.

Býk

Připravte se na změny k lepšímu na všech frontách. Zejména v práci si povedete znamenitě. Není vyloučený kariérní posun, zejména v souvislosti s novým člověkem ve vašem životě. Vylepšete ještě přístup ke svým blízkým a vše už bude zalité sluncem!

Blíženci
Ústředním tématem tohoto týdne jsou emoce a vaše vztahy k okolí. Nebuďte tak perfekcionističtí a nároční k sobě i k lidem kolem vás. Pokud zvolníte, nesmírně se vám uleví. Budete se také zaobírat vylepšením životních podmínek a plánováním budoucnosti.

Rak
Bude na vás útočit stres ze všech stran. Jste bojovníci, a tak se tomu nebudete poddávat. Důležité je mít plán na krizové chvíle, abyste se nenechali zahltit chaosem. Zkrátka se zabývejte jen důležitými věcmi a ty méně důležité nechejte na jindy.


NEROZUMÍTE CHOVÁNÍ SVÉHO PARTNERA? Trápíte se nejistotou a nevíte co dál? Ráda vám poradím s jakýmkoli trápením! Vaše Chantal!


Lev

Podaří se vám v tomto týdnu vypořádat se i s těmi problémy, které jsou sice drobné, ale dokáží otrávit život. Potkáte lidi, kteří vás naučí vidět věci jinýma očima. A protože nemusíte šetřit, dopřejete si také příjemné zážitky s partnerem a rodinou.

Panna

Tento týden vás šetřit nebude. Nebo spíš nebudete šetřit sami sebe, protože příliš podléháte své rozmrzelosti a frustracím. Přijdou i světlé momenty a pokud se dokážete svým vnitřním pocitům postavit, můžete si z toho odnést dobrou lekci pro život.

Váhy
Čeká vás pestrý týden. Mnoho věcí vyřešíte, některé přehodnotíte a zbavíte se starých názorů. Budete mít také čas přemýšlet nad svými plány. Vyhledají vás lidé, kteří od vás budou čekat pomoc, přinejmenším v podobě rady. Zvládnete toho opravdu hodně!

Štír
V tomto týdnu si budete užívat pohody, klidu i úspěchů. Co by vás však mohlo přivést do problémů, je vaše přílišná upřímnost. Někdo zkrátka nesnese, abyste mu pravdu říkali do očí. Používejte proto více diplomacie. A těšte se na jarní dny s rodinou.

Čas nám běží! Únor končí a je třeba se zamyslet, kam se ubírají naše kroky. Než se nadějete, půl roku bude za námi a je proto důležité, abychom neměli pocit, že nám život protéká mezi prsty. Ovládnout svůj čas je ovšem velmi těžké, ale pomůže nám Saturn! Jděte štěstí vstříc!


Střelec

Většina dnů bude velmi příjemná. Co vás bude brzdit, je možnost určitých zdržení a průtahů uprostřed týdne. Čeká vás hodně filozofování nad mnoha věcmi a také zvýšená starost o blaho vaší rodiny. Pozor na přehnanou sebedůvěru! Bývá často zrádná.

Kozoroh

V určitých chvílích vám v tomto týdnu vyroste sebejistota nad snesitelnou hranici. Začnete si dělat smělé plány, týkající se vaší budoucnosti. Jen pozor na přehnaná očekávání! Ve správnou chvíli prokažte zdravou dravost, přinese vám mnohé výhody.

Vodnář

Tento týden bude plný nových inspirací, dobré nálady a šťastných náhod. Dostanou se k vám skvělé novinky, týkající se vašeho zaměstnání. Je hodně důležité, abyste se ve svém štěstí nezačali bezcílně plácat, ale rozumně toto pozitivní období využili.

Ryby

Budete se v tomto týdnu obracet do svého vnitřního světa a zaobírat se tím, jak vám pomáhá vaše intuice. Potkáte člověka, který vám pomůže rozšířit obzory. Ukáže se potřeba zaměřit se více na své zdraví. V rodině to občas zaskřípe, ale vše se srovná.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.