Home - Články - Láskohled 5. - 11. října

Láskohled 5. - 11. října

vloženo 3. 10. 2020
čas čtení: 3 minuty

Láskohled 5. - 11. října

Zataženou oblohou ještě tu a tam prosvitne slunce. Někdy se brodíme blátem, jindy záplavou nádherně zbarvených listů. Potkáte někoho nového, nebo se snad rozejdete s někým, koho už dlouho znáte? Labyrintem lásky a flirtu vás provede nový láskohled!

Beran
Manželská krize do vás uhodila jako blesk z čistého nebe. Jedna malá poznámka spustila lavinu výčitek a zadržovaných zlostí z období několika let. Jste však ochotni za vše bojovat.

Býk
Čeká vás dobrodružná jízda plná emocí, vášně a touhy. Nečekali jste, že v milostném životě postoupíte tak rychle dopředu. Všechno to ale přišlo tak bleskově, že rozum nemá šanci.

Blíženci
Jste na sebe opatrní a po minulé zkušenosti nechcete jen tak někomu sednout na lep jen za milá slovíčka a láskyplné sliby. Nikdo vám teď není dobrý a vy vybíráte opravdu pečlivě.

Rak
Jste tento týden na koni. Opačné pohlaví z vás nemůže spustit oči a vy si užíváte tohoto nebývalého zájmu s opravdu velkým požitkem. Máte tendence při seznamování trochu přehánět.


Lev
Náhlý rozpad vztahu vás nutí přemýšlet nad dosavadním životem a máte jasno. Chcete teď čas jen pro sebe a své zájmy. Srdce si však nevybírá a vy znovu zahoříte obrovskou láskou.

Panna
Když vy milujete, tak opravdu pořádně a se vším všudy. Máte v sobě tolik emocí, které musí jít ven a vy jim to s klidem dovolíte. Kde jinde by měl člověk být plný citu než v lásce.

Váhy
Narazíte na někoho, kdo k vám dokonale ladí. Má stejné názory na život, pohybuje se v podobném prostředí a má stejné koníčky. Nakonec však zjistíte, že je to naprosto hrozný člověk.

Štír
Jste vášniví jedinci plni emocí a to jak těch pozitivních, tak těch negativních. Neumíte si představit lásku bez špetky dramatu a vášnivě probdělých nocí. Takhle vy prostě milujete.


Střelec
V dlouhodobých vztazích jste vy tím, kdo se snaží udržet doma dobrou náladu a při každé hádce se pak snaží o udobření. Nyní jste si řekli dost. Musí se snažit i ta druhá strana.

Kozoroh
Toužíte konečně poznat někoho nového a neokoukaného. Máte pocit, že se pohybujete v kruhu, máte kolem sebe pořád ty samé lidi a nemáte z čeho vybírat. Chcete něco vzrušujícího.

Vodnář
Tento týden jste naprosto neodolatelní. Jen těžko vám opačné pohlaví řekne ne. Spíše naopak, budete možná až příliš obletování a sebevědomí vám doslova stoupne do nebeských výšin.

Ryby
Poslední dobou vyhledáváte spíše flirt, než nějaký vztah. Zkuste se doopravdy zamyslet, co za tím ve skutečnosti stojí. Proč nestojíte o nějakou vážnou známost a jen si hrajete.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.