MENU
Home - Články - Květiny skryté v znameních zvěrokruhu

Květiny skryté v znameních zvěrokruhu

vloženo 8. 3. 2019
čas čtení: 4 minuty

Květiny skryté v znameních zvěrokruhu

Každé znamení má jinou energii a každá žena jiný styl. Ke každému znamení patří jiná barva, kámen, strom a ke každé ženě jiná květina. Jaká květina vystihuje Vás?

Kdy jindy proniknout do tajů květin v horoskopu, než právě na MDŽ. Nemusíme bezmezně věřit hvězdám, ale většinou instinktivně tíhneme k nějaké květině. Jen jsme dosud nevěděli proč. Jak tedy správně vybrat?

Beran 21.3. – 20.4.
Frézie
Z lidí narozených ve znamení Berana vyzařuje síla, energie a sebedůvěra. Mívají významné postavení ve společnosti. Svou výraznou a specifickou vůní se jim podobá Frézie.

Býk 21.4. – 20.5.
Alstroemérie

Lidé narození v Býku jsou kreativní. Mají vytříbený smysl pro krásu a rádi se krásnými věcmi obklopují. Alstroemérie je výrazná a vybízí k obdivu, stejně jako tito lidé.

Blíženci 21.5. – 21.6.
Růže

Zrozenci Blíženců dokážou okouzlit svým šarmem a schopností dobře volit slova. Růže také od pradávna přitahuje pozornost a vzbuzuje obdiv. Zároveň je velmi univerzální.


BRÁNÍTE SE NOVÉMU VZTAHU ZE STRACHU, ŽE NEVYDRŽÍ? Nahlédnu s Vámi do jeho budoucnosti! Zavolejte mi na 906 701 701! Paní DanielaRak 22.6. – 22.7.
Hortenzie

K sentimentálním Rakům, majícím smysl pro rodinu a domov, hortenzie právem patří. Nadýchanými květy jim umožňuje využít prostor ke snění a pro jejich bujnou fantazii.

Lev 23.7. – 23.8.
Slunečnice

Ti, kdo se narodili ve znamení Lva, jsou výrazní a oslňující jako slunečnice. Slunečnice vždy zaujme pozornost, stejně jako člověk narozený v tomto znamení.

Panna 24.8. – 23.9.
Lilie

Panny i lilie připomínají nevinnost, ctnost a čistotu. Jsou to vlastnosti obou, znamení Panny i květin. Proto k sobě již od pradávna svou symbolikou patří.

TAROT ROZHODNUTÍ. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly při zvažování zásadních životních kroků. Vaše problémy za vás sice nikdo nevyřeší a rozhodnutí máte vždy pouze ve svých rukách vy, právě teď ale dostáváte k dispozici nestranného pomocníka, jakým Tarot. Vytáhněte si své 3 karty hned teď.

Váhy 24.9. – 23.10.
Gerbera

Pro ženy narozené ve znamení Vah je typická Gerbera. Mívají hluboký citový život a jsou nesmírně ženské. Jednoduché gerbery ztělesňují harmonii. Tím jsou si s Váhami blízké.

Štír 24.10. – 22.11.
Anturie

Lidé v tomto znamení se nespokojí s kompromisy. Rozhodnost i jistá tvrdost jim nechybí. I anturie jakoby svým luxusním vzezřením toužila po dokonalosti.

Střelec 23.11. – 21.12.
Kala

Kala upoutá každého Střelce, protože ji vystihuje stejná charakteristika jako lidi narozené v tomto znamení. Jsou přirození, energičtí a optimističtí. Někdy až skrytě výstřední, což platí i o kalách.

Kozoroh 22.12. – 20.1.
Karafiát

Kozoroh má rád karafiáty. Byl to bájný a plachý živočich. Ve skutečnosti dovede být ctižádostivý a úspěšný. Karafiát hned nepřitáhne pozornost, přesto se stal symbolem revoluce.

Vodnář 21.1. – 19.2.
Orchidej

Společenští a přátelští Vodnáři bývají výraznými osobnostmi a proto je zaujmou orchideje. Jsou květinami dýchajícími exotikou. I Vodnáři milují originalitu.

Ryby 20.2. – 20.3.
Eustoma

Ryby oplývají představivostí a je pro ně důležitá příroda a snění. Najdou zalíbení v květině s drobnými květy, která láká k putování vlastní fantazií a připomíná luční kvítí.

Pokud jsme svou oblíbenou květinu nenašli, nevzdávejme se! Kupme si tu, která k nám patří. Možná nás něčím překvapí...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.