Home - Články - Jak pracovat s kyvadlem?

Jak pracovat s kyvadlem?

vloženo 25. 2. 2021
čas čtení: 3 minuty

Jak pracovat s kyvadlem?

Pokud máte otázky, na které se vám nedaří najít odpovědi, mohl by vám pomoci předmět, který je na první pohled obyčejný, ale věřte, že vám dokáže vaše otázky zodpovědět. Hovoříme o kyvadlu.

Kyvadlo může být vyrobeno z různých materiálů, může být i různě velké a barevné. Nicméně vždy se jedná o předmět, který dokáže propojit naše vědomí s nevědomím, díky čemuž nám zodpoví naše otázky.

Vnitřní svět

Když pracuji s kyvadlem vždy se naprosto oprostím od okolního světa. Nevnímám rušivé působení svého okolí a nedopustím, aby mě ovládaly negativní emoce. Nechávám promlouvat pouze svoji vnitřní energii, která mi proudí celým tělem a soustředím se pouze a jen na práci s kyvadlem.

Díky tomu získám nejryzejší odpovědi na své otázky. Pokud bych totiž dovolila, aby mě během práce s kyvadlem ovlivnily mé emoce či okolí, veškeré snahy o nalezení odpovědí by přišly na zmar.


Mysl nejde podvést

Jakmile dojdu do stavu, kdy se oprostím od okolního světa a nechám promluvit svoji energii, kyvadlo začne konat své služby. Jemnými pohyby začne zodpovídat kladené otázky. Nemyslete si však, že se jedná o jednoduchou záležitost. Kyvadlo velmi lehce sklouzne ke lži, a to i nepatrným zaváháním jeho uživatele.

Stane se, že mé tužby a přání ovlivní výsledné odpovědi. Je proto důležité nikdy se nenechat při práci s kyvadlem rušit. Pokud se nacházíte na začátku dlouhé cesty v používání kyvadla, pracujte s ním jen v tichém a osamoceném prostoru, který eliminuje rušivé faktory. Musíte být také vyrovnaní a klidní.

Věnujte se před prací s kyvadlem činnostem, které vás zklidní. Můžete jít na procházku a vyčistit si tzv. hlavu od všech nežádoucích myšlenek. Uvidíte, že následná práce s kyvadlem bude o dost snazší. Já se tento rituál snažím dodržovat a před tím, než začnu pracovat s kyvadlem, se vydávám na procházku do lesa, kde se cítím uvolněně a příjemně. Veškeré své negativní emoce a rušivé myšlenky nechávám za sebou a soustředím se pouze a jen na následnou práci s kyvadlem.

Autor článku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.