Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s námi o knihuvloženo 24.4. 2017

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu

Čtyři dohody - Kniha moudrosti starých Toltéků
Don Miguel Ruiz


Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu vnitru, abychom dokázali proměnit svůj život v prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání učení starých Toltéků.

Vydává Euromedia Group, a.s., Pragma

https://www.knizniklub.cz/knihy/228053-ctyri-dohody-kniha-moudrosti-starych-tolteku.html

Soutěžní otázka

Kolik karet si táhnete v aplikaci Květnový tarot??

A) 4
B) 5

C) 3

Nápovědu naleznete zde!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 24.4.2017 do 8.5.2017

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 24.4.2017

Vážení soutěžící,

v neděli 23.4.2017 jsme ukončili soutěž o knihu Nebeská láska a náhrdelník. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Která tarotová karta patří ke znamení Střelce ve Velkém velikonoční tarotovém horoskopu??
Správná odpověď zní: A) karta Císařovna

Velký velikonoční tarotový horoskop. Chcete vědět, co vás čeká a nemine o jarních svátcích? Tarotové karty vám prozradí, na co se můžete těšit a na co si dát pozor v období Velikonoc, přesně podle vašeho znamení!

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výhercemi knihy a náhrdelníku se stali:

Šárka Vránová
Vladimír Starý
Kristýna Halamčáková


Ze srdce jim gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu Čtyři dohody - Kniha moudrosti starých Toltéků.

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!
 

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

 

STAŇTE SE V.I.P.!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.