Home - Ostatní - Runy

Runy

Runy

Fotolia_runy.jpgRuny jsou staré germánské znakové písmo, které bylo nejprve vyrýváno do dřeva a později do slonoviny a kamene. Původně se užívalo run výhradně pro nápisy, poezii, proroctví a podobně. Do dneška jsou runy, vyryté do dřeva a kamene, pomocným prostředkem pro věštce. Klasický způsob práce s runami probíhá tak, že runy vložíme do malého pytlíčku, dobře zamícháme a pak levou ruku vsuneme do pytlíčku, v tichu se
koncentrujeme na určitou otázku, uchopíme runu a vytáhneme ji. Dbáme přitom i na to, v jaké poloze runu vytáhneme. Jestli je obrácená vzhůru nohama, nebo ne – i to už mění výklad. Pokud táhneme více kamenů a klademe je vedle sebe, měli bychom je číst a analyzovat zprava.

Runy a jejich význam - je možno určit, tak jako to dělají intuitivní kartáři, jaké pořadí významnosti má ta která runa v orákulu.

Chcete vyřešit problémy každodenního života? Zavolejte na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte přímo na naši odbornici Danielu!

Zajímají vás runy? Kupte si svou vlastní sadu zde.

Vaše životní číslo

Fotolia_numerologie_zivotnihocisla2.jpgZnáte své životní číslo? Víte, že na Vás toto číslo dokáže mnohé prozradit? Přečtěte si více o sobě a svých životních možnostech!

Výklad snů

Fotolia_vyklad_snu1.jpgJaký je význam Vašich snů? Skrývají se v nich skryté tužby anebo předzvěst budoucích událostí? Zjistěte to zde!

Horoskopy zdarma

Fotolia_horoskop-zdarma1.jpgZískejte každý den do své emailové schránky ZDARMA svůj osobní horoskop a budete vědět, co Vás čeká! Více zde!

Soutěž o knihu

kniha1a.jpgSoutěžte s námi každý týden o zajímavé ceny! Znáte správnou odpověď?
Pošlete nám ji a VYHRAJTE!

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ODBORNÍKA NA RUNY a zavolejte na tel.: 906 701 701

Litujeme, nebyl nalezen žádný vyhovující specialista..

Anketa

Přáli byste si osobní výklady karet prostřednictvím e-mailu?
Počet hlasujících: 211297
  1. 63140

  2. 55980

Vyberte možnost a klikněte


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.