Detail horoskopu

Štír

Štír: Aktuální horoskop pro rok 2021.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, rok 2021 se vás přichází zeptat - jak moc si ceníte stabilitu? Jste ochotni ji vyměnit za nové možnosti? Pokud ovšem odpovíte, že přednější jsou vám pevné body a jistoty, pak na vás hvězdy trošku škodolibě mrknou - a co takhle vyzkoušet to jinak? Zkrátka řečeno, čekají vás výzvy a úkol podívat se na věci trochu jinak. Nelpět na tom, že věci budou takové, jak jste si je naplánovali, ale raději se otevřít překvapením a novinkám. Jak už to bývá, mají vám co ukázat a naučit vás. Když se smíříte s tím, že klid zkrátka nebude, pak si můžete tuto planetární jízdu začít užívat!

V hlavní roli zde máme rebelantskou planetu Uran, která se po celý rok pohybuje protilehlým znamením Býka a může vám tudíž trošku zavařit. Není to pro vás ovšem žádná novinka, protože stejnou konstelaci této pomalu se pohybující planety jste prodýchávali již po celý rok 2020. Máte už tedy trošku vyzkoušeno, jak to vypadá, když se ve vás objeví vnitřní napětí, které vás vede k touze se osvobodit. A to především v hmotné sféře - chuť najednou se vším seknout a třeba se přestěhovat, změnit práci, následovat hlas své duše. Jenomže pozor, je to skutečně hlas z vašeho nejhlubšího nitra, nebo spíš potřeba se vydělit a užít si pocit nezávislosti?

V roce 2021 se k Uranu přidávají ještě Jupiter se Saturnem, dvě velké planety se setkávají ve znamení Vodnáře. A ten vám není zrovna dvakrát spřízněný - jeho rozumová, proměnlivá a svobodymilovná energie je pro vás hluboké a intuitivní Štíří duše něčím docela těžce pochopitelným. Výhodu v tomto mají pouze ti Štíři, kteří mají ascendent nebo měsíční znamení ve Vodnáři - vám přináší rok 2021 příležitost k úspěchu, protože se umíte dobře naladit na zvláštní energii této doby. Ostatní Štíři se spíš musí poprat s pocitem, že okolí nechápe vaše potřeby a cíle a že si je pořád musíte před někým obhajovat. Budete to ovšem dělat s takovou vervou, že někdy snad až přeceníte vlastní možnosti, což vám samozřejmě nepřidá na reputaci. Lepší radou proto bude spíš se stáhnout a přijmout se zvídavostí a zájmem to, co k vám přichází, než se snažit jít hlavou proti zdi! Trošku si od tohoto tlaku oddechnete mezi polovinou května a koncem července s Jupiterem ve spřízněných Rybách, tehdy budete mít více příležitostí projevit své skutečné a hlubší pocity! Bude to čas úspěchu hlavně pro Štíry narozené na začátku znamení, v říjnu.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Láska bude letos hodně o komunikaci, takže s vaší oblíbenou řečí těla už si úplně nevystačíte, milí Štíři. Je potřeba se zamyslet nad tím, jak své pocity a potřeby sdělit pomocí slov! Pro váš protějšek to bude příjemnější a jednoznačnější, než když budete věci jenom naznačovat. A taky dobrý a upřímný rozhovor o tom, co vás ve vztahu trápí, dokáže odvrátit či zažehnat kdejakou manželskou krizi! Takže místo stěžování si, že vás protějšek nechápe, se k tomu zkuste postavit konstruktivně a třeba si i vzít na pomoc a vysvětlení nějakou kvalitní psychologickou literaturu. Planeta lásky Venuše vám bude letos nakloněna v březnu, červnu a nejvíce pak od 10. září až do 7. října. Tehdy skutečně nebudete mít nouzi o přízeň opačného pohlaví! Štíří seznamování však může být letos plné překvapení a snad až dramatické. Nenechejte se tedy v novém románku zaskočit nečekanými zvraty, ať už kterýmkoliv směrem! Raději si užívejte nepředvídatelnost vzrušujícího flirtování! Jen pozor na nedorozumění ve vážnějších otázkách, tam bude lepší udělat si včas a otevřeně ve věcech jasno.

Šťastný měsíc: březen, září
Nepříznivý měsíc: únor, červenecPráce a finance

Práce a finance

Začátek roku vám bude kariérně trochu házet klacky pod nohy a lepší bude počkat si na lepší časy - to vy Štíři přece umíte, tak proč tlačit na pilu? Už v březnu se dočkáte mnohem příznivějších hvězdných konstelací a začne se vám lépe dařit. Zatím se ovšem ještě nesnažte prosazovat nějaké vlastní větší projekty - museli byste si je příliš obhajovat a to by vás jen vyčerpalo, zkrátka zbytečná námaha, která nestojí za to. Spíš dělejte to, co vám dobře vynáší, a s vlastními nápady ještě vydržte. Příznivý pro vaše záměry bude květen, a v létě si taky můžete nenápadně protlačit své záměry, ale opravdových žní se dočkáte teprve v listopadu. Pak si konečně oddechnete, že už vám nic nestojí v cestě! Tedy, pořád se na vás ještě budou některé planety trošku mračit, ale s Marsem ve Štíru se jim hravě postavíte čelem až do poloviny prosince! A pak už jen dopřát si zasloužené zimní prázdniny a těšit se, že v roce 2022 už to bude mnohem hladší! Když se totiž úspěšně popasujete s náročným rokem 2021 a jeho výzvami, budete mít cestu k úspěchu vydlážděnou novými zkušenostmi a schopností podívat se na věci z různých úhlů pohledu. A uvidíte, že zas tak černé to s těmi letošními trablemi taky nebude, tak hlavu vzhůru!

Šťastný měsíc: květen, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Domov a rodina

Domov a rodina

Spousta planet ve vzdušných znamením vám napovídá, že rodinné záležitosti se letos budou řešit spíš hlavou než srdcem. Pokud jsou vaši příbuzní narozeni ve Vodnáři, Blížencích nebo Váhách, budou se právě oni cítit jako ve svém živlu a vy budete občas trochu tápat, jak to vlastně myslí a proč dělají to, co dělají. Nejlépe se vám bude žít, když se naladíte na energii tohoto roku a začnete si více užívat i ty nečekané nápady a změny, nekonečné debaty a racionální logické argumenty, pro které jste dosud neměli velké pochopení. Člověk si pořád rozšiřuje obzory! V prvních dvou dekádách měsíců únor, červen a říjen se ovšem raději vyhýbejte důležitým rozhovorům - retrográdní Merkur by vám je zkomplikoval. Lépe se tyto dny hodí pro věnování se sobě a svému vnitřnímu světu. Na lepší časy vám začne výrazně svítat koncem roku - listopad bude konečně příležitostí se naplno projevit, dočkat pochopení a uskutečnit vaše sny!

Šťastný měsíc: červen, listopad
Nepříznivý měsíc: únor, říjen

Zdraví

Zdraví

Rok 2021 je pro vás celkově docela zatěžkávací zkouškou, milí Štíři, a proto nezapomínejte na své tělo a jeho potřeby. Právě zde je totiž ten pevný bod, který vám v životě občas tolik chybí. Prospěje vám více se naladit na potřeby vaší fyzické schránky a respektovat, kde jsou vaše limity a jaké má vaše tělo potřeby. Zdravé jídlo, pravidelná životospráva, dostatek spánku, kondiční pohyb a mírné cvičení bez důrazu na výkon - to všechno vám velmi prospěje. Pozor si dávejte na aktivity, ze kterých může koukat riziko úrazu, buďte zkrátka opatrní. Zbrklost ani potřeba za každou cenu něco dokázat nejsou vašimi kamarády - buďte ke svému tělu ohleduplní! Pozitivní stránkou tohoto roku je, že si budete moct dopřát více času sami pro sebe, a konečně začít pořádně odpočívat. Když už není vhodná konstelace pro nějaké velké kariérní snahy, tak alespoň můžete udělat sami pro sebe to, co potřebujete a konečně si dopřát pohov a klid, který potřebujete jako sůl!

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Tento rok vám ukazuje, že skutečné hluboké štěstí a spokojenost nemusíte hledat ve vnějším světě, protože je máte uvnitř. Dopřejte si čas pro sebe, obdařte se sebeláskou a věnujte pozornost svým pocitům. Vaše štěstí pak nebude závislé na ostatních lidech.

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

AVANTURÍN - udržuje dobrou imunitu, je to kámen osobního růstu.

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol SLUNCE
Symbol LAPAČE SNŮ

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.