Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro rok 2021.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v roce 2021 vám hvězdy září do života velmi příznivým světlem! Jste znamení vzdušného živlu a letošní rok bude bohatý na konstelace, které vašemu živlu přejí. Vzduch, to jsou myšlenky, komunikace, nápady, porozumění, vědění a ideály. Hlava bude hrát prim a povede vás v životě správným směrem, kde najdete štěstí a spokojenost. Aby to ovšem nebylo zas příliš snadné, čeká vás úkol, kdy se vaše dvě já musí navzájem zvládnout nějak domluvit! Jako Blíženci jste přece pověstní tím, že ve vás dřímají dvě rozdílné osobnosti a rozhodnout se v životě pouze pro jednu cestu s tím, že ostatní se zavřou, je pro vás přímo nadlidský úkol! Jenomže když se člověk má něčemu věnovat seriózně a taky na své cestě životem něčeho dosáhnout, přináší to i omezení - váš čas a energie nejsou nekonečné! Tento rok pro vás tedy bude rokem příležitostí a postupu kupředu - a zároveň rokem sebezpytování, přehodnocení svých cílů a přijetí větší odpovědnosti. Že by se do vašeho rozlétaného Blíženeckého života konečně vkrádala stabilita?

Jupiter, planeta štěstí, a Saturn, nebeský posel odpovědnosti, se pro rok 2021 setkávají ve znamení Vodnáře, který vám jako svému spřízněnému bratru ve vzdušném živlu pomáhá naplnit vaše vize a ideály. Blíženci se rádi dovídají nové věci, srovnávají, zajímají se o všechno, a teď se to vykrystalizuje do jasnějšího obrazu, který si ve své hlavě a duši budete postupně během roku skládat. Pouze od poloviny května do konce července se Jupiter přesune do znamení Ryb, to bude silné období hlavně pro ty z vás, kteří se narodili na samém konci Blíženců, po polovině června. Ale všichni Blíženci bez rozdílu se v této krásné rozkvetlé roční době ponoří hlouběji do svých citů. Už to nebudou jen myšlenky a názory, ale ve vašem životě dostanou větší slovo pocity - možná vás to dokonce trochu zmate! Po celý rok bude váš vnitřní život velice silný a bude toho hodně, v čem se posunete kupředu. Saturn velí, že je taky potřeba začít dělat konkrétní kroky k naplnění vašich ideálů, se vším, co k tomu patří - rok 2021 je ta správná doba.

Své myšlenky budete umět jasně zformulovat, protože po velkou část roku se Merkur, planeta komunikace, pohybuje ve vzdušných znameních. Ale pozor, hned několikrát vás potrápí retrográdní Merkur - tehdy se vám myšlenky sice hezky utřídí a snadno si ujasníte i některé starší zážitky a zkušenosti, ale snažit se to sdělit ostatním, to zkrátka neklapne! Některé věci jsou prostě jen poselství pro vás! Kritická období pro komunikaci jsou první dvě dekády února, června a října.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Pokud je váš protějšek stejně jako vy narozen pod vládou vzduchu, tedy druhý Blíženec, Vodnář nebo Váha, pak se letos máte na co těšit! Vaše vnitřní souznění se bude prohlubovat, a co víc, snadno se vám budou hledat konkrétní řešení vašich společných životních situací - ať už je to bydlení, práce, výchova dětí nebo třeba společná dovolená. Oba dva totiž budete naladěni velmi konstruktivně a nebudou vám chybět nápady a chuť je realizovat. Ale ani pokud je vaše láska jiné znamení, nemáte se čeho obávat - hvězdy jsou vám příznivě nakloněny a budou přát partnerské komunikaci. Snad tedy jen s výjimkou výše zmíněných období retrográdního Merkuru! Značnou přízeň opačného pohlaví vám planeta lásky Venuše nadělí již v únoru, takže s valentýnskými radovánkami to pro vás vypadá hodně slibně! Zaujmete svojí výřečností, inteligencí a všeobecným přehledem a přímo magnetem pro sympatické protějšky budou vaše ideály a sdílené společné zájmy. To znamená, že na úspěšný lov můžete vyrazit třeba v knihovně, muzeu nebo pozvat váš idol do kina na kvalitní klubový film. Určitě si budete mít o čem povídat - a nezůstane jen u slov! Venuše vám přeje taky ve druhých dvou třetinách května. S blížícími se narozeninami můžete udělat zadost rčení máj, lásky čas! A do třetice se vám bude skvěle dařit v závěru léta, od poloviny srpna až do 10 září.

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: duben, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Jestliže děláte sami na sebe jako živnostníci, budete mít v tomto roce téměř na růžích ustláno! Jakkoliv jste to měli v roce 2020 náročné a zřejmě ani teď to ještě nevypadá příliš optimisticky, realita roku 2021 bude plná nových nápadů a příležitostí. Jako Blíženci jste flexibilní a rychle se musíte přizpůsobit nové situaci, a planeta úspěchů Jupiter vám příznivě svítí na cestu. Saturn vám zas bude přinášet potřebnou odpovědnost a stabilitu. Jako zaměstnanci to budou mít Blíženci o to náročnější, o co větší je tým, ve kterém musíte spolupracovat a domluvit se. Zatímco vy sami si umíte vytyčit své vize a cíle, komunikace s ostatními se může zaseknout někde v mrtvém bodě. Přesto je důležité nevzdávat to, nepřestat se snažit a možná si jen počkat na vhodnější čas. Velmi důležité měsíce budou pro vaši týmovou kariéru září a říjen, ale počítejte s tím, že se budete muset hodně přizpůsobit a jít do kompromisů - určitě nehrozí, že vám někdo dovolí hrát první housle, jakkoliv vás to láká! Jestliže toužíte uskutečnit své ideály a seberealizovat se, pak na nic nečekejte a pusťte se do toho již v lednu a únoru. Hvězdy vám k tomu dávají jedinečnou příležitost! Na jaře pak můžete s úspěchem dopilovat praktické záležitosti.

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: červen, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Rok 2021 vám, milí Blíženci, přinese nové pohledy na staré situace, změnu perspektivy, a to bude skutečně osvobozující pocit! Někdy vám to možná myslí až příliš rychle, a tak před vámi vznikají problémy, které by možná nemusely nastat, kdybyste věcem nechali volný průběh. Ale kostky jsou vrženy, a tak se s vašimi nejbližšími pustíte do řešení plánů a nápadů, které budou často pocházet právě z vaší hlavy. Planety vám budou hrát do karet, ale opět jednou nezbývá než varovat před retrográdním Merkurem v únoru, červnu a říjnu. Tyto tři měsíce, s výjimkou jejich závěrečných dnů, budou naprosto nevhodné pro důležité rozhovory o vážných věcech. Naopak, budou se skvěle hodit pro vnitřní ujasnění si věcí, přehodnocení svých priorit a zkušeností, zkrátka věnování se vlastní duši. Proto bude užitečné, když si touto dobou uděláte čas pro sebe, klidně třeba víkendový výlet o samotě nebo něco podobného. Trochu klidu od vážných věcí si dopřejte taky v červnu a červenci - co třeba úplně vypnout na rodinné dovolené a pouze příjemně relaxovat?

Šťastný měsíc: leden, květen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad

Zdraví

Zdraví

Vaše tělo vám v roce 2021 bude sloužit spolehlivě a šlapat jako hodinky. Po zdravotní stránce se nemusíte obávat vážnějších potíží a postačí, když si v mysli udržíte kromě všech vašich velkých myšlenek pár ryze praktických záležitostí - jakých jiných, než z oblasti zdravé životosprávy! Mezi tělem a duchem je potřeba udržovat rovnováhu, takže na vyvážení vaší velké myšlenkové a duševní aktivity je vhodné dopřát si nějaký sport, který vás baví, nejlépe individuální. Zkuste si pravidelně najít čas se třeba projet na kole, zaběhat si, zacvičit oblíbenou sestavu nebo vyrazit na turistickou procházku do přírody. Taky se vám Blížencům vyplatí nastudovat si něco o různých způsobech stravování a jejich účincích na lidské tělo, protože strava může a měla by být zároveň lékem. Když budete mít přehled a zkusíte různé systémy, snadno si z nich pak vyberete ten, u kterého se cítíte nejlépe!

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, listopad

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

V roce 2021 se snažte co nejvíce dělat to, co vás baví a naplňuje. Jděte si za svými sny, ale pozor, pořádně si je nejprve promyslete! Příjemně vás překvapí, že to bude zároveň nejlepší způsob, jak si vydělat a jak dosáhnout uznání a úspěch.

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

RŮŽENÍN - má pozitivní vliv na plíce a je typickým kamenem, který celkově harmonizuje organismus

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol SLONA
ELFSKÉ symboly

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.