Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro rok 2022.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, letos je ve vašem znamení planet hodně požehnaně, takže stojíte na prahu významného a důležitého roku nejen pro váš osobnostní růst, ale ve vašem životě celkově. Váš nebeský vládce Neptun prochází dlouhodobě vaším znamením Ryb, kde je, jak se říká, doma, a tento jeho pozitivní vliv pociťujete již od roku 2012 a potrvá až do roku 2025. V roce 2022 bude Neptun působit nejsilněji na Rybky narozené kolem poloviny března. A copak to znamená? Je to planeta snů a pocitů, intuice, ale taky iluzí, na to pozor. Je čas plnit si své sny a proměňovat je ve skutečnost, aby vám přinesly štěstí, ale na druhé straně hrozí, že si budete až příliš stavět vzdušné zámky. S Neptunem se po velkou část roku 2022 setkává v Rybách další veledůležitá planeta Jupiter, a jejich konjunkce přinese do vašeho života hodně zajímavých příležitostí, ale taky výzev a nástrah. Celé to bude o tom, jak proměnit své sny na reálně hmatatelnou skutečnost, zachovat si u toho všeho krásného snění, smysl pro realitu a zůstat nohama na pevné zemi. A to chce samozřejmě hodně tvrdé práce, ať se vám to líbí nebo nikoliv.

Po cely rok budete nabití pozitivní energií a motivací, i když praktické okolnosti nebudou vždy zrovna nejrůžovější. To vás ovšem nemůže nijak odradit. Když se chcete v životě posunout kupředu, nejlepší bude pustit se do toho ještě v první polovině roku, protože v té druhé bude Neptun retrográdní, a vaše pozornost se bude obracet spíš dovnitř vaší duše, k vašemu bohatému a barvitému vnitřnímu světu. Nastane čas se tak trochu ohlédnout za minulostí a dořešit si v sobě věci, které vám pocitově ještě zbývají jako resty. Od konce července se k Neptunovi přidá i retrográdní Jupiter, a do přímého směru se obě tyto planety obrátí až v posledním měsíci roku, konkrétně Jupiter 24. listopadu a Neptun 4. prosince. Do této doby se budou dít věci uvnitř vaší duše, a až těsně před závěrem roku se vaše pozornost opět obrátí do vnějšího světa.

Hvězdy naznačují, že to, co se teď děje ve vašem životě, jsou běhy na dlouhé tratě, takže se v roce 2022 nenechejte odradit, když se výsledky nedostaví na počkání. Teď sejete to, co budete později s radostí sklízet, na to nezapomínejte. Vytrvalost se vyplatí a dobrá zpráva je, že máte našlápnuto správným směrem, a teď už vám zbývá jenom dotáhnout to do konce a nenechat se ničím odradit. Víte, po čem toužíte, tak to zkuste přetavit do skutečných činů a praktických kroků. Planety vám v tom budou jistě pomáhat!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Pokud se vám bude v něčem v roce 2022 skutečně mimořádně dařit, pak jsou to vztahy a citový život! Zde máte přímo na růžích ustláno díky tomu, že jste v hlubokém kontaktu s hlasem svého srdce, takže přesně cítíte, kudy se mají dál ubírat kroky vašeho milostného života. A navíc se můžete těšit na nádherné zamilované jaro, protože budete miláčky Venuše prakticky po celý rozkvetlý měsíc duben. Tak si to užijte naplno a nezapomeňte na romantiku, kterou máte tolik rádi! To vám bohatě vynahradí možná trochu nudný začátek roku. A nezadané Rybky mají konečně šanci to ještě před příchodem máje změnit! Léto a podzim budou v lásce proměnlivé a občas se budete cítit trochu jako na houpačce, ale většinou to bude dobré! Na konci roku se pak můžete těšit na poklidnou harmonii a spolu se zkracujícími se dny se budete mít ke komu přitulit pro zahřátí. A pokud bylo něco během roku trochu v nepořádku, budou tyto drobnosti rychle zapomenuty!

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, záříPráce a finance

Práce a finance

Na začátku roku bude nejlepší držet se starých a osvědčených zajetých kolejí a nespekulovat nad nějakými změnami. Zkrátka jděte s proudem a bude se vám dařit! Se změnami kariéry nebo hledáním ideálního zaměstnání počkejte až do jara a spíš sledujte, co se kolem vás děje, než abyste do toho zasahovali. A taky si více než jindy hlídejte finance, i když se možná nevyhnete nějakým neplánovaným výdejům. Karta se začne obracet ve váš prospěch během dubna, a Štěstěna bude v další části roku zvláště přát podnikatelům. Pokud o podnikání uvažujete, je právě teď ideální doba se do toho pustit a rozjet skvělý byznys, není na co čekat! Vždyť pamatujete, co jsme si na začátku řekli o naplňování vašich snů! Mars vám bude přát od poloviny dubna a po téměř celý květen, tak vytěžte z jarních příležitostí maximum, ať si pak můžete dopřát hezkou dovolenou a užívat si vlnu úspěchu. Ale pozor, ať neusnete na vavřínech, dobrý start nestačí, a je potřeba pracovat systematicky, nenechat se unést prvními úspěchy!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: leden, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodinné zázemí pro vás bude v roce 2022 zdrojem podpory a motivace a bude vám oporou ve všem, co vás v životě potká. Taky vám vaši blízcí pomohou držet se nohama na zemi a neuletět si až příliš do vašich snových výšin. I to je občas zapotřebí! Velmi důležitá bude podpora rodiny v souvislosti s financemi a nemovitostmi, zde uděláte mnohem lépe, když vsadíte na spolupráci, než se snažit zvládnout všechno jen vlastními silami. Bylo by to jen zbytečně těžší. Společné investováni může být perspektivní, a zajímavá je i možnost rozjet nějaký projekt spolu se sourozenci. Složitější to bude s volným časem, kterého se vám na rodinu příliš zostávat nebude. Přece jen budete po většinu roku hodně vytíženi a mít spoustu plánů. Jen pamatujte na to, že pro váš rodinný život je to docela stresová situace, a někdy jim to zkrátka musíte vynahradit! Co třeba společná dovolená? Ani to nemusí být nikde daleko, nejdůležitější je dopřát si opravdový klid a užít společný čas bez starostí!

Šťastný měsíc: březen, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Dobrá zpráva pro vás, milé Rybky, je, že v roce 2022 se budete těšit pevnému zdraví a nepříjemnosti se vám budou po celou dobu vyhýbat. Budete se těšit skvělé kondici a užívat si, že máte dostatek sil na všechno, co potřebujete či chcete v životě zvládat. Jen nezapomínejte na to, že i teď potřebujete občas odpočívat a nemůžete jít pořád na maximum, tělo zvládá přetížení jen do určitě hranice, a nemusíte nutně zjišťovat, kde se ta vaše nachází! Takže pečujte o své tělo a dopřejte si zdravou životosprávu a dostatek odpočinku. Ve zdravém těle zdravý duch, a pozitivní myšlení taky přispěje nemalou dávkou k tomu, že se budete cítit i fyzicky skvěle. Pokud vás něco na vašem zdraví trápí, ideální je začít s tím něco dělat v dubnu. Zařaďte do jídelníčku hodně čerstvého ovoce a zeleniny a nezapomínejte na cvičení. Ideální pro vás bude v tomto roce především jóga, která vám pomůže lépe propojit a zklidnit tělo i duši.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, listopad

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 vám ukáže, že vaše možnosti mohou být téměř neomezené, ale nestačí pouze snít, je potřeba si vyhrnout rukávy a pustit se do práce. A těšit se z toho, že můžete radost z naplnění svých snů sdílet s vašimi blízkými a láskou!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

ZELENÝ AVENTURIN - je polodrahokam, nazývaný také kamenem štěstí, a odvrací od Ryb nešťastné náhody.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol SVÍČKY
Symbol PRSTENE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.