Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro rok 2021.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, máme skvělé zprávy - rok 2021 bez nadsázky patří vám! Dvě mocné planety, Jupiter a Saturn, se setkávají právě ve vašem znamení a setrvají v něm téměř po celý rok! Ochranná ruka velkorysého Jupitera vám přinese ohromnou přízeň Štěstěny, zatímco seriózní Saturn vás zas tlačí k větší odpovědnosti a zralosti, které jsou ovšem klíčem ke skutečné svobodě a nezávislosti. A právě to vy jako svobodomyslné vodnářské duše potřebujete ze všeho nejvíce. Dvanáct měsíců roku 2021 vám tedy ukáže cestu k naplnění vašich snů a vizí a pomůže je ukotvit v realitě. Budete řešit otázky o tom, jak naplnit vaše nadpozemské ideály a zároveň zůstat nohama na zemi a vybudovat si stabilní zázemí, které vás nabíjí energií. Čekejte tedy zásadní posun v životě směrem kupředu!

Do úkolů, které před sebou vidíte a které vám otevřou cestu k seberealizaci, se vyplatí pustit co nejdřív - již v lednu a únoru se na nebi sejde velmi příznivá konstelace planet. V polovině května si pak už s klidem dejte pohov a nasměrujte pozornost na letní odpočinek! Nejprve se totiž Jupiter přesune do Ryb a vaše plány už nepůjdou kupředu tak snadno, a k tomu se pak přidají další dvě planetární zatáhnutí za brzdu: Nejprve Saturn a o měsíc poté i Jupiter začínají na nebi couvat, být takzvaně retrográdní. A to značí jediné, že vaše pozornost a aktivity se obrátí z vnějšího světa do toho vnitřního. Jsou zde záležitosti, ve kterých uvnitř sebe pořád nemáte jasno, nějaké ty nedořešené resty z minulosti, otázky a priority, které je potřeba přehodnotit, různé překážky na vaší cestě, a tak podobně. To všechno na vás začne v létě postupně vylézat jako z Pandořiny skříňky. Saturn je vám pořád nakloněn ve Vodnáři a Jupiter se do něj na konci července taky vrátí na celý zbytek roku, takže váš pohled na staré problémy bude konstruktivní. Uvidíte je v jiném světle a okolnosti budou takové, že teď už to zkrátka půjde konečně dořešit. A pak nechat definitivně za sebou - přesně to je cíl! V polovině října pak nastane letnímu ponoření do hlubin duše konec a oba planetární obři Jupiter i Saturn opět zamíří plnou párou kupředu. A vy s nimi! Celý zbytek roku se ponese ve znamení úspěchů!

Jestli vás něco může v horoskopu trochu poškádlit, pak je to Uran v nepříznivě naladěném Býku. A navíc ještě začátkem ledna a pak zas od konce srpna po zbytek roku retrográdní. To znamená pokušení k náhlým a nepromyšleným změnám - hlavně v materiální oblasti. A na nečekané životní otočky a překvapení vy jste experti, milí Vodnáři - vždy vás lákají! Většinou se vám taky vyplatí, ale teď zde máme výjimku, takže raději držte své pokušení ke změnám na uzdě! Mohli byste totiž zbytečně zahodit něco cenného a místo toho se vydat na cestu dlážděnou problémy. Naslouchejte raději svému příteli Saturnu a vsaďte na jistoty a stabilitu!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Pokud je někdo letos miláčkem svatého Valentýna, pak jste to právě vy, milí Vodnáři! Po téměř celý únor bude planeta lásky Venuše procházet právě vaším znamením Vodnáře a zajistí vám pozornost a obdiv opačného pohlaví - ať už je to váš zákonitý protějšek, tajný idol nebo jen flirt na večírku! Budete zkrátka zářit a protějšky vás budou milovat přesně proto, že jste takoví, jací jste - sví a nekonvenční, jiní a zajímaví! Tak si na nic nemusíte hrát a stačí si jen vychutnávat tuto romantiku! Další extra příznivé období startuje 9. května až do začátku června, takže máj si užijete tak, jak to má být! Jen pozor, ať vám to pak v první polovině května nenabourají zbytečná slova. Merkur v Blížencích vás bude vybízet k tomu, ať si se svojí láskou vyříkáte své názory a plány, jenomže tato planeta couvá, tak si to raději spíš vyříkejte sami se sebou ve své vlastní hlavě! Hezkou tečku za létem vám přinese příznivě naladěna Venuše ve Váhách ve druhé polovině srpna a první dekádě září. Teď už by to mělo konečně klapat i v té partnerské komunikaci. Pokud tedy nezabřednete do zbytečných detailů, protože to, co vás bude s vaší láskou sbližovat, jsou velké myšlenky a žádné přízemnosti!

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopadPráce a finance

Práce a finance

Rok 2021 je jako stvořen pro vaši seberealizaci a hvězdy vám dávají šanci namalovat vašim odvážným plánům pevné kontury. Jako Vodnáři jste velcí snílci a občas je pro vás docela těžké dotahovat své nápady do konce, ale teď vám Saturn konečně ukáže cestu jak na to. A k tomu Jupiter přidá patřičnou dávku štěstí, takže se ocitnete ve správném čase na správném místě a se správnými lidmi. Pak už zbývá jen najít dobrý způsob, jak své plány komunikovat a prezentovat, ale to bude hračka s pomocí Merkuru, který po velkou část roku prochází vzdušnými znameními. Jen pozor na časy retrográdního Merkuru v prvních dvou dekádách měsíců února, června a října ve vzdušných znameních. Tato doba je vhodná spíš na to si věci ujasnit, formulovat sami pro sebe a dořešit nějaké ty resty v komunikační oblasti - nepouštějte se do jednání o nových věcech! Ve finanční oblasti vám Saturn přinese odpovědný přístup - na všechno skutečně důležité si prostředky vždy najdete, na investice do vašich dalších projektů taky, ale pozor! Uran vás varuje před zbrklými výdaji narychlo a bez promyšlení, mohli byste na tom hodně prodělat! Ale když se zůstanete držet svých plánů a hesla dvakrát měř a jednou stříhej, úspěch máte v kapse víc než v kterémkoliv jiném roce!

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Čím jste starší, tím víc si umíte užívat domácí pohodu, a nejen dobrodružství a neustálé změny. Saturn vám připomíná, že i zdánlivě nudné rodinné povinnosti nakonec mohou být celkem zábava. Hlavně pokud jste se svými nejbližšími naladěni na stejnou vlnu a najdete si společné záliby a názory, ve kterých se shodnete. Když si budete mít o čem povídat, tak vás to velmi sblíží, protože pro vás jako idealistické Vodnáře jsou myšlenky a ideje v životě velmi důležité. Mnohem důležitější než třeba výběr barvy koberce nebo otázka, co bude k večeři! V roce 2021 se hodně planet schází ve vzdušných znameních, mezi které patříte i vy Vodnáři, takže právě rozhovory, sdílení myšlenek a nápadů, nebo taky filosofické debaty se dostanou do centra pozornosti. I v rodině si ovšem dávejte pozor na výše zmíněný retrográdní Merkur. To opravdu není vhodný čas vytahovat důležitá témata v komunikaci. Léto bude pro vás doma trošku klidnější a možná se svými akčními nápady trochu narazíte. Raději se nalaďte na klidnější vlnu, obraťte pozornost na svoji duši a její tajemství a dopřejte si relaxaci, pohodu a příjemnou dovolenou.

Šťastný měsíc: únor, říjen
Nepříznivý měsíc: červen, červenec

Zdraví

Zdraví

Pod ochranou královské planety Jupitera vám bude zdraví sloužit skvěle a není zde žádný důvod k obavám! Hlavně v zimě, na jaře a pak zas na podzim se budete cítit v tak dobré kondici, jako již dávno ne, a vaše tělo s přehledem zvládne i ty nejnáročnější výkony, které po něm budete žádat. Ale aby to nebylo zas až příliš jednoduché, jeden takový varovně vztyčený prst pro vás planety přece jen mají: zbytečnému riskování se raději vyhýbejte jako čert kříži! Ať už jde o pokušení zkusit nějaký adrenalinový sport nebo cestovatelské plány do nebezpečné oblasti, položte sami sobě otázku, jestli vám to stojí za to. I kdyby to nebylo nic vážného, minimálně vám takové léčení úplně zbytečně vzniklých problémů zasáhne docela hluboko do peněženky. No řekněte, máte to zapotřebí? Uran vás pokouší, ale Saturn mluví jasně - odpovědnost je základ, který se ve zdravotní sféře vždycky vyplatí! Darmo vás budou přátelé hecovat, že byste se neměli nechat zbytečně omezovat, vaše rozhodnutí by mělo být jasné!

Šťastný měsíc: květen, říjen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopad

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Rok 2021 patří vám a pomůže vám ukotvit vaše sny pevně v realitě. Najdete způsob, jak žít svůj život podle svých velkých ideálů a přitom zůstat ukotveni nohama na zemi. Spojíte zdánlivě nespojitelné a zůstanete snílky, aniž byste byli odsouzeni věčně jen létat v oblacích!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

CITRÍN - je doporučován na posílení srdce, celkově podporuje imunitní systém

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol KŘÍDEL
Symbol VODNÁŘE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.