Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro rok 2021.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, vypadá to, že nejspíš vstupujete do roku 2021 se slibně rozjetými projekty, nebo alespoň jasně definovanými nápady. Koncem roku 2020 jste si své směřování hezky ujasnili, a teď je čas šlápnout na plyn a pustit se do toho! Vaše Střelecká povaha je od přírody odvážná, zvídavá a přímočará, takže žádné chození kolem horké kaše, ale rovnou se vrhnout k činům - ať už se jedná o kteroukoliv oblast života! Mimořádné úspěchy vám však hvězdy nadělí v pracovní a kariérní sféře. Máte podporu planet Jupitera a Saturnu, které vám přinesou potřebné nadšení, motivaci, ale taky vytrvalost a odpovědnost. Na jedné straně se nebojíte snít a pokládat si laťku vysoko, ale na druhé straně umíte zároveň stát nohama pevně na zemi a podívat se střízlivě na to, co je reálně dosažitelné a co nikoliv. A to je ideální kombinace!

Většina roku se ponese ve znamení prosazování nových myšlenek, reforem, inovací a ideálů. Ve vašem životě budou na prvním místě nápady, které mají budoucnost! Nudit se tedy rozhodně nebudete! Ideální spolupráci můžete navázat s lidmi ve znamení Vodnáře nebo Vah. Letošní rok, milí Střelci, je pro vás naprosto jedinečný v oblasti seberealizace. Pokud již dlouho přemýšlíte, jak nejlépe skloubit vaše oblíbené koníčky a práci, která vám bude skutečně dobře vynášet a uživí vás, tento rok má pro vás odpověď! Najdete ji, když se odvážíte myslet trochu nekonvenčně a mimo zažitých vzorců. Příležitosti se pak objeví i tam, kde by vás to předtím nenapadlo!

Ale nejen prací je člověk živ. Rok 2021 pro vás bude příjemný i v osobním životě a vztazích. Výrazně zastoupený vzdušný element v letošním horoskopu vám konečně dovolí mluvit otevřeně a upřímně, tak, jak je vám to přirozené a aniž byste se museli obávat následků. Doba je progresivní a přeje neobvyklým nápadům a zkoušení nových věcí, a to vás Střelce baví. Lákat vás bude taky cestování, komunikace se zahraničím a cizí jazyky. Jen pozor na rizika nestabilní situace ve světě, která může být přece jen pořád ještě proměnlivá. Uran v Býku radí, že abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením, je dobré myslet na praktické záležitosti a mít plán b, ale to nyní platí pro všechna znamení. Trošku záludný ovšem může být Neptun v Rybách, který vám staví vzdušné zámky. Pozor, ať se neupínáte k zahraničí nebo čemukoliv jinému ve stylu - sousedova tráva je zelenější. Není! V roce 2021 si opravdu nebudete mít na co stěžovat, a kolik z jeho příležitostí využijete, to už je jen na vás!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Pokud máte to štěstí, že po vašem boku je protějšek v znamení Vodnáře, Vah, Lva nebo Berana, případně druhý Střelec, bude se vám letos v lásce žít snadno! S vaší láskou se totiž snadno naladíte na stejnou vlnu a nadchnete se navzájem pro vaše nápady. Pokud je vaše láska Blíženec, bude vám dávat kdejaké provokativní otázky a podněty na vaše plány, ale v zásadě budete oba chtít to samé. Vztahy Střelců s těmito šesti znameními živlů ohně a vzduchu budou letos založeny právě na společném vidění světa, společných plánech a aktivním životním stylu. Zkrátka a dobře, pořád budete společně něco podnikat a o inspiraci nebude nouze. Naproti tomu, s protějšky pod vládou živlů země nebo vody (zbylých šest znamení) budete mít těžší domluvu. Na jejich vkus totiž budete málo romantičtí, a nejspíš si vyslechnete výtky typu: Musíš se pořád někam honit, nemůžeme chvíli být jen tak spolu? Bude to chtít kompromisy. Příznivý čas pro svádění začíná jarním slunovratem a trvá až do poloviny dubna. Dál vám bude Venuše přát v prvních dvou červencových dekádách a s nadějí na letní románek to vypadá celkem slibně! Štěstěna se pak na vás usměje ještě jednou na podzim, mezi 7. říjnem a 5. listopadem přímo ve vašem znamení Střelce!

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: květen, srpenPráce a finance

Práce a finance

Od začátku roku budete tvrdě pracovat na tom, abyste pro své nápady a plány našli konkrétní způsob, jak vám mohou začít vynášet zisk. To může znamenat potýkání se s přízemními, nudnými a zcela praktickými otázkami byrokratického typu, ale naštěstí vytrvalost a motivace jsou v roce 2021 vašimi silnými stránkami. Komunikace se spolupracovníky nebo obchodními partnery bude dalším rébusem k vyřešení. Na jedné straně máte naprosto jasno ve všem, co potřebujete odprezentovat a vyjednat, ale půjdete na to zcela přirozeně svým vlastním střeleckým přímočarým způsobem. A to je styl, který někomu vyhovuje, a s jinými se zas kvůli tomu můžete dostat do křížku. V březnu a dubnu vám takhle zavaří Mars v protilehlých Blížencích a budete si muset obhájit své. Půjde vám to dobře, jen se snažte trochu krotit své ego. Horší to s vysvětlováním budete mít v červnu - Merkur je v Blížencích a navíc retrográdní, tak raději žádná důležitá jednání ani schůzky! Samostatná práce vám naproti tomu půjde skvěle díky Marsu v ohnivém Lvu, a to až do konce července. Na pracovní úspěchy bude bohatá i druhá polovina září a říjen. S rokem 2021 se pak rozloučíte ve velkém stylu - s Marsem ve vašem znamení. Od 13. prosince je skvělá doba pustit se do vašich tajných plánů naplno a sebejistě!

Šťastný měsíc: červenec, prosinec
Nepříznivý měsíc: březen, květen

Domov a rodina

Domov a rodina

Stejně jako půjdete na plný plyn v práci, nebudete letos zahálet ani doma. Ve vaší hlavě se jistě již teď rodí nápady, jak vylepšit své bydlení, kam se vypravit na rodinnou dovolenou nebo na víkendy s blízkými ať už v zimě, na jaře v létě či na podzim. Jste přímo studnicí nápadů a vaši nejbližší to ocení hlavně tehdy, pokud jsou narozeni ve vzdušných (Blíženci, Vodnář, Váhy) nebo ohnivých (Lev, Beran, další Střelec) znameních. To budou ideální parťáci pro všechny vaše smělé plány, ať už se jedná o dobrodružnou letní výpravu nebo o předělání zařízení domu v odvážném a exotickém stylu. Naproti tomu u vodních a zemských znamení nejspíš valné nadšení nesklidíte a budou si přát spíš svůj klid než vaše, podle jejich mínění, ztřeštěné nápady! Tak pozor, ať nedojde k výměně názorů, hlavně v prvních dvou dekádách února, června nebo října, kdy vám komunikaci komplikuje retrográdní Merkur. Pokud se ovšem zdržíte akčního prosazování svých vlastních nápadů, bude právě říjen u vás doma jedním z nejpříjemnějších měsíců a přinese vám porozumění a příjemné společné zážitky!

Šťastný měsíc: duben, říjen
Nepříznivý měsíc: květen, listopad

Zdraví

Zdraví

Za úspěšný a energický rok 2021 budete vděčit i svému pevnému zdraví, na své tělo se můžete spolehnout a nezradí vás. Tedy samozřejmě pokud vy nezradíte jej a dopřejete si zdravou životosprávu, dostatek odpočinku a nějaký ten sport pro udržení dobré kondice a síly. Důležitý pro vás bude pohyb v přírodě a na čerstvém vzduchu, který vám nejen vyčistí hlavu a přivede vás na nové myšlenky, ale velmi prospěje taky vaší tělesné schránce! Žádný zdravotní strašák na vás z hvězd letos naštěstí nekouká, ale tak jako vždy platí, že je potřeba se šetřit a nepřepínat své síly. To si v tomto akčním a rychlém roce budete muset čas od času připomenout, dřív než padnete vyčerpáním! A nezapomeňte na dovolenou - sice jsou zrovna v červenci a o vánocích pro vás velmi příznivá pracovní období, ale třeba takový srpen je pro odpočinek, zpomalení a regeneraci ideální! Tehdy si totiž vaše pracovní záležitosti dají pohov, takže se místo řešení nepodstatných detailů můžete raději zajet někam vyvětrat, než se kolotoč znova rozjede!

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: březen, srpen

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Letos můžete směle roztáhnout křídla a pustit se odvážně a zároveň realisticky do uskutečnění vašich tajných snů. Najdete k tomu ty správné lidi, se kterými si sednete. Do čeho vložíte svoji energii, tam vás čeká úspěch!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

OLIVÍN - vhodný pro dobrou činnost střev a čištění organismu

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol SRDCE
Symbol ANDĚLA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.