Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Panna

Panna: Aktuální horoskop pro rok 2023.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Spojení tří velikánů na nebi, Pluta, Urana a Jupitera, bude v letošním roce pro vás Panny, čarovné a poskytne vám úžasné zdroje pro výrazný posun vpřed a události, s tím spojené, vás budou nutit, abyste především poznaly samy sebe a své skryté talenty.

Milé Panny, letos si uvědomíte, že jste lepšími lidmi a jste schopny dělat úžasnější věci, než jste si, kdy dokázaly představit, a navíc získáte něco mnohem cennějšího, než je materiální úspěch. Proto se neobávejte, když se od začátku března postaví Saturn do opozice Slunci a bude vás zkoušet, jak moc propadáte svým nejhlubším obavám, a naopak nakolik jste schopné využít příležitostí, které vám v tuto dobu přijdou do cesty. I přesto, že budete vystaveny určitým překážkám, buďte klidné, protože máte stále možnosti, jak postupovat vpřed, i kdyby se vaše kroky zdály být blokované.

Nápady a vize bude mít snahu podpořit planeta Uran, která se stále pokouší vás přesvědčit o pozitivu všech změn, které se chystáte udělat, jak v osobní, tak i v profesní oblasti. Dokonce vás může navést na dobrou cestu, pokud máte zájem se z jakéhokoliv důvodu přestěhovat do zahraničí. Uranovy snahy budou letos podporovat jeho dva velcí parťáci, hravý Jupiter a tajemný vládce přeměn Pluto. Tito tři prostředkují úspěchy na dalekých cestách a stabilní kontakty se zahraničím, zajistí štěstí při studiích filozofie a práva, otevřou cesty k vyššímu poznání, a vše budou navíc podporovat takovými pilíři, jako jsou odvaha a vytrvalost při přesvědčování druhých, umění proměnit své vize v činy v tu správnou dobu, a také vás vybaví vysokou odolností při tvrdé práci. Jupiter, který v dubnu bude putovat po obloze a koná samé dobro, se nenechá zahanbit a poskytne vynikající efekty v milostných spojeních. Nenechte se ostatními odradit od vašich odvážných myšlenek, které jim mohou připadat nereálné a při toulkách vaší myslí se občas pozastavte u spirituality a ponořte se do zkoumání lidské existence.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Milé Panny, rok 2023 vás zřejmě překvapí v tom, že milostný život a láska nebudou to hlavní téma, ale i tak své milostné záležitosti nezanedbávejte, jinak byste toho litovaly. S milovanou osůbkou se snažte fyzický kontakt udržovat co nejčastěji, zapomeňte na vlažné chování a přesouvání či odkládání schůzek, protože vaše vzájemné pouto by to oslabilo a láska by mohla časem vyprchat. Na čem byste měly ovšem, spolu s partnerem, cíleně pracovat a co bude velkou výzvou, to je trpělivost, kterou budete potřebovat ještě v dalších letech a rozhodně se vám vyplatí při vzájemné komunikaci. Ve vyjadřování citů a emocí buďte poctivé a otevřené, i když to pro vás nemusí mnohokrát příjemné nebo dokonce i přijatelné. Šťastné chvíle mohou zažívat Panny, které chtějí letos navždy spojit svůj život s někým milovaným, ale také ty, které již nějakou dobu v manželství jsou. Přesto si od počátku ledna do března dávejte dobrý pozor na silnou a ráznou planetu Mars, která se postaví do znamení Blíženců, a může vás podněcovat k nejrůznějším konfliktům, a dokonce až k odmítání krásných, romantických návrhů. Toho byste se měly vyvarovat ve vlastním zájmu, abyste se ušetřily opravdu velkých problémů. Naopak poslední prázdninový měsíc, srpen, a první měsíc podzimu, září, do vašeho života mohou konečně vnést žádoucí výsledky a příjemné reakce pro svatby a nabízená partnerství.

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: únorPráce a finance

Práce a finance

Pokud jste si, milé Panny, položily otázku, zda vyděláte v roce 2023 dost peněz, tak odpověď zní -ano, samozřejmě že ano! Hvězdy stojí na vaší straně a naznačují, že vaše zisky mohou daleko předčít vaše očekávání. Ale hezky popořádku, drahé Panenky, protože rok 2023 začíná tím, že silný Mars trochu brání vašemu růstu a rozvoji v profesionální oblasti, přidá se k tomu chybějící energie a motivace pokračovat dál, a tak první čtvrtletí tohoto roku není příliš pozitivní. Naštěstí poslední jarní měsíc, květen, přináší zlepšení a štědrý Jupiter vám požehná zisky a úspěchy, dokonce je zde velká šance dosáhnout všech předem daných finančních cílů. Přesto, že si vaše okolí v této době bude říkat, že vaše vysoké zisky jsou jen důsledek štěstí nebo souhra nečekaných událostí, opak je pravdou, jelikož za vším stojí vaše usilovná práce a spoustu obětí. Hvězdy letos také přejí vlastnímu podnikání, takže nosíte-li v hlavě delší dobu báječný nápad, zkuste ho už konečně zrealizovat. Velmi dobře se vám osvědčí úzké vztahy s jistými známými, kteří mohou posílit vaše profesní postavení a vy si díky dobře fungujícím dohodám můžete vybudovat dobré jméno, slávu a prestiž v oboru. Radost vám udělá také druhá polovina roku, kdy je vám přáno při obchodování s nemovitostmi a vy si tak můžete přijít k pěknému majetku, základem však bude každý takový obchod předem dobře analyzovat.

Šťastný měsíc: říjen, listopad
Nepříznivý měsíc: únor

Domov a rodina

Domov a rodina

Hvězdy k vám v tomto roce v oblasti rodiny a domova hovoří naprosto jasně, drahé Panenky, starejte se o své blízké a milované a věnujte jim více pozornosti, protože kdosi z příbuzných může mít v tomto roce potíže a bude vás potřebovat. Zvláštní pozornost byste měli především ale dát, také dle doporučení hvězd, vašim druhorozeným dětem. Jakmile se rok 2023 přehoupne do své poloviny, bude nutné se připravit na rodinné neshody a na jejich zodpovědné řešení, jelikož u některých z vás mohou vyvstat vážné problémy s majetkem. Pokuste se v této době držet dále od domácích konfliktů a nejrůznějších nedorozumění, a místo radikálních kroků hledejte raději přátelská řešení rodinných problémů. Naopak v partnerských vztazích vám bude hodně přáno a dostavit se konečně mohou vytoužené pocity štěstí a radosti, spojené s příjemnými až významnými událostmi. S velkým potěšením letos můžete vstoupit do manželství se svou spřízněnou duší, založit si rodinu, vylepšit si vaše společenské postavení anebo se dokonce přestěhovat do vysněného domu, což považujete za základ pro krásný život. Vše se zkrátka bude blížit ideálním představám o rodinném životě, ale vy i tak budete dále na štěstí rodiny usilovně pracovat a hledat další podněty a aktivity, které by mohly potěšit a namotivovat partnera a vaše nejbližší milované v dalších iniciativách.

Šťastný měsíc: říjen
Nepříznivý měsíc: červenec

Zdraví

Zdraví

Milé Panny, jindy odvážný a jistý Mars, může být počátkem roku trochu zmatený a vaše dobrá předsevzetí uvrhne do zapomnění, připraví vás o motivaci a také chuť dělat něco pro svou fyzickou kondici a zdraví. I když vás nečekají hned v prvních měsících roku žádné vážné zdravotní problémy, měly byste přece jen něco udělat pro svou kondici a nasadit alespoň obvyklou dietu, která vám jako bonus, pomůže tělo zbavit škodlivých toxinů. S jarním obdobím můžete pocítit mírné závratě a výkyvy, které budou způsobeny nedostatkem vitaminů a špatně nastaveným výživovým plánem, což zřejmě již bude vyžadovat zásah odborníka, nikoliv samoléčbu. Jakmile se o sebe začnete pořádně a zodpovědně starat, budete pravidelně jíst kvalitní potraviny, vitaminy a hýbat se na čerstvém vzduchu, zdravotní problémy se vám budou až do července obloukem vyhýbat. Méně příjemnou zprávu mají hvězdy pro ty z vás, které máte chronické potíže či nemoci, protože konec léta s sebou ponese jejich zhoršení, aniž by tomu šlo nějak zabránit či předejít. Zvolit si budete muset osvědčený odpočinek, krátké výlety a minimum náročných aktivit. Jestliže vás letos cesty zavedou do exotických zemí, neriskujte své zdraví nerozumnými experimenty s jídlem, ale naopak si hlídejte kvalitu konzumovaných potravin a vyhněte se špatným hygienickým návykům.

Šťastný měsíc: duben
Nepříznivý měsíc: srpen, září

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Letos vás, drahé Panenky, políbí štěstěna a hvězdy vás naučí pracovat se svými talenty tak, abyste se posunuli ve svém životě mílovými kroky vpřed, a to jak v lásce, rodinném životě, tak i v kariéře. Buďte odvážné a nenechte se odradit od svých cílů.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

AMETYST - chrání Panny před stresem. Zrozenec ve znamení Panny totiž bývá doslova workoholik a nedá pokoj, dokud to nedotáhne k dokonalosti.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol YIN YANG
Symbol KVĚTU

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.