Detail horoskopu

Buvol

Buvol: Aktuální horoskop pro rok 2023.

1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021
Dobrá zpráva! Využijte příznivé režie vesmíru pro své zdraví. Nehrozí vám žádné náhlé příhody, ani úrazy. Vaše chronické potíže se budou zlepšovat a je možné, že to bude i vlivem nových léčebných metod. Kujte železo, dokud je žhavé, hledejte nové způsoby, jak svoje potíže léčit a celkově zlepšit svou kondici. Vyvarujte se alkoholu a přejídání a střídejte bylinné čaje cca po třech týdnech. Pravidelně meditujte!


Práce a finance

Váš kariérní postup nebude snadný. Hrozí neshody se staršími kolegy, kdy máte rozdílné názory na pracovní metody. Celou věc ale vše řešte diplomaticky, zdvořilou diskusí a argumentací, nebuďte dojem, že pohrdáte zkušenostmi starších. Nakonec i tak vyhrajete a všechny přesvědčíte. Přesto se může stát, že koncem roku odejdete ze stávajícího místa za zcela odlišnou příležitostí. Každopádně se váš pracovní život postupně vytříbí a harmonizuje. Udělejte si inventuru ve svých osobních i rodinných financích a zrevidujte svá pojištění i dlouhodobé vklady. Situace na trhu se mění, a co bylo dříve výhodné, už možná není. Namístě je také větší spoření na důchod. Ovšem neriskujte a nejste-li jistí, obraťte se na dobrého finančního poradce. Můžete ho najít i mezi rodinnými příslušníky nebo přáteli.Láska a partnerské vztahy

Zadaní Buvoli zjistí, že pouto s jejich partnerem je každým dnem silnější. Buvol je vytrvalý a stálý a to je kvalita! Věrnost a zamilovanost vás budou provázet z obou stran. Je tu harmonie a nejspíš je tento vztah ten pravý, o který chcete pečovat s vizí rodiny. Pokud jste nezadanými Buvoly, je tento rok vhodný k porozhlížení se po správném partnerovi. Největší šance budete mít zhruba v druhé třetině roku, tj. od druhé poloviny dubna přes léto. Skvěle! V tu dobu se podnikají dovolené, pikniky a další společenská setkání. Láska, kterou vám rok 2023 nabídne, bude vskutku osudová. Ptejte se sami sebe, zda se na ni cítíte.


Čínský horoskop na rok 2023
 
Vaše datum narození:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.