Detail horoskopu

Buvol

Buvol: Aktuální horoskop pro rok 2022.

1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Zrozenci Buvola projdou v roce Tygra testem odhodlání a charakteru. Čekají vás překážky v oblasti pracovní, vztahové i zdravotní, ale pokud se nedáte, všechno dobře dopadne. Říkejte si mantru Já to dám! Naopak neříkejte cizím lidem příliš podrobností o svém životě, mohli by toho zneužít. Hlídejte si i svěřování kolegům a známým. Někde v košíku vašich jablíček je možná jedno zkažené.


Práce a finance

Vaše finanční situace bude v roce 2022 vyrovnaná. Nehrozí ani propady, ale ani překvapivé výhry či mimořádné zisky. Hlídejte si jen výdaje za zdravotní péči, protože hrozí rizika v oblasti srdce a cév. Preventivní prohlídky vám prokážou dobrou službu. Vynechte také adrenalinové sporty, je zde možnost úrazu. V práci máte možnost povýšení nebo nové a výhodné pracovní příležitosti, ale abyste jí dosáhli, musíte zdolat četnou konkurenci a odvést opravdu tvrdou práci. Ta je však pro buvola běžnou normou, takže hodně zdaru!Láska a partnerské vztahy

Bude těžké věnovat svému milému nebo milé dost času, přesto to udělejte! Vztah, který máte, je pravděpodobně hodnotný a může být základem vaší pěkné budoucnosti. Pokud jste single, v roce Tygra už nebudete! Vesmír vám připravuje setkání, které bude patřit k osudovým. Jak už to tak bývá, v první, ba dokonce ani druhé chvíli vás nenapadne, že jde o nějaké důležité setkání. Vše se vyvine až časem. Co se vztahů týče, mohou zrozenci Buvola řešit problémy i s některými přáteli. Možná někdo není zcela dokonalý charakter a bude chtít zneužít informace o vás pro svůj prospěch.


Čínský horoskop na rok 2022
 
Vaše datum narození:


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.