Detail horoskopu

Tygr

Tygr: Aktuální horoskop pro rok 2021.

1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Tygříci, řeka života je někdy klidná, jindy bouří a vy se právě dostáváte do bouřlivých vod. Je to i tím, že s Buvolem, jemuž tento rok patří, si nerozumíte. Jste pravé protiklady. Nemějte však strach, neznamená to, že by tento rok pro vás byl ztracený. Překážek bude hodně ve všech oblastech, ale s každým vyřešeným problémem pocítíte vítěznou radost, budete růst. Někdy jsou trable darem.


Práce a finance

Vzhledem k tomu, že pro Tygry je tento rok obtížný, neriskujte a držte se zavedených jistot. Dělejte to, co víte, že umíte, neměňte zaměstnání, a pokud musíte, hrajte na jistotu. V obchodních a pracovních vztazích si dejte pozor na Opice a Hady. Pomocnou ruku vám podají zrozenci Koně a Psa. Důležité projekty a významná rozhodnutí nechte na březen a červen, nebo až na podzimní měsíce říjen a listopad. Neradi děláte kompromisy, ale pro tento rok se na ně raději připravte. Nemá smysl se bouřit, vaše kočičí povaha vám pomůže našlapovat opatrně mezi vejci a žádné nerozbít.Láska a partnerské vztahy

V lásce máte svá vlastní pravidla, do kterých tak trochu nutíte i svůj protějšek. Letošek je však obdobím, kdy si musíte dát pozor, abyste o ten vztah, o nějž stojíte, nepřišli. Jste nekonvenční, a proto vás mnozí obdivují. Klidně buďte dál, ale k tomu přihoďte trochu smířlivosti a pochopení pro potřeby partnerů, rodiny i přátel. Zkuste se na věci občas dívat z jejich úhlu a zapomeňte na své ego. Pokud s někým nesouhlasíte, snažte se o diplomacii a uvádějte logické argumenty. Neopomeňte vyslechnout také druhou stranu.


Čínský horoskop na rok 2021
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.