Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2019.
Zajíc
1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011
Zajíc bude v roce vepře ve svém živlu. To se podstatně projeví v tomto roce právě pro všechny z vás, kteří máte Zajíce ve svém Astrotypu. Bude se Vám dařit na všech úrovních téměř celý rok. V druhé polovině roku už se zajíc naučí - chodit v šťastných botách - a bude odvážnější. Můžete získat nové příležitosti seberealizace a také nové přátele do budoucna.


Práce a financePráce a finance
Téměř to vypadá, že všechno půjde samo a lehce, aniž byste se museli nějak extra namáhat. Očekávejte mnoho pozvání a nabídek. Nejlepší období pro vás bude od konce srpna do konce září. Nebojte se a otevřete se novým možnostem. Výzvy, které přijdou, budou korespondovat s vaší vrozenou intuicí, smyslem pro realitu, sociálním cítěním a systematičností. Možná se vám bude zdát, že na konkurenci nemáte, ale věřte si a uvidíte sami. Nechcete se vést vaším přesvědčením, nesnažte se předvádět a tím právě budete přesvědčiví a opravdoví.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Vaše láska bude přitahovat všechno báječné. Vy zadaní Zajíčkové si budete libovat se svým partnerem a mnohem snáze se domluvíte. A vy ostatní můžete čekat nové milostné začátky a těšit se na hezký románek. Jen je potřeba, abyste byli v přítomném okamžiku, bdělí a měli oči otevřené. Až přijde pravá chvíle, buďte rozhodnější než obvykle, aby vám neutekla krásná příležitost získat duši, která ocení vaši jemnost a citlivost. Rodinné zázemí by mělo být harmonické, pokud to nepokazíte náhlou zbrklostí.

Čínský horoskop na rok 2019
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Jak by se vám mělo v roce zemského Vepře dařit jinak než...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.