Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Vepř
1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Vaše štěstí v roce Psa bude záviset na minulých událostech, milí Vepři. Pes vám přináší určité překážky a blokuje energii, takže ne všechno vždy půjde úplně hladce, ale pokud se vám povede naladit se na tuto trochu pomalejší energii a konat v souladu s tím, co vám život přináší, nejít hlavou proti zdi, pak vás čekají úspěchy a spokojenost jak v pracovním, tak i v osobním životě.


Práce a financePráce a finance
V zaměstnání nebo podnikání bude platit, že jak zasejete, tak i sklidíte. Vaše úspěchy v roce Psa budou záviset na vaší tvrdé práci a snažení, pak si budete moct vychutnávat zasloužené úspěchy a s nimi spojené výdělky. Nejlépe se vám bude dařit, pokud je váš šéf nebo kolegové mužského pohlaví, spolupráce se ženami bude o něco těžší. Nutnost poctivě pracovat a ukázat své schopnosti ovšem neobejdete a bude to nezbytná podmínka úspěchu. Vyplatí se vám sázet na jistotu a nechávat si časové rezervy, nespoléhat se na štěstí, ale připravit se vždy na všechno.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V lásce bude pro vás, milí Vepři, rok 2018 obzvláště příznivý. Zadaní mohou zpečetit svůj vztah manželstvím, zatímco nezadaní mají velkou šanci konečně najít svůj vysněný protějšek. Hledání nové známosti bude úspěšné, někdy mu ovšem může předcházet trnitá cesta v podobě pocitů nejistoty a osamělosti. V dlouhodobých vztazích mohou občas hrozit výměny názorů a neshody, ale s trochou vstřícnosti a optimismu tyto problémy hravě překonáte a posunete svůj vztah na novou hlubší úroveň.

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.