Detail horoskopu

Pes

Pes: Aktuální horoskop pro rok 2019.

1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
V tomto roce očekávejte pozitivní příval silné energie, která Vás bude vhodně podporovat po celý rok. Své práci, přátelům i lásce budete oddanější a budete pro ně dřít více než dřív. Proto pozor na přepracování a vyhoření. Pokud nezanedbáte relax, pak budete za píli odměněni úspěchy. V lásce důvěřujte, ale prověřujte.


Práce a finance

Po pracovní sféře se vám bude dobře dařit. Buďto zůstanete věrni současnému povolání nebo provedete zásadní změnu, která vám může přinést uskutečnění starého tajného snu. Obojí bude dobře. Je to opravdu jen na vás, jakou cestu zvolíte, řiďte se svojí intuicí a svým srdcem. Rozhodně ale netancujte, jak nařízený píská. Své rozhodnutí řiďte i podle kvalit šéfů. Až vyděláte ty neočekávané peníze, raději si najměte finančního poradce, abyste je v roce Vepře zase neprohýřili a nebo, což je vám podobné, nerozdali přítelíčkům, kteří se okolo budou točit, jakmile zavětří váš úspěch.Láska a partnerské vztahy

Ve vztazích byste měli být o trochu více bdělí. Práce vás totiž vytíží natolik, že vám na vlastní vztahy nezbude mnoho sil. Máte ale šanci si včas svou chybu uvědomit. Nejste bezmocní, jak se vám zdá, vše je otázka priorit a organizace. Zadaní Psi by se měli více věnovat svému partnerovi, jelikož ho mohou díky svému pracovnímu nasazení trochu zanedbávat. Svobodní Psi mohou najít mezi přáteli svoji velkou lásku. A pozor, také v práci je vhodné pole najít partnera, avšak striktně oddělujte, co patří do práce a co do soukromí, a nemíchejte to mezi sebou. Tím byste mohli pokazit obojí.


Čínský horoskop na rok 2019
 
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.