Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Opice
1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
V roce Psa se musí Opice připravit na překážky a výzvy, ale nezapomínejte, že jsou zde proto, aby vás posílily a umožnily vám růst a posunout se kupředu. Je vhodná doba učit se a zkoušet nové věci, rozvíjet si své schopnosti a znalosti. Pozor na nečekané komplikace, které se mohou letos objevit, vždy je lepší být opatrní, neriskovat a myslet na jistotu a bezpečí.


Práce a financePráce a finance
Tento rok přeje spíš dlouhodobým plánům a kariérním snům než okamžitým úspěchům. Je čas zamyslet se nad tím, čemu se chcete do budoucna věnovat, poohlédnout se po nových příležitostech, rozvíjet si své zručnosti a získávat zkušenosti, třeba i v zahraničí. S nijak vysokými výdělky raději nepočítejte, v roce Psa je potřeba se spíš uskromnit a dávat si pozor na nečekané výdaje. Mohou se objevit nečekané změny v zaměstnání, ale snažte se je vnímat spíše jako příležitost než jako překážku, protože vás mohou posunout kupředu.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V lásce je důležité netlačit v roce Psa na pilu - platí to jak pro zadané, tak i pro nezadané. Nezapomínejte, že dávat je v lásce mnohem důležitější, než žádat a přijímat. Nezadané Opice mohou navázat perspektivní známost s někým, kdo je od vás výrazně starší. Nebojte se toho, protože zralost a rozvážnost vašeho nového partnera bude pro váš vztah velkým plusem. Vaše štěstí v lásce v roce Psa bude sice proměnlivé a můžete prožívat menší krize, ale nakonec vás posunou kupředu a zjistíte, že to rozhodně bylo k něčemu velmi užitečné.

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.