Detail horoskopu

Koza

Koza: Aktuální horoskop pro rok 2019.

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Přizpůsobivá koza se může na rok zemského Vepře jenom těšit. V praxi to bude znamenat, že se kozám zadaří pracovně, co se týče tvořivosti a také u podobně orientovaných přátel vztahy jen pokvetou. Pozor však na důležité osoby, které mají sklon vše do hloubky rozebírat, Zde může dojít ke střetu a krachu, a to by vás poté mrzelo.


Práce a finance

Budete mít zajímavé pracovní nabídky a nové možnosti, které je potřeba v klidu zvážit a vybrat si to, co se vám bude nejvíce líbit. Nebojte se změny, jen nebuďte příliš zbrklí. Každopádně v tomto roce vás čekají výhodné obchodní transakce i kvalitní pracovní vztahy. Začátek roku se tak skvělý jevit nebude, bude se vám zdát, že se toho na vás valí moc, a budete mít tendenci odmítat nabídky, ale nic není tak horké, jak se to uvaří. Když si práci rozvrhnete, vše zvládnete a získáte v očích obchodních partnerů novou prestiž. Nebuďte na to sami, spolupracujte s někým blízkým.Láska a partnerské vztahy

Vzhledem k tomu, že Koza je velice citlivá, až bychom mohli říci přecitlivělá, včas se dokáže zorientovat ve vztazích k druhým lidem. Tento rok pro ni bude velice harmonický v oblasti vztahů. Zadané Kozy mohou prohloubit vztah se svým partnerem, mají i možnost i zavázat se k manželství či k založení rodiny ve smyslu potomka. V dlouholetých vztazích se vám vrátí erotické jiskření, pokud si dáte trochu záležet. Nezadané Kozy mají velkou šanci potkat životní lásku. Potřebujete někoho, kdo vám nechá volný provaz, abyste byli svobodní, ale umí vás přitáhnout, když jankovatíte.


Čínský horoskop na rok 2019
 
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.