Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Kůň
1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014
Rok 2018 pro vás bude šťastný, Pes vašemu znamení Koně velmi přeje. Na výrazné úspěchy se můžete těšit hlavně v těch aktivitách a projektech, které již máte rozjeté z předchozí doby, Naopak, do nových záležitostí bude lepší se příliš nevrhat a předem si dobře rozmyslet, co vám to může přinést. Je to zároveň doba, kdy si budete moct obnovit a znovu nabít svoji energii.


Práce a financePráce a finance
Poctivá a tvrdá práce vám přinese zajímavé výdělky, na šťastné náhody nebo výhry se ovšem letos těšit příliš nemůžete. Pozor taky na nečekané výdaje, je dobré si na ně připravit rezervu. Celkově vám rok Psa umožní úspěšně si naspořit slušnou částku peněz a vytvořit si dobrou finanční rezervu, pokud budete postupovat rozvážně. V práci bude lepší držet se svých již vybudovaných pozic a neriskovat, nepouštět se do zbytečných změn. Rok Psa je ovšem příznivý pro zahraniční stáže nebo služební cesty, pokud se nebude jednat o radikální změny.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V lásce vás čeká vzrušující, zajímavý a bouřlivý rok - tak si ho užijte, jak to jde, a raději nic příliš neřešte! Můžete se těšit na zajímavé a nezapomenutelné zážitky, ale vyjít s protějškem a najít společnou řeč může být občas pěkně tvrdý oříšek. V dlouhodobých vztazích a manželství obnovíte starou jiskru, zamilovanost a budete si to spolu užívat. Pokud jste však nezadaní, raději se nesnažte za každou cenu najít dlouhodobého partnera a vážný vztah. Místo toho si užívejte věci tak, jak přicházejí a uvidí se, co z toho nakonec bude!

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.