Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Drak
1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Rok Psa není pro Draky nijak zvláště příznivý, takže se připravte na zpomalení vývoje a pouze pozvolný postup kupředu. Naštěstí, žádné vážnější problémy vám nehrozí, spíš jen nebudete mít zrovna mimořádnou přízeň Štěstěny a budete si muset věci zkrátka vybojovat sami. Na druhé straně, tento rok přeje životním změnám a novým začátkům.


Práce a financePráce a finance
V práci se budete tento rok často cítit pod tlakem, budete muset překonávat určité překážky a měli byste si dávat pozor na zbytečné chyby. Ohrozit vás mohou také pomluvy a intriky na pracovišti. Ale netrapte se, protože s patřičnou dávkou trpělivosti se vám povede všechny tyto komplikace překonat a dopracovat se ke stabilním a vyrovnaným úspěchům. Na finance byste si však měli každopádně dávat větší pozor než jindy a raději nepočítat s vysokými zisky. Investovat se vyplatí velmi opatrně, protože jinak vám mohou hrozit ztráty.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Pes vám zrovna moc romantiky nedopřeje, ale to naznamená, že musíte letos nad láskou lámat hůl. Nejlepší způsob seznámení pro nezadané Draky je spolehnout se na okruh vašich přátel a známých, díky nim se můžete potkat s člověkem, se kterým toho budete mít hodně společného a budete se k sobě hodit. Zadaní Draci by měli pamatovat, že vztah je vždy potřeba budovat a pracovat na něm, takže nezapomínejte věnovat své polovičce dostatek pozornosti a pochopení, najděte si na partnera čas a rozvíjejte vaši společnou domácnost.

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.