Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Tygr
1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Pro Tygry bude rok Psa velmi slibný a úspěšný, dařit se vám bude hlavně v kariérní sféře. Budete mít hodně energie, ale pozor, ať ji využijete konstruktivně a neztratíte ve zbytečných sporech a neshodách, které vám mohou hrozit. Důležitá bude sebedisciplina, díky které se vám povede zaměřit svoji sílu a snažení tím správným směrem, kde vám přinesou nejvíce úspěchů.


Práce a financePráce a finance
Hvězdy vám věští velké finanční úspěchy a spokojenost. Nová příležitost na změnu pracovní dráhy vám přinese perspektivu ještě lepších výdělků. Stejně tak máte šanci na povýšení, které vám sice přinese více odpovědností a práce, ale výrazně se to odrazí na vašich příjmech. Je výborné období pro nové podnikatelské záměry, nebojte se realizovat své kreativní plány, přinesou vám zisk. Ale nespěchejte a nechejte si dostatek času na jejich promyšlení, abyste se vyhnuli zbytečným chybám a s nimi spojeným ztrátám.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Láska nebude v roce Psa zrovna v centru vaší pozornosti a milostné záležitosti odsunete tak trochu na vedlejší kolej, práce pro vás bude mnohem důležitější. Pokud jste zadaní, ve vašem vztahu zůstane všechno při starém a váš společný život bude stabilní, ale dávejte si pozor, ať svého partnera nezanedbáváte a najdete si na něj dostatek času při vašem pracovním vytížení. Pro harmonické vztahy bude důležitá trpělivost. Nezadaní Tygři se nebudou příliš snažit o seznamování, ale hlavně pánové mají dobré vyhlídky najít si ideální ženu.

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.