Detail horoskopu

Tygr

Tygr: Aktuální horoskop pro rok 2019.

1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Tygr bude mít v tomto roce vepře velké štěstí. Nebude váhat využít ochoty obdivovatelů. Je prostě riskér a ani ne tak pro zisk, spíš pro to, aby oslnil,, se vrhá do akcí bez rozmyslu. Šér Chánovi z Mauglího se tato taktika nevyplatila, i když velmi dlouho v bojích vítězil. Tygři, poučte se a zvlášť na jaře se držte trochu zpět, jděte za svým cílem plíživými kroky, ale ne bojovnými skoky.


Práce a finance

Tygr bude mít v tomto roce až na občasná zaškobrtnutí velké štěstí. Není však radno jen tak vyčkávat na vavřínech, vašemu štěstí je potřeba vyjít naproti, zajímat se a být zvídaví. Tygři, kteří si půjdou za svými cíli a sny aktivně, nebudou litovat. Aktivitu však nepřehánějte, buďte pilní, pracovití, ale ne viditelně dychtiví. Zkuste se na chvíli na své cestě zastavit a přemýšlet. To je pro tygry protiúkol, jsou hodně pudoví, ale rozum a taktika se na velkém lovu hodí i vám. Zvláště těsně před vytouženým cílem počítejte do deseti, než se rozhodněte, případně se na rozhodnutí vyspěte a raďte se s někým, komu věříte.Láska a partnerské vztahy

Přátelský zemský Vepřík bude mít dobrý vliv i na horlivé Tygry. Snáze si uvědomíte své chyby a zahojíte bolavá srdce. Nastává pro vás čas léčení, uvědomování si sám sebe a díky svému neodolatelnému šarmu najdete naprosto nečekaně nová přátelství a lásku. Zadaní Tygři mají šanci zkvalitnit své vztahy, svobodní navázat vztahy nové. Překvapením bude to, že koho jste si vyhlédli jako oběť k lovu, stane se vaším ideálem a citovou jistotou. Nepodceňujte lidi kolem sebe. Možná je mezi nimi i ten nebo ta, kdo vás konečně zkrotí.


Čínský horoskop na rok 2019
 
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.