Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Buvol
1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Pro Buvoly bude rok Psa spíš průměrný, bez větších zvratů a překvapení. Vaši pozornost budou poutat hlavně finanční otázky, ke kterým zaujmete nový přístup, a díky tomu se posunete kupředu. Důležité budou dobré vztahy s lidmi ve vašem okolí, díky kterým se vám povede vyřešit nejeden praktický problém.


Práce a financePráce a finance
Opatrnost se vám v tomto roce vyplatí především v podnikání, protože hrozí neférové jednání ze strany obchodních partnerů. Pozor si dávejte i na konkurenci, která vám bude šlapat na paty. Nejúspěšnější budou Buvoli pracující ve sféře módy, krásy, umění, nebo obecně v kreativních oblastech. Peníze je potřeba investovat velmi uvážlivě a hlavně bezpečně, vyhýbat se riskantním podnikům. Můžete se dočkat nějaké významné finanční nebo kariérní pomoci od osoby ženského pohlaví. V práci se vyhýbejte větším změnám a raději se držte toho, co již máte úspěšně rozjeté.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V lásce platí, že pomalu se dostanete nejdál. S láskou na první pohled raději nepočítejte, opravdu perspektivní vztahy se budou rozvíjet pomalu a postupně. Možná najdete svůj protějšek snů v okruhu svých stávajících přátel nebo se s ním seznámíte díky svým příbuzným. Svoji šanci na seznámení zvýšíte, když budete hodně chodit mezi lidi a nebudete se vyhýbat společenským aktivitám. Zadaní Buvoli by si měli dát pozor, ať svoji lásku nezanedbáváte a věnujete partnerskému životu dostatek pozornosti a času.

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.