Home - Články - Úplňkový květnový horoskop lásky

Úplňkový květnový horoskop lásky

vloženo 4. 5. 2020
čas čtení: 5 minut

Úplňkový květnový horoskop lásky

Magická moc úplňku na nás působí stejně silně, jako síla lásky. Úplněk ve znamení Štíra, který nastane ve čtvrtek 7. května, ve 12:45, ji ale ještě zesílí. Co přinese květnový Úplněk v lásce vám?

Beran
Mars a Venuše v příznivé konstelaci přejí úplňkovému dobrodružství, ale jakkoliv to bude intenzivní a krásné, raději příliš nepočítejte s tím, že to bude mít dlouhého trvání. Spíš se bude jednat o románek, který vám pomůže pochopit něco hlubšího o vás samotných a o životě. A v neposlední řadě si to pořádně užijete a vychutnáte!

Býk
Tento úplněk je nejblíž k vašim narozeninám, takže se nyní vracíte jako kdyby ke svým kořenům, do svého centra, ke svému vlastnímu já. Právě tento úplněk je pro vás ideální dobou k meditaci a k tomu udělat si chvíli jen sami pro sebe. Štír je s vámi ovšem v opozici, takže to zároveň znamená nové výzvy. Nebude se to ovšem týkat lásky, ale spíš vás samotných.

Blíženci
Planeta lásky Venuše teď prochází vašim znamením, takže jste v milostných záležitostech miláčky štěstěny! A magické působení úplňku tyto vlivy ještě více znásobí! Můžete se těšit nejen na jarní květnovou romantiku, ale i na něco hlubšího a zásadnějšího. Pro nezadané Blížence je ta pravá doba k nalezení opravdové lásky!


Rak
Štíří úplněk je s vámi v souladu, protože se rovněž jedná o vodní znamení, stejně jako to vaše. Můžete se tedy těšit na záplavu krásných, hlubokých a intenzivních citů. Dařit se bude zejména zadaným Rakům, ti nezadaní to budou mít malinko náročnější, protože Venuše v Blížencích je v seznamování na váš vkus moc rychlá.

Lev
Nejspíš nebudete v takovém centru pozornosti, jak by se vám líbilo, a budete se muset smířit s tím, že všechno se bude spíš točit kolem vašeho protějšku a jeho nebo jejich pocitů. Ale to neznamená, že by se vám v lásce nedařilo, právě naopak. Jen se musíte naladit na to, že věci zkrátka nebudou probíhat podle vašeho vysněného scénáře!

Panna
Štíří Luna je vám příznivě nakloněna, ale nic z hvězdných konstelací nenasvědčuje tomu, že by vás v lásce čekaly nějaké významné události. To však není vůbec špatná zpráva, protože si můžete užívat klidný život bez dramat, což rozhodně nelze říct o všech znameních. A pokud již partnera máte, úplňková romantika vás nejspíš nemine!


Váhy
Planety Mars a Venuše jsou vám o úplňku příznivě nakloněny ve znameních vzdušného živlu. V lásce bude nejdůležitější dobrá komunikace, rozhovory a hledání společných názorů a pohledů na svět. A v tomto všem jste jako Váhy ve svém živlu! Dařit se vám bude jak v seznamování, tak i ve zlepšování stávajících vztahů nebo manželství.

Štír
Úplněk ve vašem vlastním znamení je pro vás celkově v životě mimořádně významný. V těchto dnech proto můžete očekávat události, které vás posunou kupředu a pomohou vám spoustu věcí pochopit. Nelze ovšem říct, že by se to týkalo přímo lásky. Venuše ve vzdušném znamení Blíženců je pro vás totiž až příliš nestálá a přelétavá.

Střelec
Venuše, planeta lásky, je k vašemu znamení Střelce v opozici. To značí, že bez překážek se to teď v lásce neobejde! Ale naštěstí to bude přesně ten typ překážek, který znamená výzvu, tedy příležitost posunout se dál kupředu – nikoliv nepřekonatelné rozpory! Když se na to podíváte takhle, věci najednou budou dávat mnohem větší smysl!


Kozoroh
Lunární síly jsou vám příznivě nakloněny, ale žádnou velkou výhru v lásce teď očekávat nemůžete. Jste totiž spíš běžcem na dlouhé tratě, a nyní si můžete maximálně tak užít nějaký krátký a bezvýznamný románek – pokud hledáte vážný vztah, budete si muset počkat. Zadaní si však mohou užit velmi příjemný úplňkový večer!

Vodnář
Mars ve vašem znamení Vodnáře je v souladu s Venuší v Blížencích, a to znamená, že můžete o květnovém úplňku směle vyrazit na úspěšný lov! V lásce se vám vyplatí iniciativa a komunikace, a to platí pro zadané i nezadané. Zkrátka odvážným přeje štěstí, a když budete vědět, co chcete, pak vám to hvězdy pomohou naplnit!

Ryby
Znamení Štíra je vám spřízněné, proto vás tento úplněk naplní pozitivní energií a užijete si ho v dobré náladě. V lásce vás však hvězdy varují, ať nepodléháte iluzím a nestavíte si vzdušné zámky. Rádi byste si totiž příjemné zážitky se sympatickým protějškem vysvětlili jako něco stabilnějšího než to ve skutečnosti bude, tak pozor na to.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.