Home - Články - Týdenní horoskop 6. - 12. května

Týdenní horoskop 6. - 12. května

vloženo 5. 5. 2019
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 6. - 12. května

I v měsíci lásky hraje velkou roli práce. Ačkoliv není práce jako práce. Třeba Kozorozi jsou v práci šťastní, a navíc na ně něco čeká. Něco velmi příjemného. Povýšení nebo nečekaný finanční zisk. Máte se na co těšit. Zjistěte, co čeká vás v následujícím týdnu!

Beran
V tomto týdnu je velká pravděpodobnost, že se setkáte s nevhodným chováním ze strany některého z vašich příbuzných. Nejen, že si tento jedinec utrží ostudu, ale utrží ji i vám a to vás naštve. Rozhodnete si to s ním vyřídit možná trochu radikálněji.

Býk
Tento týden se budete vyznačovat obrovskou vnitřní silou, která vám pomůže zvládnout i ty nejobtížnější úkoly. Hravě si v zaměstnání troufnete na zadání od šéfa, kterého se každý bojí. Vy však danou situaci vyřešíte a dočkáte se zaslouženého uznání.

Blíženci
Tento týden jste pod tlakem, protože na vás vedení firmy tlačí s dokončením jistého úkolu. Vy však se ke konci neblížíte ani v nejmenším a bojíte se, abyste nezklamali jejich očekávání. Raději vyjděte s pravdou ven raději dřív, než bude příliš pozdě.

Rak
Kontrolujete sice své chování vůči cizím osobám, ale nevědomky se vám možná podaří urazit člověka, který je blízký někomu z vašich kamarádů. Strhnete tím na sebe jeho hněv, a budete mít co vysvětlovat. Raději si proto nyní dávejte pozor na pusu.


NEMŮŽETE ZAVADIT O POŘÁDNOU PRÁCI? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! T. 906 701 701. Kartářka Rozárka


Lev
Pozitivní sílu umíte momentálně nabrat z čehokoliv. Radujete se i z drobností a to činí váš život skutečně krásným. Jen směle pokračuje v tomto vašem způsobu života. Jste totiž dítětem štěstěny a pozitivní nálada je lékem nejen na fyzické neduhy.

Panna
Koncem týdne očekávejte velké změny, které se budou týkat vašeho milostného života. Dojde k poměrně šťastnému obratu, který ve vás zanechá pozitivní pocity a hlavně vám dá konečně odpověď na jistou otázku, kterou si v oblasti lásky kladete dlouho.

Váhy
Rozhodně nehazardujte se svým zdravím. Nemuselo by se vám to oplatit. Stanování, či výlet s kamarády někam pod širák raději ihned zavrhnete. Vaše zdraví by to mohlo škaredě odnést. Raději relaxujte v pohodlí a teple domova třeba u pěkného filmu.

Štír
Milí Štíři, nepřeceňujte svou fyzickou sílu. Tento týden se velice snadno vyčerpáte a studnice vaší energie není bezedná. Následné vyčerpání by mohlo mít až fatální následky. Najděte si čas jen sami pro sebe a věnujte dostatečný čas skvělé relaxaci.

TAROT DOVOLENÉ. Zvláště v době dovolených, při pobytu na neznámých místech může hrozit střet nepříjemných momentů. A právě karty tarotu vám předpovědÍ, jak si počínat, aby k takovým událostem nedošlo. Nahlédněte spolu s námi do vaší budoucnosti a vykročte jí směle vstříc! Vytáhněte si svých 5 karet hned teď!


Střelec
Nekupujte tento týden zajíce v pytli. Raději se nad jistou investicí pořádně zamyslete, nebo ještě lépe, poraďte se s odborníkem. Rozhodně však nenechávejte danou věc na poslední chvíli a nenechte si radit od známého, který tomu navíc vůbec nerozumí.

Kozoroh
V oblasti financí se vám daří opravdu skvěle. Podaří se vám ušetřit nějakou tu korunu navíc a díky tomu si pořídíte i nějakou radost jen pro sebe. Vůbec dané koupě nelitujte, naděláte s tím ještě hodně parády a plácnout přes kapsu se nyní můžete.

Vodnář
Trochu vás tento týden pozlobí ratolesti. I když jste jako hlava rodiny přirozenou autoritou, tak nad některými výroky vašich dětí vám zůstává rozum stát a určitě takové drzosti nebudete u sebe v domácnosti trpět. To ale zapříčiní dusnou atmosféru.

Ryby
Potěší vás tento týden váš protějšek, který se pochvalně vyjádří k vašemu vzhledu a rovněž zmíní i radost z toho, jaký poklidný partnerský život vedete. Má naprostou pravdu. Vaše harmonické soužití a vzájemná láska je naprosto logicky záviděníhodná.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.