Home - Články - Týdenní horoskop 6. - 12. července

Týdenní horoskop 6. - 12. července

vloženo 5. 7. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 6. - 12. července

Ačkoliv je léto v plném proudu a mnozí by se raději viděli venku u vody, práce nadále zůstává důležitou oblastí v soukromém i osobním životě. Přečtěte si týdenní horoskop a zjistěte, co vás čeká nejen v pracovním životě!

Beran
Velmi usilovně pracujete na své image. Je pro vás důležitý a řekněme si upřímně, že ho k práci potřebujete. Občas vám však přehnaná snaha být dokonalý zasahuje do soukromého sektoru vašeho života. To by nebylo na škodu, kdyby to nevadilo ostatním.

Býk
Nechtěný přešlap se vám může podařit v oblasti financí. Buďte tedy ve svých dalších krocích opatrnější než jindy. Pamatujte na to, že mnohdy jste až příliš zbrklí a unáhlení ve svém jednání, milí Blíženci. Může to nadělat paseku i v osobních vztazích.

Blíženci
Trochu to tento týden nezvládnete se sebeovládáním. Obzvlášť v práci budete mít potíž se svými zběsilými emocemi. Vedení firmy z vašeho chování nebude nadšené a vy se budete muset omluvit zákazníkům, či obchodním partnerům. Takové ponížení nesnesete.

Rak
Podaří se vám tento týden velmi výhodná koupě. Již dlouhou dobu jste šetřili na předměty, na které máte zálusk. Tento týden si je konečně pořídíte a ještě k tomu za skvělou cenu. Budete z toho příjemně naladění a hlavně vám to udělá ohromnou radost.


Lev
Ohledně jistých záležitostí dejte na rady ostatních. Obzvlášť pokud vám radí ve finanční sféře. V té si totiž nejste jisti v kramflecích a je pravda, že občas trochu ulítnete a pak litujete. Naštěstí máte kolem spoustu pohotových lidí, kteří pomohou.

Panna
Vztahy ve vaší rodině jsou značně proměnlivé. Hlavně vztahy s rodiči budou momentálně tak trochu na bodu mrazu. Přitom k nim jindy máte velmi vřelý vztah. Momentálně vás však naštvou svým postojem, ale i tím, že se vám do všeho až příliš pletou.

Váhy
V práci to momentálně vře. Možná za to trochu může vaše zvýšené sebevědomí, které je vidět široko daleko. Vy jste ze znovuzískané sebejistoty nadšení, ale váš šéf už ne. Není zvyklý na takové chování a rozhodně nechce od nikoho poslouchat rozkazy.

Štír
Velmi vás mrzí chování člena rodiny. Vždy to byl fajn člověk, který se uměl zasmát a sám zábavu vymýšlel. Nyní se z něj stal zapšklý divný patron, který naopak každou zábavu zkazí svými nemístnými a rýpavými poznámkami. Vy toho už máte ale dost.


Střelec
Tento týden vám nebude chybět kuráž. Jste totiž v té správné bojovné náladě na to, abyste řekli někomu z okolí, kdo vás už pěkně dlouho štve, co si o jeho chování a činech myslíte. Daná osoba poslední dobou vyvádí hrozné nesmysly a vy toho máte dost.

Kozoroh
Opačné pohlaví je doslova unešeno vaší povahou. Umíte si lidi kolem omotat kolem prstu, ale rozhodně ne v tom špatném smyslu. Nezneužíváte toho, ale ve svůj prospěch to občas použijete. Navíc se vám líbí, že po vás pokukuje jeden konkrétní jedinec.

Vodnář
Druhý červencový týden se pustíte do úprav vašeho domova. Pokud máte domeček, tak se bude jednat o venkovní úpravy, ale ani balkon v paneláku nepřijde zkrátka a vy si ho vylepšíte do nevídaných rozměrů. Určitě pouvažujte o koupi venkovního nábytku.

Ryby
Přehnaná snaha v práci se vám tento týden nevyplatí. Kolegové si budou myslet, že lezete šéfovi kam nemáte a ten z vašich nápadů taky odvařený není. Máte poslední dobou pocit, že si vás v zaměstnání nikdo neváží a přitom se tolik snažíte. Je čas na změnu!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.