Home - Články - Týdenní horoskop 20. - 26. května

Týdenní horoskop 20. - 26. května

vloženo 19. 5. 2019
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 20. - 26. května

Vrhnout se po hlavě do řešení problémů, nebo raději počkat na vhodnější okamžik? Přečtěte si týdenní horoskop sestavený profesionální astroložkou. Nechte si poradit od hvězd a poznejte svoji budoucnost!

Beran
Ze všech sil se snažíte stihnout všechno, co jste si na začátku měsíce předsevzali. Pravdou však je, že jste si toho naložili až příliš a nemáte šanci to tento a ani příští týden dokončit. Raději se s tím smiřte a věnujte svůj čas něčemu zábavnému.

Býk
Jisté věci v rodině se ustálili a vy už si užíváte společně strávený čas. Všechno to trápení předtím konečně sklidilo své ovoce. Jen mějte na paměti, že některé problémy se mohou vrátit. Nepodléhejte melancholii a věřte, že poté přijdou lepší dny

Blíženci
Koncem týdne na vás padne splín a melancholie. Zejména z toho důvodu, že si vzpomenete na staré časy a kamarády a začne se vám stýskat. Uvědomte si, že jste se v životě posunuli dále a svůj starý život jste nechali daleko za sebou a buďte nakonec rádi.

Rak
Na někoho z rodiny máte tento týden pořádně spadeno. Zlobíte se na něj kvůli jisté záležitosti z minula a možná ho trochu neoprávněně obviňujete. Zkuste být otevřenější a nechte staré problémy stranou. Oceníte to nejen vy, také blízcí budou v klidu.


KDY SKONČÍ VAŠE TRÁPENÍ? Z horoskopu vyčtu to nejlepší řešení vaší situace! Existuje východisko! Zavolejte mi na tel. číslo 906 701 701. Paní Sofie


Lev
Poslední dobou vás kamarádi stále žádají o radu a velmi rádi vás navštěvují. Nejen, že se cítíte potřební, ale také jste rádi, že se lidé ve vaší přítomnosti cítí příjemně. Návštěva od vás vždy odchází ve veselé náladě v pozdních večerních hodinách.

Panna
Nenechte si mluvit do svých záležitostí, či důležitých věcí. Daný člověk to sice myslí dobře a chce vám ulevit ve starostech, ale může vám z toho udělat pěknou melu a v závěru může dojít k hádce. Raději ho poproste o zdrženlivost a věřte jen sobě.

Váhy
Máte před sebou týden plný zábavy a poznávaní nových lidí. Umíte si užívat života naplno a díky tomu jste spokojení a vaše charisma nabírá na síle. Nebojte se ho zúročit i v zaměstnání. Lidé vám věří a kolegové jakbysmet. Tak jenom směle do toho.

Štír
Prožíváte nyní velmi šťastné období. V rodině jde všechno na jedničku a vládne tam harmonie, což je pro vás na prvním místě. Vaše zdraví je přímo ukázkové a v práci se nijak nepřetěžujete a máte tak čas nejen na sebe, ale i na zábavu se svou rodinou.


Střelec
Objevíte ve svém okolí člověka, ke kterému vás to hned ze začátku táhne. Vzájemné sympatie jsou obrovské a vy máte konečně pocit, že jste našli spřízněnou duši, se kterou můžete sdílet veškeré pocity. Daná osoba to má stejně tak a skvěle se bavíte.

Kozoroh
V oblasti financí buďte opatrní. Lákavé nabídky se kolem vás jen hemží, ale málokterá je seriózního rázu. Raději se vyhněte tento týden jakýmkoliv nákupům přes internet a penízky si schovávejte až bude vliv Venuše a Jupiteru v příznivější konstelaci.

Vodnář
V oblasti lásky se vám bude tento týden skutečně dařit. Se svým protějškem jedete na stejné vlně a máte v tom druhém skutečnou oporu. Pokud se snažíte o miminko, tak se možná se za pár měsíců rozšíříte o jednoho člena. Hvězdy jsou vám nakloněny.

Ryby
V životě se spoléháte často jen na sebe. Tento týden však klidně můžete požádat o pomoc někoho z blízkých. Určitě vám pomoc neodmítne a vám díky této pomoci spadne kámen ze srdce. Navíc půjde o velmi příjemné a milé setkání, které vás i sblíží.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.