Home - Články - Týdenní horoskop 20. - 26. července

Týdenní horoskop 20. - 26. července

vloženo 19. 7. 2020
čas čtení: 4 minuty

Týdenní horoskop 20. - 26. července

Doba letních radovánek je v plném proudu. Slunce a letní teploty vyzívají k dobré náladě. Co si pro vás v tomto týdnu připravily hvězdy, to vám bez skrupulí prozradíme v novém týdenním horoskopu!

Beran
Vkládáte teď veškerou svou energii na splnění jistých úkolů. Již dlouho se na danou věc chystáte a vždy jste se vymluvili na nedostatek času. Nyní však hodláte vše změnit a konečně dokončit započatou věc. To vás šlechtí a i vy budete moc spokojeni.

Býk
Čekáte rodinnou sešlost a moc se na ni těšíte. S některými členy rodiny se nevídáte tak často, protože vás dělí stovky kilometrů. Přesto jste v kontaktu, ale osobnímu setkání se nic nevyrovná. Bude to skvělá zábava a vy na to budete dlouho vzpomínat.

Blíženci
Tento týden se vám nebude moc dařit ve sféře osobních vztahů. Chybí vám umění té správné komunikace, a tak to občas přepísknete a pohroma je na světě. Nové známosti rozhodně momentálně nenavazujte. Působíte většinou trošku nesympaticky.

Rak
Vaše životospráva teď opravdu není na jedničku. Vymlouváte se, že nemáte čas na sport a hlavně se přejídáte vším možným. Už na sobě začínáte vidět výsledky takového způsobu života a není to moc pěkný pohled. Raději byste s tím měli rychle něco udělat.


Lev
Momentálně příjemně překvapíte svého šéfa, který je nadšený vaší pílí a rychle splněnými úkoly. Vůbec se nebojí vás pověřit něčím novým, zajímavým, ale zároveň i velice obtížným. Nutno říct, že se s tím poperete s grácií a ukážete, co ve vás dříme.

Panna
Nebudete to mít vůbec lehké v profesní oblasti. Čekají vás velice náročné zkoušky trpělivosti, ale i vašich výkonů. S tím vším byste se uměli poprat, však vy umíte zabrat, když chcete. Nyní ale pociťujete nedostatečnou podporu ze strany vašeho vedení.

Váhy
Nemáte moc společenskou náladu a na lidi máte pifku. Dokonce nemůžete ani sledovat sociální sítě, hned byste se totiž něčím vytočili. Kamarádi vás rovněž rozčilují svými názory, ale i chováním. Nemáte prostě momentálně chuť na jakoukoliv toleranci.

Štír
Tento týden vás tolik jako jindy neovládá stres a jen díky tomu v práci fungujete na plné obrátky. Jindy vás stres velice zpomaluje a vy se pak cítíte chaoticky, ale mnohdy skoro až bezmocně. Nyní jste za hvězdu firmy, jak vám jde vše krásně od ruky.


Střelec
Doma je to nyní velmi harmonické a také pozitivní. Dobrá nálada z vás jen čiší a každý, kdo k vám vejde, je okamžitě obestřen pozitivní a skoro až magicky krásnou energií. Je vidět, že u vás bydlí láska i štěstí a problémy řešíte všichni dohromady.

Kozoroh
Veškerou svou energii momentálně dáváte do změny životního stylu. Rádi byste něco u sebe radikálně změnili a nutno říct, že jste začali opravdu šikovně. Držíte se plánu, který jste si zadali a snažíte se. Výsledky tedy můžete očekávat, co nevidět.

Vodnář
Konec července nebude v zaměstnání moc příjemný. Nadřízený vám vyčítá každou chybičku a to před všemi, takže vypadáte před kolegy jako neschopný jedinec. Máte toho tak akorát dost! Na šéfa si pěkně došlápnete a je vám skutečně jedno, jaké budou důsledky.

Ryby
V práci musíte zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Nikdo jiný je za vás neudělá a raději byste si šéfa měli hledět. Pokud by se v práci cokoliv stalo, tak si můžete být jistí, že u vedení máte zastání. Ví, že je ne vás spoleh, tak si to nepokažte.

|<< < 781 | 782 | 783 | 784 | 785

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.