Home - Články - Týdenní horoskop 18. - 24. května

Týdenní horoskop 18. - 24. května

vloženo 17. 5. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 18. - 24. května

Nový týden přináší nové radosti a nové výzvy! Polovina května je za námi a jaro pomalu dosahuje vrcholu. Tak jej nepromarněte a plánujte co nejvíc venkovních aktivit, které posílí tělo i ducha. Teď už opravdu není čas vymlouvat se na jarní únavu, lenivé nálady musíte překonat. Dejte se do akce!

Beran
Zejména v oblasti zaměstnání se vám momentálně neskutečně daří. Nadřízený vás chválí na každém kroku a nenáviděný kolega může závistí puknout. Vy se ale na výslunní svého úspěchu skvěle vyhříváte a z pomlouvačných řečí si vůbec neděláte těžkou hlavu.

Býk
Čekají vás nádherné chvíle v lásce a vy si to užíváte. Máte pocit, že vás partner konečně začal poslouchat a plní vám vaše sny. Jste daleko spokojenější a díky tomu je i vaše domácnost ve vzájemné rovnováze. Jste z tohoto stavu naprosto nadšení.

Blíženci
Tento týden vás naštve někdo z vašich kamarádů. Nesouhlasíte s některými jeho názory, nebo se vám nelíbí jeho jednání. Dlouho vám to zůstane v hlavě a pokaždé vám bude vřít krev v žilách. Příště si setkání s tímto přítelem budete dlouho rozmýšlet.

Rak
S partnerem to momentálně nevypadá úplně růžově. I když nedochází k nějakým konfliktům, tak se prostě necítíte moc dobře a vadí vám každá maličkost. Protějšek taky vyletí kvůli každé drobnosti a vás toto kočkování začíná pomalu, ale jistě ubíjet.


Lev
S arogantním a nesmyslným jednáním se setkáte ve svém zaměstnání. Již delší dobu vám vaše práce přijde náročná a atmosféra v ní ještě náročnější a tíživější. Stále častěji přemýšlíte nad změnou a situace v tomto týdnu vás v tomto názoru ještě utvrdí.

Panna
I když si tento týden uděláte ledasčím radost, tak se o své finance bát nemusíte. Celý měsíc máte pod palcem a vycházíte skvěle, takže se nemusíte bát, že jen tak vyhazujete peníze. Občas se můžete plácnout přes kapsu, jen to u vás nesmí být pravidlem.

Váhy
Pokud si hledáte nové zaměstnání a stále nevíte, jestli máte opustit to stávající a jít za nejistým neznámem, tak neváhejte ani chviličku. Máte totiž před sebou úžasnou příležitost. I když se v práci teď nemáte špatně, tak přece jen vám něco chybí.

Štír
Svůj volný čas momentálně nejraději trávíte se svými dětmi, rodinou či přáteli. Užíváte si společných chvilek a hlavně se nikam neženete. Spíše si pomalu plujete po poklidných vlnách, věnujete se relaxaci a zaslouženému odpočinku. Nic vám neuteče.


Střelec
Trpělivost je něco, co vám tento týden schází. I když nejste lidé, kteří jednají horkokrevně, tak tento týden bude výjimkou. Nenecháte si nic líbit, a taky vás nikdo nenechá chladným. S ledovým klidem nic řešit nebudete a raději jdete do všeho naplno.

Kozoroh
Komunikativní nálada vás neopouští ani po příchodu domů. V práci vám byla jen ku prospěchu, doma však některým členům leze vaše upovídanost tak trochu na nervy. Vyřešíte to šalamounsky a budete trávit svůj volný čas s kamarády, kterým to nevadí.

Vodnář
Máte chuť na nějaké kulturní zážitky. Vaše mysl prahne po vysokém umění a po nevšední zábavě. Nemáte však tento týden skoro vůbec žádný čas a děsí vás každé zdržení, které se naskytne. Možná dokonce budete ve stresu, že nestíháte něco, po čem toužíte.

Ryby
Využijte tento týden úžasné příležitosti. V oblasti financí je vám tento týden skutečně přáno a nemusíte se bát zbrklých kroků. Pokud se budete držet svého zdravého úsudku a budete vědět, do čeho chcete investovat, tak úspěch i peníze máte zaručeny.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.