Home - Články - Týdenní horoskop 14. - 20. září

Týdenní horoskop 14. - 20. září

vloženo 13. 9. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 14. - 20. září

Už i babí léto nám skončilo a pomalu přichází podzim. Co vám hvězdy přisuzují pro tento týden? Jak na tom budete s pracovními příležitostmi. Čekají vás nová přátelství nebo se naopak schyluje ke sporům? To se dozvíte právě teď v týdenním horoskopu!

Beran
Jste aktivnější než kdy dříve. Vyhledáváte si nové kontakty k seznámení a i v práci vykazujete větší živorodost. Seznamování s obchodními partnery, či zákazníky je pro vás hračka. Společenská nálada vás neopustí ani o víkendu, kde budete lvi salónů.

Býk
Drobné neshody očekávejte tento týden se svým protějškem. Na jistou zapeklitou věc máte naprosto odlišný názor a je třeba využít toho, že se o tom momentálně bavíte. Konfrontace možná nebude příjemná, ale dozajista vyčistí vzduch na dlouhou dobu.

Blíženci
Na jedničku vám jde v tomto období spolupráce s kolegy. Jste totiž plni elánu a dobré nálady. Pokud vás tedy někdo požádá o radu, či jakoukoliv pomoc, tak neváháte ani chvilku. V práci si vysloužíte pověst někoho, kdo si nehrabe jen na svém písečku.

Rak
Pomalu ale jistě začínáte přehodnocovat některé své myšlenky a začínáte na jisté zásadní věci měnit názor. Prsty v tom může mít i někdo významný z vašich zbrusu nových přátel. Ten totiž do vaší party přišel s něčím novým a v mnohém vás inspiroval.


Lev
Potřebujete na některé záležitosti ve vašem životě odvahu, ale i energii. Vnitřní síla vám stále chybí a přitom, kdybyste byli jen trošku více sebevědomí a šli do některých situací po hlavě, tak máte vyhráno jak v osobním, tak v tom pracovním životě.

Panna
Jste momentálně poměrně dobře finančně zajištěni a ke štěstí vám nechybí vůbec nic. Jedině s penězi jste si v minulosti občas dělali těžkou hlavu. Po změně zaměstnání, která vám výrazně prospěla po všech stránkách, jsou najednou vaše chmury pryč.

Váhy
Tento týden bude náročný a v práci se toho na vás sesype extrémně moc! Všichni tam na sebe budou nepříjemní a ani v šéfovi nemáte žádné zastání. Aby se to dovršilo, tak onemocní i člen rodiny a vy se o něj budete muset postarat. Snad bude příští týden líp.

Štír
V práci musíte radikálně změnit strategii, protože vás začne opouštět vaše pověstné štěstí. Nyní se začněte opravdu snažit, aby si na vás šéf na příští poradě pěkně nesmlsnul. Dokonce i kolegové si začínají všímat vaší změny a na to přesně čekají.


Střelec
Stále máte pocit, že mezi některé své kamarády nezapadáte. Jste trochu z jiného těsta a navíc máte pocit, že vy jste se posunuli dále. Mnozí z vašich přátel zamrzli v postpubertálním věku, nemají žádné závazky a jejich zábavy vám již připadají plytké.

Kozoroh
V práci jsou na vás kladeny docela vysoké požadavky. Možná si za to můžete sami! Ukázali jste, co ve vás vězí a nyní to nadřízení jen využívají. Vězte však, že váš potenciál by se klidně uplatnil i jinde a za úplně jiné peníze, tak zvažte pro a proti.

Vodnář
Pokud se vám naskytne nějaká koupě, tak se na chvilku zastavte a zvažte, zda danou věc opravdu potřebujete. Možná, že se tak vyhnete zbytečnému nákupu, kterého byste potom snad i mohli litovat. Raději penízky ušetřete a pak utraťte daleko výhodněji.

Ryby
Tento týden přeje přivýdělkům. Dostane se k vám hned několik výhodných a zajímavých nabídek a vy nebudete vědět, z čeho si vybrat. Jisté ale je, že si finančně dost přilepšíte. Jen neváhejte dlouho, spousta lidí touží vydělat si nějakou korunku navíc.

|<< < 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.