Home - Články - Přičarujte si peníze – nejen na Nový rok!

Přičarujte si peníze – nejen na Nový rok!

vloženo 31. 12. 2019
čas čtení: 4 minuty

Přičarujte si peníze – nejen na Nový rok!

Zeje vaše peněženka po vánočních svátcích prázdnotou? Lidí, kteří mohou říct, že peníze pro ně nejsou problém, není mnoho. Špatně placená práce, ztráta zaměstnání, spousta složenek, málo zakázek... Trápí vás to taky? V tom případě neváhejte a vsaďte na esoteriku! Věděli jste, že i peníze si můžete přičarovat? Je to snazší, než si myslíte!

Novoroční magie

Do čarování se pusťte hned – není na co čekat, je ta nejlepší doba!
Při finanční magii rozhodně neprošvihněte Nový rok!
S prvním dnem začínajícího roku se spojuje celá plejáda magických úkonů, které podle tradice mají zajistit rodině finanční prosperitu. Tak na ně nezapomeňte, ať vás bohatství nemine!

Jedním z nejznámějších čarodějných novoročních zvyků je příprava pokrmů z čočky.
Při čarování se často používají předměty, které jsou nějakým způsobem podobné tomu, co si přejete získat. To je i případ čočky – taky vám svým tvarem připomíná mince tak jako nám?
Nasypte si tedy do talíře tolik mincí, kolik se vám jen zlíbí! A věřte tomu, že během roku se objeví i ve vaší peněžence – tentokrát ve své skutečné podobě!

Odložili jste si ze štědrovečerního stolu několik šupin z kapra? Výborně! Známá a osvědčená pověra tvrdí, že kapří šupiny musíte nosit po celý rok v peněžence, abyste v ní nikdy neměli prázdno! Proč to však funguje? Co mají kapří šupiny společného s penězi?
Je to stejné jako u čočky – i šupina se svým tvarem podobá minci, a co víc, drobné peníze vám bude připomínat i svým zářivě kovovým leskem!Barevné kouzlo pro získání peněz

V magii hrají velmi důležitou roli nejen tvary a jiné podobnosti k žádaným předmětům, ale i barvy.
Při čarování pro peníze používáme zásadně zelenou! Proč?
Má to několik významů, z toho minimálně dva jsou velmi důležité.
Podle jednoho oblíbeného vysvětlení je zelená barvou dolarové bankovky, ale to není všechno, pravda je ještě mnohem hlubší.
Zelená barva se vztahuje k živlu země, který je odpovědný za materiální statky a hojnost. Zelená je barvou přírody, která nás živí, a proto se v přeneseném smyslu používá i pro peníze, které mají stejný význam. Díky tomu, že je získáme, můžeme žít v hojnosti!

Pořiďte si tedy zelenou svíčku nebo zelený svícen, které budete při magickém rituálu používat. Ze dní v týdnu se pro čarování hodí čtvrtek, protože je zasvěcen Jupiteru, planetě hojnosti. Vyberte si dobu dorůstání Měsíce, protože energie této fáze nám pomáhá přivolávat do našeho života nové pozitivní věci. A můžete jít na věc!

Fotolia_zvyky_Pricarujte_si_penize.jpg.jpgPozor na přesné přání!

Pečlivě si promyslete své přání a do detailů si ho představte. Chcete skvělou práci, nebo sníte spíš o jednorázovém velkém zisku? Nezapomeňte na případné záludnosti – pokud například do svého přání zahrnete dědictví, je nutné si uvědomit, že takové přání poškozuje jiné lidi, a to už hraničí s černou magii – pozor na to! Každá černá magie se totiž jednou ke svému původci vrátí jako bumerang, také jsou zákony univerza. Je proto důležité myslet vždy pozitivně a s dobrým srdcem.Máte vybráno? Napište své přání na papírek, nejlépe opět zelenou tužkou, a při psaní se opět jednou hluboce soustřeďte na to, co přesně chcete, posílí to kouzlo. Představujte si to tak, jako kdyby to už byla skutečnost – jako kdybyste už seděli třeba ve své vysněné kanceláři vrcholového pracovníka nebo drželi v rukou báječnou kreditní kartu!
Uvidíte, že se to již za krátkou dobu stane! Pokud jste si ovšem zvolili realistické přání – i to je důležité, protože v magii nás omezuje naše karma a osud. Svoji cestu můžeme svobodně ovlivnit pouze v rámci určitých mantinelů.
Pokud třeba děláte uklízečku, asi těžko můžete čekat, že se v průběhu týdnů vypracujete na post ředitelky. Klidně však můžete snít třeba o skvěle placené práci asistentky!
Je dobré znát své možnosti i omezení – a přitom věřit svým schopnostem, že v rámci svých osobních možností dosáhnete na tu úplně nejlepší pozici!

Přání napsáno a připraveno?
Zbytek kouzla je jednoduchý – položte papírek pod svícen a každý večer svíčku zapalte, přičemž se maximálně koncentrujte na vaše přání. Opakujte to osm dní a v další čtvrtek papírek spalte a svíčku nechte úplně dohořet. Výsledek se brzo dostaví!Důležité je nevzdávat se!

Každý, kdo někdy v životě zažil materiální nedostatek a kapsy zející prázdnotou, velmi dobře ví, že v takové situaci je téměř nadlidský výkon udržet si optimistickou mysl. Ale je to životně důležité!

Když ve vaší schránce přistává jedna složenka za druhou a na vaše životopisy vám nepřicházejí vytoužené odpovědi, je každá rada nad zlato. Základní krok k tomu, jak si magicky přičarovat vysněné bohatství, však zní: Odhoďte pesimismus!
Bez optimistického přístupu totiž každé kouzlo bude fungovat mnohem hůř.
Naše myšlenková energie mu dodává ohromnou sílu!
Když věříme tomu, že se to skutečně stane, všechna omezení mohou jít stranou, ale když tomu nevěříme, budou nás pořád sužovat nesnáze. Tak s chutí do toho a důvěřujte svým schopnostem!

Zákony působení tajemných sil navíc praví, že naše přání a obavy se uskuteční tím spíš, čím víc a intenzivněji o nich uvažujeme.
Tím jim totiž dáváme energii a posilňujeme je. Myslete proto pozitivně a často uvažujte o svých přáních, nejen tehdy, když zrovna kouzlíte.
Řekněte si zkrátka, že vysněnou skvělou práci a hojnost peněz prostě získáte!
Jinak to přece ani nejde!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.