Home - Články - Návraty – dát vztahu druhou šanci?

Návraty – dát vztahu druhou šanci?

vloženo 7. 5. 2019
čas čtení: 7 minut

Návraty – dát vztahu druhou šanci?

Jednou jste to již zkoušeli a nevyšlo to. Bude to na druhý pokus lepší? Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíte, ale na druhé straně, stará láska nerezaví. Lámete si hlavu s otázkou, jestli dát bývalému protějšku druhou šanci? Zkuste se zeptat hvězd!

Hodíte se k sobě doopravdy?

Ne každá dvojice, která se do sebe zamiluje, je dokonale kompatibilní – to všichni víme. Ale život je život a má pro nás připravené nejedno překvapení. Je lepší vědět, jak na tom s vaší láskou jste, zda se k sobě hodíte i v těch nejmenších detailech nebo jsou mezi vámi zádrhele, se kterými vám nezbude než se smířit.

Pozor – to, že jste se jednou rozešli, neznamená, že se k sobě nehodíte. Mohli jste jenom prožívat náročné životní období, ve kterém vaše láska neměla šanci. Nyní jste zralejší a víte, co chcete – ideální doba začít znovu! Je to váš případ? Nechejte si vypracovat partnerský horoskop na míru a hned vám bude jasné, jestli jste pro sebe navzájem ti praví!

Ale i v případě, že partnerský horoskop odhalí mezi vámi nějaký ten drobný zádrhel, ještě není nic ztracené! Musíte se však smířit s tím, že váš protějšek je prostě takový, že v tomto se už nezmění. Pokud byl přesně tento problém důvodem, proč vám to minule neklaplo, chcete to ještě jednou riskovat? Odpověď je jen na vás – to, co vadilo kdysi, může, ale nemusí vadit i dnes!Otázka správného načasování

Aby mohl být vztah úspěšný a přetrvat, nestačí „pouze“ když se dva k sobě hodí. Na co se často zapomíná je otázka načasování setkání. Každý člověk se v průběhu svého života vnitřně vyvíjí a mění se i jeho názory a priority. A to často velmi dramaticky. Mohlo se tedy stát, že vaše první setkání proběhlo v době, kdy jste byli oba nebo jeden z vás ještě „ve vývoji“, kdy jste ještě neuměli naplno využít celý váš vnitřní potenciál, který vám nadělily hvězdy.

Taková setkání většinou začínají bouřlivou zamilovaností – neklamným znakem, že k sobě patříte – ale po nějaké době končí v slzách. Víte, že kdyby se nějaká důležitá maličkost změnila, mohlo by vám to skvěle klapat, jenomže ona se nezmění. A tak nezbývá nic jiného než rozchod. Jenomže čas toho může hodně změnit...

Jeden příklad: Zamilovaná dvojice se krátce po dvacítce po několikaletém vztahu rozešla, protože každý z nich měl jiné životní plány. On chtěl cestovat a poznávat svět, ona toužila po rodině, což jeho vůbec nelákalo. Jednoduše to nešlo dohromady. Ve třiceti se opět potkali a jiskřilo to mezi nimi stejně jako kdysi. Ona měla za sebou krátké bezdětné manželství, jeho už cestování omrzelo a zatoužil se usadit. Tentokrát se oba shodli na tom, jak chtějí žít, a dnes už mají dvě malé ratolesti. Příběh jako z románu, ale ve skutečnosti jsou takových stovky – někdy se druhá šance skutečně vyplatí!Odhalit, jestli jste se setkali ve správné době, vám pomůže horoskop a numerologie. Možná měl jeden z vás špatný rok nebo období a proto vám to neklaplo – na druhý pokus však už může být všechno jinak! Zkuste to!

Fotolia_zvyky_Navraty_dat_vztahu_druhou_sanci.jpg.jpgOsudové lásky – trápí nás po celý život

Existují však i dvojice, kterým není nikdy souzeno zůstat spolu, přestože jejich zamilovanost přetrvává po celý život. Vždy, když se potkají, to mezi nimi zajiskří, ale pokaždé to zkrachuje, ať už kvůli nepříznivým okolnostem nebo nepřekonatelným rozporům. Máte i vy v svém životě někoho, kdo vás takhle „pokouší“, ale ani jednou z toho nebylo nic víc než pár vášnivých nocí? Možná je to váš osudový muž či žena, ovšem není to pro vás ten pravý partner – to je něco jiného.

Pravý partner či partnerka, spřízněná duše, se kterou si perfektně rozumíte a skvěle se k sobě hodíte má s vámi téměř vždy silně propojenou karmu a vztah z minulých životů, stejně jako osudová láska – ta, která vždy způsobí bolest a pochybnosti. Rozdíl je v tom, že s pravým partnerem jste už kdysi v minulých životech měli krásný vztah, a proto jste se rozhodli opět setkat. Naproti tomu osudový protějšek, který vám po celý život drásá srdce, je s vámi karmicky propojen jiným způsobem – vaše duše si kdysi ublížily, mají mezi sebou nevyrovnané účty a to je k sobě neodolatelně táhne. Vlastně si máte navzájem dát „lekci“ – ale ani na tom není nic špatného! Taková setkání totiž vedou k rychlému duchovnímu růstu a vnitřnímu vývoji!

Cupido - Anděl zamilovaných. Jako přenašeč lidských pocitů v sobě tento přívěsek s třpytivým srdcem nosí poselství lásky. Stejně jako známý římský bůh Amor, vystřeluje Cupido své šípy lásky a zasahuje jimi každého, kdo by se chtěl vydat na cestu lásky a náklonnosti. Potěšte tímto krásným amuletem vaši milovanou osobu! KUPTE ZDE!

Budoucnost ukrytá v kartách

Chcete vědět, co si pro vás budoucnost připravila? Uvažujete, jak se rozhodnout, a dokonce ani horoskop vám v tom neudělal dostatečně jasno? Řešení je jasné – zeptejte se karet! Zvláště vhodný je v této situaci výklad na rozhodování – prozradí vám, jak se budou věci vyvíjet v případě, že vaší lásce dáte ještě jednu šanci, a na druhé straně vám ukáže, co se stane, jestliže úvahy o návratu zavrhnete. Pak už je na vás, která možnost se vám bude víc zamlouvat!

Návraty ke starým vztahům jsou věc zapeklitá, ale spousta životních příběhů dokládá, že mohou fungovat. Závisí od toho, co vám nadělily hvězdy a vaše karma. Přejeme vám, abyste se rozhodli správně a našli člověka, který je vám skutečně souzený!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.