Home - Články - Láskohled 30. prosince - 5. ledna

Láskohled 30. prosince - 5. ledna

vloženo 28. 12. 2019
čas čtení: 3 minuty

Láskohled 30. prosince - 5. ledna

Skočte do nového roku rovnýma nohama! Čekají na vás nové a nekonečné možnosti na seznámení a nalezení lásky nebo na hledání nových dimenzí ve stávajícím vztahu. Zapomeňte na to, co bylo minulý rok, teď začínáte s čistým štítem a bude to stát za to! Vaším tahákem v lásce bude i v roce 2020 Láskohled!

Beran
Silvestr si hodláte užít na plné pecky a jste pevně odhodlaní najít si zde nějakou známost. Máte jasnou představu, jak by měla vypadat a tak se budete hned po někom poohlížet.

Býk
Vaše šťastná hvězda nad vámi v těchto dnech bdí a v oblasti lásky máte zelenou. Chcete už konečně potkat toho pravého jedince. V hledání nové lásky vám nyní vůbec nic nebrání.

Blíženci
Okouzlí vás nyní osůbka s velice jemnou dušičkou. Již dlouho jste se nesetkali s jedincem, který by vás tak moc zaujal. Máte jen strach z toho, že může přijít nehezké rozčarování.

Rak
V Novém roce s největší pravděpodobností potkáte svou novou lásku. Přijde to jako blesk z čistého nebe a čekat to nebude ani jeden z vás. Rozhodně to však bude pro oba příjemné.Lev
Vaši přátelé vás seznámí s osobou, o které jsou přesvědčení, že je pro vás stvořena. Vy jejich nadšení nesdílíte, ale jako i mnohdy jindy se ukáže, že vás vaši kamarádi dobře znají.

Panna
Nová láska je na spadnutí. Vy však nechcete nic předbíhat a tak zatím své city před okolím tajíte. Je to pro vás ještě moc nové a křehké. Však vám nic neuteče a má to své kouzlo.

Váhy
S končícím rokem je váš sexappeal na vrcholu. Umíte se skvěle bavit a svými pohotovými a vtipnými reakcemi bavíte i své okolí. Není divu, že na vás spočine nejedno obdivné oko.

Štír
Máte před sebou období přímo nabité láskou a romantikou. Však si to zasloužíte. Jste to právě vy, kdo se snaží udržet ve vztahu napětí a vášeň za každé situace. Sklízíte teď ovoce.Střelec
S jedním z vašich známých vás pojí stejný koníček, o čemž jste neměli vůbec tušení. Docela vás to sblíží a překvapí vás jak moc vás to vlastně k sobě táhne. Jak to jen dopadne?

Kozoroh
Nacházíte se pro vás v úplně novém životním období. Občas jste z něj zmatení, ale rovněž vás naplňuje neskutečným štěstím. Jste moc rádi, že kolem máte lidi, kteří vám pomáhají.

Vodnář
Kouzlo své osobnosti necháte v Novém roce zazářit naplno. Jste ve svém životě spokojení a na vašem zevnějšku je to vidět. Jedinci opačného pohlaví na vás nyní mohou oči nechat.

Ryby
Změna image vám jenom prospěla. Ukázalo se, že nový sestřih vám neskutečně sluší a hned se cítíte sebevědoměji. Rovněž v novém šatníku sklízíte jen samou chválu ze svého okolí.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.