Home - Články - Květnový úplněk

Květnový úplněk

vloženo 28. 5. 2010
Fotolia_uplnek.jpgCítíte již energii blížícího se úplňku? Nastane 28. května 2010 v 1:07 ráno. Měsíc se bude v té době nacházet ve znamení Střelce. Úplněk je obdobím neklidu, který pociťují nejen lidé, ale i celá příroda. Mnozí z nás nemohou za úplňku dobře spát, více trpíme nervozitou, sexualita je taky silnější. Magickou sílu úplňku znaly odnepaměti i čarodějnice, které se v noci potají setkávaly na domluvených místech a slavily úplňkový svátek, kterému se říká esbat. Během obřadu stály v kruhu, vzdávaly úctu Měsíční bohyni, tančily, ale také provozovaly magii. Každý úplněk v roce je vhodný pro jiné magické účely – určující je v tomto ohledu znamení, kterým Měsíc právě prochází. Ve znamení Střelce se vám vyplatí čarovat pro cestování, vzdělání a moudrost. Pokud si přejete získat práci, která by vás opravdu bavila a naplňovala, energie Střelce je pro vás jako stvořená. Stejně tak v případě, že potřebujete uspět při studiu anebo toužíte po daleké cestě a poznávání cizích zemí. A jak takový rituál provést? Na zemi, nejlépe venku v přírodě anebo alespoň někde, kde máte výhled na Měsíc, si vyznačte kruh, který vás bude ochraňovat před zlými sílami. Vyčistěte tento prostor kouřem ze šalvěje, pak očistěte i sebe, vstupte do kruhu a na čtyřech místech – do kříže - zapalte svíčky. Tyto svíčky symbolizují čtyři živly. Pak promluvte k Měsíci, můžete si jej představovat jako krásnou bohyni Lunu, nádhernou ženu v stříbrných šatech. Vzdejte jí úctu a poděkujte za její dary. Chvíli se upřeně dívejte na Měsíc a meditujte. Pak vyslovte svoje přání a do detailů jej popište. Poproste Lunu, aby vám pomohla toto přání splnit. Jiná možnost je napsat své přání na papírek ten pak spálit v plamenu bílé svíčky. Představte si, že kouř putuje až k Měsíci a jeho energie dodá vašemu přání sílu. Na závěr obřadu si můžete, pokud chcete, zazpívat nějakou mantru a zatančit si. Pak se poděkujte Luně za to, že tady s vámi byla, zhasněte svíčky a zrušte kruh.

Další Astročlánky

Litujeme, nebyl nalezen žádný článek.

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO PORADCE a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.