Home - Články - Energetičtí upíři – pozor, číhají i na vás!

Energetičtí upíři – pozor, číhají i na vás!

vloženo 9. 11. 2011
Fotolia_zvyky_upiri.jpg.jpgUpíři nejsou jen ve strašidelných filmech – ty skutečné však nepoznáte podle dlouhých špičáků a pobledlého obličeje. Prozradí je zcela jiné věci a mohou se ukrývat i mezi vašimi blízkými! Jsou to energetičtí upíři – lidé, jenž vysávají energií z ostatních. Běhá vám z toho mráz po zádech? Nemusí – prozradíme vám, jak na ně vyzrát!

Možná jste ještě o energetických upírech neslyšeli, ale v esoterice je toto téma na přetřesu poměrně často. Souvisí totiž se vztahy a bytostně se nás všech dotýká, přestože o tom mnohdy netušíme! Víte, jak zjistíte, že máte ve svém okolí energetického upíra a jak se před ním můžete bránit?

Máte dlouhotrvající nebo stále se opakující problémy? Nevíte, kudy kam?
Volejte na tel.: 906 701 701, pomůžeme vám!

Poznat, že máte do činění s energetickým upírem, obvykle není snadné. Jde o lidi, kteří se na první pohled nijak neliší od běžné populace a dokonce se mohou ukrývat i mezi osobami, které znáte již dlouho a dobře – pouze vám zatím unikalo jejich upíří chování. A co je horší, mnohdy si ani sám energetický upír neuvědomuje, co vlastně činí – energetický vampyrismus totiž probíhá ve většině případů na podvědomé úrovni, a o to zrádnější ve vztazích bývá!

Prvním krokem k odhalení, že vás vysává energetický upír, je všímat si na sobě projevy jeho působení. Cítíte se často unaveně, bez energie a motivace, ani by to mělo nějaký dobrý důvod? Pociťujete fyzickou a psychickou slabost a vyčerpanost? To všechno samozřejmě může mít i jiné příčiny, třeba přepracovanost nebo depresi. Jedním z možných vysvětlení, pokud je všechno ostatní v pořádku, ovšem je, že ve vašem okolí řádí energetický upír!

Prožili jste někdy událost, která se vymykala vašemu chápání? Pošlete nám svůj tajemný příběh.

Odhalit, o koho jde, však už může být o něco zapeklitější. Řekněme si to na rovinu, nechceme přece nikomu křivdit ani ho neprávem obviňovat. Na druhé straně právě tyto pocity často vedou k tomu, že skutečný energetický upír zůstane neodhalen. K potvrzení vašeho podezření může být zapotřebí poradit se s odborníkem, jenž disponuje jasnovidnými schopnostmi.

Dobrým znakem energetických upírů bývá jejich negativní vyzařování. To ovšem neznamená, že by dotyčný člověk chodil oblékaný v černém a málo se usmíval – vůbec ne. Jde spíš o pocit, který máte v jeho či její společnosti, jakkoliv by šlo o zdánlivě milou, usměvavou a přátelskou osobu. Pokud cítíte zvláštní svíravý pocit v břiše a máte podvědomou chuť co nejrychleji se od dotyčného člověka vzdálit, jste dost pravděpodobně na správné stopě!

Ocitáte se v těžké životní situaci? Nevíte, jak dál? Kartářka Martina vám ráda poradí! Zavolejte na
tel.: 906 701 701


Energetických upírů bývají různé druhy. Někteří vám budou dlouhé hodiny povídat o svém vlastním nešťastném životě a svěřovat se vám se svými problémy, až se z toho budete cítit po celý zbytek dne naprosto vyčerpaně. Dotyčný upír si naopak bude z rozhovoru s vámi odnášet dobrý pocit a nabije ho to energií – tou, kterou ukradl právě vám! Jiné typy energetických upírů se zas budou tvářit pozitivně, až příliš vyhledávat kontakt s vámi, pořád se k vám přibližovat či vás objímat, ale konečný efekt bude stejný jako v prvním případě. Klíčové pro odhalení energetického upíra není ani tak jeho chování jako takové, ale právě pocit vyčerpanosti a duševní i tělesné únavy, který ve vás zanechá.

Nejhorší je, když se energetický vampyrismus objeví u někoho z našich nejbližších, což se ovšem bohužel stává velmi často. Naštěstí energetický upír zřídkakdy zůstává upírem po celý svůj život, v drtivé většině případů jde jen o dočasný stav, který souvisí s jeho vlastními pocity neštěstí, takže mu lze pomoct. A vyplatí se pokusit se o to!

NAJDĚTE V SOBĚ KLID! Navoďte atmosféru pohody a zbavte se negativních vlivů! Objednejte si vonné tyčinky na www.astronakupy.cz

Další Astročlánky

Litujeme, nebyl nalezen žádný článek.

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO PORADCE a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.