Home - Články - Čtěte Lunární kalendář - Měsíc dorůstá v Býku

Čtěte Lunární kalendář - Měsíc dorůstá v Býku

vloženo 13. 1. 2022
čas čtení: 2 minuty

Čtěte Lunární kalendář - Měsíc dorůstá v Býku

Vychutnejte si dnes každé sousto, je třeba klid! Věnujte se trošku sami sobě.

Měsíc dorůstá a nachází se ve znamení Býka. Působí na hrdlo, orgány řeči, zuby, krk, týl, čelisti, šíji, ramena, mandle, uši, chuť, čich a štítnou žlázu. Naučte se každé ráno snídat a buďte rádi, že máte co. Jsou lidé, kteří tuto možnost nemají. Jezte v klidu, beze spěchu, nečtěte u toho noviny, nedívejte se na televizi, natož do počítače. Každé sousto pořádně rozžvýkejte a vychutnejte si ho. Pokud budete jíst pomalu, sníte toho o dost méně, a přesto budete nasyceni.

Astrojídelníček na 13.1.2022

Snídaně je velmi důležitá, a proto byste ji neměli zanedbávat. V těchto dnech je nejlepší teplá, proto se zaměřte na kaše. Můžete si uvařit rýžovou, krupicovou nebo vločkovou. Přidejte do nich skořici a ovoce, raději ale kompotované, a namísto cukru je oslaďte medem. Nezapomínejte na ovocné čaje.

|<< < 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.