Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro rok 2021.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V roce 2021 pro vás, milé Panny, bude občas těžké najít pevný bod, kterého se můžete chytnout. Uran ve spřízněném znamení Býka vám slibuje spoustu změn k lepšímu, akorát bude sem-tam těžké se v tom všem zorientovat. Neptun se dlouhodobě pohybuje v protilehlém znamení Ryb, což sice není žádná novinka, ale tato planeta snů a iluzí má ve zvyku trošku mlžit, což se projeví hlavně v období od konce června až do konce listopadu - tedy téměř půl roku! Jako Panny jste povahy, která má ráda systém, pořádek a praktičnost v životě. Ale již minimálně od loňského roku 2020 si musíte zvykat na to, že to není vždy tak snadné a někdy se vám zkrátka životní okolnosti mění pod rukama a je dobré s nimi držet krok. Nakonec to může být i zajímavé a vzrušující - i když vás to přece jen trošku vyvádí z rovnováhy a unavuje. Pokud si ovšem dopřejete dostatek odpočinku a klidu v životě, posune vás rok 2021 kupředu k novým možnostem.

Začátek roku bude docela klidný, ale svěží vánek nových možností začne ve vašem životě pofukovat už v zimních měsících. Dávejte si pozor, ať se chytnete toho, co je skutečně praktické a spolehlivé a nenecháte se napálit nějakými iluzemi a přeludy. Ono to nakonec není vůbec těžké, stačí jen stát nohama pevně na zemi, a to vy umíte. Na jaře se rozjede další kolečko příležitostí, věci budou mít rychlý spád, ale vy si spíš vybírejte to, co rezonuje s hlasem vaší duše a nenechejte se nalákat planými sliby a prázdnými řečmi. Konec konců, poselství tohoto roku je jednoznačné - ten pevný bod, který potřebujete cítit, nehledejte nikde venku, nachází se totiž uvnitř vás! Právě vy jako zemské znamení Panny, a to, že znáte sami sebe, svoji duši, jste sami sobě tím nejlepším a nejspolehlivějším pevným bodem - stačí, když zůstanete věrní sami sobě!

V létě vás to bude lákat k činům, a je to vhodný čas, protože Mars ve vašem znamení Panny vám dodá energii a rozhodnost. To, do čeho se pustíte v srpnu a v první polovině září, vám přinese úspěchy a bude to správné rozhodnutí, protože bude vycházet z toho, co doopravdy chcete. Raději si tedy dejte dovolenou v první polovině léta a tu druhou zasvěťte svým plánům, ať už pracovním nebo osobním! Zkrátka narozeniny oslavte pořádnými činy! Z toho pak můžete těžit, až dokud vám listopad nepřinese další dobré zprávy!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Proč si dělat s láskou starosti, když ji můžete brát s lehkostí, nadhledem a na seznamování se dívat spíš jako na hru? Samozřejmě mluvíme o vás, milé nezadané Panny. Pokud jste zatím nepřišli na chuť flirtování, pak je načase začít si to užívat! Vždyť po světě chodí tolik zajímavých protějšků a každý z nich vás může obohatit svým pohledem na svět, zálibami nebo společnými zážitky a romantikou. Hlavně si nezačít příliš brzo malovat pohádkové příběhy o to, že zrovna toto je vaše životní láska, ale bavit se a nechat tomu volný průběh! Pro zadané Panny logicky platí trochu jiná pravidla a právě věrnost a spolehlivost váš svazek nejlépe upevní. Jestliže se váš partner narodil ve vzdušném nebo ohnivém znamení, bude možná letos na váš vkus až příliš podnikavý, ale všechno je to o komunikaci a kompromisech. Nenechejte se ovšem ukecat a stůjte si za svými představami - kompromis možná bude chvíli trvat, ale je důležitý. Přitažlivou sílu lásky si nejvíce užijete v létě - od 22. července až do poloviny srpna je Venuše ve vašem znamení a potěší vás letní romantikou a vášní. Dopřejte si romantickou dovolenou po boku svého protějšku, nebo nezadané Panny žhavý letní románek. Budou to nezapomenutelné zážitky!

Šťastný měsíc: srpen, prosinec
Nepříznivý měsíc: únor, říjenPráce a finance

Práce a finance

Svoji pověstnou pracovitost a usilovnost, milé Panny, nezapřete ani v roce 2021. Možná vás občas bude vytáčet stres z toho, jak někteří kolegové nebo snad dokonce šéf pořád něco mění a na nic se nemůžete ani pořádně spolehnout, ale nakonec nad tím mávnete rukou a budete si pokračovat ve svém. Možná se to nezdá, ale vaši spolehlivost nakonec hodně lidí ocení, a ukáže se, že spolehlivá a pedantní práce nakonec zmůže mnohem více než kdejaké podivné zlepšováky vašich kolegů narozených třeba ve Vodnáři či Blížencích. Proto také můžete počítat se stabilními příjmy, jen se připravte na to, že vás v tomto nepředvídatelném roce mohou občas zaskočit i nějaké ty nečekané výdaje. Je rozhodně dobrý nápad udělat si železnou rezervu a taky se zbytečně nezadlužovat. Ale to by konec konců mělo platit pro každého a kdykoliv - akorát teď ještě o kousíček více! Své schopnosti nejlépe zúročíte v lednu, únoru a pak v srpnu a první části září. Po celý rok pro vás bude výzvou prakticky uplatnit dobré nápady a inovace, které vám mohou pomoct, ale sami byste ani neměli dostatek odvahy se do toho pustit - máte raději osvědčené jistoty. Úspěšnou tečku za tímto trošku rozporuplným rokem přinese jeho závěr, a od listopadu se budete ve své práci opět cítit jako ryba ve vodě!

Šťastný měsíc: leden, září
Nepříznivý měsíc: březen, květen

Domov a rodina

Domov a rodina

To nejlepší, co byste si letos přáli, je mít alespoň doma konečně stabilitu a klid. Ale pokud se vaši blízcí narodili ve vzdušných znameních (Blíženci, Váhy nebo Vodnář), případně pod vládou ohně (Beran, Lev a Střelec), můžete si o tom nechat akorát tak zdát! Co chvíli vás budou táhnout do nějakých nových nápadů a podniků, nebo si alespoň chtít donekonečna povídat o kdejakých podle nich velice důležitých záležitostech. Naopak, příbuzní v zemských znameních Býka, Kozoroha nebo další Panny se pravděpodobně dokáží zcela dobře vžít do toho, co prožíváte, a můžete si společně odpočinout nebo se odreagovat nějakou zábavou. Jako zemské znamení máte potenciál být pro celou svoji rodinou oporou, ale i vy potřebujete odněkud čerpat energii. Bude vás bavit zvelebovat vaše bydlení, ale raději do něj zatím neinvestujte příliš mnoho peněz, protože je dost možné, že již zanedlouho se bude něco měnit - možná nečekaně, ale k lepšímu! A hlavně se snažte nedělat si stresy z toho, že ne všechno ve vaší domácnosti je dokonalé a vidíte spousty chybiček na kráse. Aby taky ne, vždyť jste rození perfekcionisté! Jsou však i důležitější věci, a to poslední, co letos potřebujete, je přidělávat si další stresy kvůli tomu, že jste nestihli uklidit ten nepořádek!

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: březen, červen

Zdraví

Zdraví

Pro vás jako Panny je v životě extrémně důležitá zdravá životospráva a péče o vaše tělo. Vaše znamení má totiž v sobě něco pečovatelského, a je důležité, abyste to nerozdávali jen všude kolem, ale dopřáli taky sami sobě. Máte před sebou poměrně náročný rok, a základem spokojenosti bude mít krásné a příjemné zázemí, kde můžete v klidu relaxovat, dobře se vyspat, v klidu si zacvičit nebo zameditovat, a taky uvařit dobré jídlo z kvalitních a zdravých surovin. Jestliže si dopřejete to, co potřebujete, nemůže vás nic zaskočit a budete se po celý rok cítit skvěle. Své tělo teď raději nepřetěžujte, třeba nadměrným sportem, ale raději si pro zdraví dopřejte třeba relaxaci ve wellnessu. A nezapomeňte si taky dopřát dovolenou, protože máte sklon si dělat starosti, a to vašemu zdraví neprospívá - jednou za čas je dobré úplně vypnout! Uran připomíná, ať si dáte pozor na úrazy. Nehrozí vám sice nic opravdu závažného, ale ani takový vymknutý kotník nebo něco podobného nepotěší. Pokud by se vám náhodou nepovedlo si to uhlídat, je to jasný signál, že máte v životě zpomalit tempo, protože podobné záležitosti jsou většinou z nepozornosti a zbrklého jednání!

Šťastný měsíc: červenec, listopad
Nepříznivý měsíc: březen, duben

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Rok 2021 vám ukazuje, jak moc důležité je důvěřovat sami sobě v neustále se proměňujícím světě. Pracujte sami na sobě, na vašem sebevědomí, zdraví, kráse a psychické pohodě a nezapomínejte na to, kdo jste. Ty samé události, které přicházejí zvenčí, pak budete vidět jako úžasné příležitosti a nikoliv jako otravný stres!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

LIMONIT- je účinný proti žaludečním problémům

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol KŘÍŽE
Symbol KADIDELNICE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.