Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro rok 2021.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Tento rok pro vás bude extrémně zajímavý, milí Lvi! Lze říct, že snad až přelomový! Rok 2021 vám ukáže v životě nové možnosti, jiný pohled na věci a po všech stránkách prověří vaše kvality! A to je pro vás jako sebevědomé a ctižádostivé znamení, které si klade laťku vždy pořádně vysoko, výzva jak hrom! Žádnou selanku letos nečekejte, zde se budou dít věci a zážitků budou spousty! Jupiter a Saturn, dvě veledůležité planety, se totiž téměř po celý rok pohybují ve znamení Vodnáře, které je k vám v přesné opozici. A to znamená jediné, že zde se půjde až na dřeň! No, a aby toho nebylo málo, máme zde ještě mocného pána změn a překvapení, planetu Uran, která na vás vystrkuje po celý rok rožky z nepříliš přátelsky nakloněného znamení Býka. Ale nebojte se, protože z této strany vás již nemůže nic překvapit - Uran byl v Býku již po celý rok 2020, takže teď se převraty a výzvy ve vašem životě nezačínají, ale pouze pokračují další kapitolou!

Vodnářský Jupiter vám dává široké pole příležitostí, ale zároveň taky prověřuje vaši sílu a odhodlání. Pod jeho vlivem se může snadno stát, že si toho na sebe naberete hodně a přeceníte své síly nebo neodhadnete, co všechno bude daný úkol nakonec obnášet. Jenomže jako správní Lvi z toho zkrátka musíte vyjít se ctí a nevzdat se, takže hra se začíná a bude to kdo z koho! Na chvilku si od těchto výzev odpočinete mezi polovinou května a koncem července s Jupiterem v Rybách, ale o to víc pak dostanete zabrat až do půlky října s Jupiterem v retrográdním - zpětném chodu a opět v rošťáckém Vodnáři. Když tato velká planeta couvá, je lepší nápad nic důležitého a nového nezačínat, ale spíš se vrátit k tomu, do čeho jste se již v minulosti pustili, a možná se na to taky podívat z trochu jiného úhlu pohledu. Pak zde máme přísného pana učitele jménem Saturn - rovněž ve Vodnáři. Pokud Jupiter popichoval a vybízel k výkonům, pak Saturn přináší omezení, předhazuje vám odpovědnost za vaše činy, a možná i za ty jejich důsledky, které jste doposud neviděli - nebo viděli jinak. Takže se budete cítit, jako kdybyste na běžecké dráze života nejen měli před sebou dlouhonohého kamaráda, který vám ukazuje paty, ať děláte, co děláte, ale zároveň vám ještě někdo udělal z běžecké dráhy bahnitou skluzavku! No tak to už je opravdu výzva par excellence! Ale vy to dáte! Nebo snad raději odstoupíte ze závodu?

Ale konec konců, poselství, které vás mají tyto vodnářské konstelace naučit, je jasné. Lev - to je sebevědomí, síla a vláda. Princip Vodnáře - to jsou ideály a nové nápady o krok napřed před svojí dobou. Možná máte v životě dělat raději to nové a zajímavé, co se právě rodí ve vaší duši, i když s nejistým výsledkem, než se honit za úspěchy a slávou po starých cestách. Co myslíte?


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Cestičky lásky jsou nevyzpytatelné a na nedočkavé seznámení chtivé Lvy čekají hned zkraje roku 2021 zajímavá dobrodružství! Venuše ve Vodnáři vám někdy kolem Valentýna slibuje pořádně jiskřivý románek s někým, kdo bude téměř ve všem vaším přesným protikladem! Kdeco vám to ukáže a bude to hodně zajímavá zkušenost, ale žádné seriózní pokračování raději nečekejte - i když, kdo ví! Zadaní Lvi ať se touto dobou připraví na nečekané zážitky. Někdy umí překvapit i manžel po dvaceti letech! Na přelomu března a dubna to konečně bude serióznější. Venuše vám přeje a můžete najít vážný vztah nebo si vylepšit partnerský život. A sezona dovolených vám taky bude hrát do karet. S Venuší ve Lvu budete v červenci pro opačné pohlaví přímo neodolatelní! No a říjen, ten taky nebude k zahození, právě naopak! Hvězdy slibují perfektní čas pro partnerskou komunikaci nebo pro nalezení protějšku, který jde v životě vaším směrem. A když bude ruka v rukávu, pak už to všechno půjde hezky rychle! Co ovšem v říjnu nestihnete, to už v listopadu nezachráníte, protože planety v mocném Štíru dokáží kdeco zamotat - ale když budete mít ve věcech jasno, žádné smíšené pocity vás nepřekvapí!

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: květen, listopadPráce a finance

Práce a finance

Toužíte po úspěchu a zisku, milí Lvi? Pak se v žádném případě neupínejte na žádné přesné plány, konkrétní projekty ani nic podobného, ale naopak mějte oči pořád na stopkách! Příležitosti na vás totiž čekají na každém rohu, tedy snad s výjimkou toho jednoho, kde stojíte a čekáte na příležitost vy! Zvídavost, flexibilita a ochota zkoušet nové věci - to budou klíče k vysněnému úspěchu! Rok 2021 přeje spíš sondování a hledání nových cest a možností, než budování nějakého jednoho konkrétního projektu. Vyplatí se vám i cestování nebo získání zahraničního know-how, ale zde pozor na nestabilní situaci, jednejte vždy s tím, že máte své jistoty a pevnou půdu pod nohama. Vaše lví povaha je od přírody společenská, jste rození organizátoři a umíte skvěle jednat s lidmi, a tyto skvělé schopnosti a talenty se vám budou právě teď úžasně hodit. Ale pozor, protože rok 2021 je skutečným rokem překvapení, takže to, co platí obvykle, může být i jinak. Většinou umíte dobře vycítit, odkud kouká nějaký slibný obchod nebo perspektivní kontakt a s kým jen zbytečně plýtváte čas a energii, ale teď bude lepší věnovat pozornost všemu a všem - protože opravdu nelze předem tušit, kde se na vás usměje ta pravá příležitost! Ale nebojte se, bude to zároveň i zábava!

Šťastný měsíc: červenec, prosinec
Nepříznivý měsíc: únor, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše rodinné zázemí pro vás bude příjemným ostrůvkem stability a předvídatelnosti v tomto bouřlivém roce plném zajímavých událostí a zážitků. Nejvíce vás nabije energií rodinná dovolená nebo příjemný společně prožitý víkend, bude to pro vás taková kotva, která vám ukazuje, na co se v životě můžete spolehnout a vždy s tím počítat. Uran v Býku ovšem naznačuje, že se na vás možná chystají nějaké čistě praktické a materiální změny v bydlení, třeba v podobě nečekaného stěhování nebo nutnosti rekonstrukce. To na první pohled třeba vypadá jako strašák, ale všechno špatné je na něco dobré, a každá změna přináší šanci udělat si věci po novém tak, aby více odpovídaly vaším představám a vkusu. Nejpříjemnější pro vás bude léto, které si můžete nejen skvěle užít, ale taky si uskutečnit své představy - hlavně když s nimi začnete již v červnu nebo alespoň v červenci. Mars ve Lvu vám totiž bude dodávat přímo lví sílu!

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, listopad

Zdraví

Zdraví

Letos toho budete mít opravdu hodně, milí Lvi, takže se nezapomínejte taky trochu šetřit a myslet na potřeby svého těla. Pokud se ozve s nějakou stížností, je dobré se zamyslet v první řadě nad tím, co vám to chce říct pro váš život. Ve které oblasti života jste přetíženi? V čem byste potřebovali trochu přehodnotit své priority? Tělo je pro vaši duši mocný učitel, a když vás někde něco zabolí, má to svůj smysl a poselství. Jako Lvi toužíte být vždy nejlepší, takže máte sklon přepínat své limity. Ale všechno má své hranice, a vy jistě nechcete zkoumat, kde jsou až ty vaše. Takže při signálech únavy a vyčerpání přibrzděte, dopřejte si odpočinek, dovolenou, prodloužený víkend, hodně spánku, odreagování při sportu nebo prostě jenom takové nicnedělání a skutečný relax. Samozřejmě nezapomínejte na zdravé stravování, i když budete častokrát ve svém hektickém životním tempu v pokušení jít se naobědvat rychle a snadno do fast foodu. Ale o vaše tělo a jeho pohodu se vyplatí pečovat a dopřát si jen to dobré a prospěšné!

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Kdykoliv budete mít všeho nad hlavu, chce vám osud říct jednu důležitou věc - co takhle zkusit to jinak? Zkoumejte nové možnosti, seznamujte se s novými lidmi, zkoušejte jiné cesty ke stejnému cíli. Hvězdy slibují, že budete velmi příjemně překvapeni!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

LAPIZ LAZULI - neutralizuje škodlivé látky v těle a pomáhá při problémech žláz s vnitřní sekrecí.

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol BUDHY
Symbol RUN

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.