Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro rok 2021.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, ve vašem životě se již nějaký ten pátek dějí postupné a velmi zásadní transformace, které budou v roce 2021 svým pozvolným tempem hezky pokračovat. Procházíte si časem hlubokých proměn, když možná navenek není poznat, že se něco děje, ale uvnitř pod povrchem se zásadně přebudovávají základní směry vašeho života. To nejdůležitější máte zřejmě již za sebou, a nyní je vaším úkolem přenést to, co vám rok 2020 ukázal ve vašem nitru, do odvážných změn a nových nápadů ve vašem celém bytí! Planetární konstelace vám k tomu budou pomáhat!

Velcí nebeští vládcové Jupiter a Saturn, kteří se na vás loni usmívali z vašeho domovského znamení Kozoroha, se pro rok 2021 ocitají ve Vodnáři - mnohem dynamičtějším a nepředvídatelnějším! A to je i pro vás výzva k akci! Doposud jste věci ve svém životě přehodnocovali v hodně seriózním duchu, hledali jste nové možnosti, vytyčovali si nové a aktuální ambice, které slibují právě v této těžké době úspěch. Nyní ovšem nadešel čas trochu se odvázat, brát život hravě a s lehkostí! Nebojte se nových trošku šílených a odvážných nápadů, najděte odvahu experimentovat a zkoušet nové věci, které vás lákají. Příležitostí k tomu budete mít víc než dost, takže to bude jen na vás - ale samozřejmě, s patřičnou dávnou odpovědnosti, což vám jako Kozorohům jistě nemusíme dvakrát připomínat! O další extra porci překvapení a změn se vám postará planeta Uran - ale bát se jich nemusíte! Uran je totiž ve znamení Býka, a ten vám je příznivě nakloněn! Na světlo světa se postupně klubou vítané a osvobozující změny, které se budou týkat především finanční a majetkové oblasti. Uranské příležitosti možná budou vypadat riskantně, nebo vás do nich někdo namontuje téměř až proti vaší vůli, ale rozhodně budou stát za to, máte se na co těšit!

A nezapomínejme na tajemného Pluta! Tato záhadná planetka prochází dlouhodobě vaším znamením Kozoroha a slibuje vám hlubokou transformaci. Její vliv je však spíš pozvolný. Letos pocítí sílu Pluta ve vašem životě Kozorozi narozeni v závěru tohoto znamení, kteří slaví narozeniny kolem 15. ledna. Když se podíváte na hlubší smysl některých událostí ve vašem životě, pochopíte, že se před vámi otevírají nekonečné příležitosti k novým začátkům! Kozorozi narozeni v dřívějších datech si toto zažili v různých dobách během posledního desetiletí a pořád to ještě ovlivňuje váš život. Měníte se na lepší verzi vlastního JÁ s mnohem většími a širšími možnostmi!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

K milostnému štěstí potřebujete jako Kozorozi cítit nejen vášeň, ale taky stabilitu. Toužíte po tom moct se na svůj milý protějšek kdykoliv spolehnout a být si navzájem oporou. V bouřlivých a nestálých časech změn a překvapení, jaké si v roce 2021 užijete, bude pro vás láska bezpečným přístavem. Od toho se taky bude odvíjet spokojenost (nebo její nedostatek) v manželství či partnerství, a přesně tento přístav budete hledat, pokud jste nezadaní. To neznamená, že byste se vyhýbali nezávaznému flirtování, spíš naopak, moc rádi poznáte nové lidi, ale bude to pro vás jenom taková nedůležitá kratochvíle. Vážným vztahům, ale zároveň i vášni nejvíce přeje Venuše v zemských znameních - dočkáte se již v lednu, to bude zrovna ve vašem znamení Kozoroha, takže plesová sezona může začít v zamilovaném duchu! Naproti tomu od Valentýna si toho už raději moc neslibujte. Dařit v lásce se vám bude taky na přelomu dubna a května, pak na vrcholu léta koncem července až do poloviny srpna, a nejlepší překvapení přijde na závěr! V lásce jste očividně miláčky hvězd, protože Venuše bude nad Kozorohy držet ochrannou ruku ještě jednou od 5. listopadu až do konce roku. Jen pozor, o zimních svátcích bude retrográdní, takže tehdy raději žádné nové známosti, ale jen osvědčený partner!

Šťastný měsíc: leden, prosinec
Nepříznivý měsíc: červen, říjenPráce a finance

Práce a finance

Vaše Kozoroží kariéra bude letos o skloubení nových svěžích nápadů s naprosto praktickými otázkami a jejich reálné proveditelnosti. To znamená, že je třeba sehnat peníze či prostory pro rozjetí nového start-upu nebo něco podobného. Co si budeme říkat, úplně snadné to nebude, ale je to taky příležitost ukázat světu vaše schopnosti. Když budete spolupracovat s kolegy ve vzdušných znameních, tedy Blíženci, Vodnáři nebo Váhami, bude to probíhat tak, že oni dodají nápad a vy jako správné zemské znamení zajistíte půdu pod nohama a praktické zázemí včetně toho finančního. A není na co čekat - vaše projekty se hezky rozjedou již v prvním čtvrtletí roku 2021. Zpočátku s trochou napětí, jestli se vám povede překonat finanční nebo jinou materiální překážku, ale pak už sebevědoměji! V dubnu se můžete potýkat se silnou konkurencí, ale bude to jen dočasná epizoda. Pak vám ještě docela slušně zavaří říjen se spoustou planet ve Váhách, to si asi neprosadíte nic, tak si raději dejte podzimní dovolenou!

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: duben, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Když platí, že láska je pro vás bezpečným přístavem, který letos potřebujete jako sůl, o vašem domácím zázemí to pak platí dvojnásob! Jste narozeni pod vládou zemského živlu, milí Kozorozi, takže pohodlí, komfort a pocit bezpečí umíte opravdu velmi silně ocenit! Právě vy budete jedni z těch, na koho se mohou ostatní spolehnout, že udržíte domácí pohodu a najdete si na to čas a chuť, zatímco ostatní budou rozlétaní všude možně. Kapitolou samou pro sebe bude v tomto roce rodinná komunikace. Merkur bude hodně času procházet vzdušným živlem, takže zde budou snahy řešit věci pomocí slov a nekonečných debat, což vám ovšem nebude vždy zas tak docela sedět. Vidíte to tak, že je potřeba konat a ne pouze tlachat. Dobře se vám bude komunikovat hlavně v srpnu a kolem vánoc, naproti tomu říjnu se raději vyhněte - zamotali byste se do nedorozumění! Zajímavá překvapení má pro vás v záloze Uran. Možná se dočkáte velmi netradiční příležitosti, jak získat lepší bydlení!

Šťastný měsíc: srpen, prosinec
Nepříznivý měsíc: červen, říjen

Zdraví

Zdraví

Už se chvíli nacházíte v náročnějším období plném změn, takže jste zřejmě již v roce 2020 zjistili, že bez opatrnosti o zdraví a náležité péče o své tělo jsou zkrátka věci mnohem náročnější. Do nového roku 2021 tedy už neponecháte nic náhodě a budete si dávat pozor hlavně při setkávání s novými lidmi, kterého si nejspíš užijete víc než dost. Najít si dostatek času a prostoru sami pro sebe, abyste si mohli třeba zacvičit, připravit si opravdu dobré a zdravé domácí jídlo, nebo se jít projít na čerstvý vzduch, bude velmi důležité, ale občas docela namáhavé. Vyplatí se ovšem stát si za svým, protože víte, že je to prostě základ. Pokud by se vám náhodou nějaký menší zdravotní průšvih přece jen přihodil, berte to spíš jako znamení, které se vám snaží něco říct. Hlubší zamyšlení se nad vlastním zdravím, jeho velkou cenou a všemi souvislostmi kolem toho je totiž velkým krokem ve vlastní vnitřní transformaci. Ale nebojte se, po většinu roku se budete cítit skvěle a povede se vám udržet ve svém těle i duši pohodu.

Šťastný měsíc: listopad, prosinec
Nepříznivý měsíc: duben, září

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Je čas otevřít se překvapením, které vám přinesou změnu! Vyhrává ten, kdo se včas chytne rychlé příležitosti a přejde k činům! Buďte to vy a využijte pohotově novinky a překvapení ke svému prospěchu a štěstí!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

JANTAR - má dalekosáhlé působení, blahodárně ovlivňuje oblast hlavy a zubní problémy

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol KARTY
Symbol ČÍNSKÝCH ZNAKŮ

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.