Detail horoskopu

Zajíc

Zajíc: Aktuální horoskop pro rok 2023.

1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023
Zajíci, jste citliví, ale v tomto roce také rozhodní! Budete koukat, čeho jste schopni. Měnící se vztahy vás mohou dovést k antidepresivům, přesto to zvládnete. Nejde ani tak o partnerství jako spíše o přátelství a vztahy s kolegy. Pokud to nepůjde jinak, poraďte se s psychologem. Soustřeďte se na to, co jíte a pijete. Neodbývejte se, vařte si a stravujte se pravidelně, včetně aspoň malé snídaně.


Práce a finance

Obklopte se spřízněnými dušemi! Je to síla pro všechno další. V práci jste kreativní, inspirace je všude. Ve svém oboru se stáváte novátorem a vaše zkušenosti se hodí i ostatním. Letos práci rozhodně neměňte, spíš využijte svých letitých znalostí. Ale zas od sebe nežádejte zázraky. Doplňujte energii a pravidelně odpočívejte. Baterky si dobíjejte v přírodě a s nejbližšími. V práci i podnikání se nedejte strhnout špatnými příklady a hrajte fér. Žádná lichva, žádné podvůdky. Sami víte, co je správné. V polovině roku vás čeká finanční příjem, který bude i pro vás překvapením. Může se jednat o dědictví, ale i o odměny, s nimiž jste nepočítali. Se svými penězi hospodařte rozumně a nepodléhejte touze utrácet!Láska a partnerské vztahy

Zadaní Zajíci se konečně odhodlají řešit problémy, kterými může být žárlivost, majetnictví nebo plýtvání penězi, a to u jedné či druhé strany. Pomoci vám může třetí osoba, kterou je terapeut, kouč nebo mediátor. Pokud vám tuto cestu navrhne partner či partnerka, neodmítejte. Nezadaní Zajíci budou více společenští a začátkem roku mohou snadno potkat novou lásku. Budete potřebovat ubezpečení, že je to ten pravý vztah, a těchto jistot se vám dostane. Váš nový partner ocení vaše kvality, jakými je diplomacie, mírumilovnost, klidná povaha a pomoc blízkým. Najdete způsoby, jak okořenit svůj milostný život. Nové prádlo, nová místa, nové role.


Čínský horoskop na rok 2023
 
Vaše datum narození:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.