Detail horoskopu

Had

Had: Aktuální horoskop pro rok 2019.

1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
Had má dar intelektu, proto bývají jeho zrozenci velice sečtělí a vzdělaní lidé. Jsou to přecitlivělí introverti. Rok zemského Vepře bude pro Hady trochu zkouškou. Budou chtít pozřít větší sousto, než se vejde do jejich útrob. Nezapomeňte, že s velkou kořistí v břiše nebudete tak rychlí a dopadení neujdete! Neovíjejte své blízké tak, že se nebudou moci hýbat. Snažte se o empatii.


Práce a finance

V první polovině si Hadi budou lebedit, všechno půjde dobře a hladce s velkým úspěchem. V druhé polovině se však karta obrátí a lidé s Hadem ve svém astrotypu se začnou potýkat i s vícero překážkami najednou. Mohou inklinovat k pocitům zoufalství a nespravedlnosti - proč zrovna já? Nedejte se a pomalu, avšak jistě překonávejte jednu překážku za druhou, toto období netrvá věčně, to je vaše osvědčená cesta. Ani v práci si nenabírejte mnohem víc, než dokážete zvládnout, dávejte si splnitelné cíle. Stejně nakonec každého okouzlíte svými schopnostmi.Láska a partnerské vztahy

Díky neúspěchům v práci si Hadi ponesou své vnitřní zranění i do vztahu. Dejte si dobrý pozor, abyste se příliš neuzavírali. Zkuste co nejvíce harmonizovat sebe samé třeba formou vztahové meditace, sportujte, pište zprávy partnerovi aj. Zkrátka co nejvíce se snažte uklidnit své bolavé nitro a transformovat své starosti v příjemné radosti. Pokud chcete mít vztah plný důvěry, důvěřujte i vy sami. Svěřte se s tím, co vás trápí. Dejte také partnerovi možnost volně dýchat. U vás ho bude držet láska, nikoliv smyčky vašeho hadího těla.


Čínský horoskop na rok 2019
 
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.