Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Had
1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
V roce Psa se konečně dočkáte sladkého ovoce za svoji pilnou práci a snažení ve všech oblastech života. Máte před sebou šťastný a úspěšný rok, dostanete příležitost se naplno projevit a ukázat světu, co je ve vás. Váš talent bude oceněn a vaše schopnosti vám přinesou velké úspěchy, uznání vašeho okolí a taky obdiv opačného pohlaví!


Práce a financePráce a finance
Vaše kariéra bude v roce 2018 vzkvétat a postup kupředu bude stabilní, neomylný a výrazný. Budete se těšit přízni nadřízených, kteří vám umožní uskutečnit vaše nápady a projevit se více než předtím. Podnikatele čeká rok plný nových dobrých nápadů, inovací a úspěšného růstu vaší firmy. Tento rok vám přinese spoustu energie a síly, které budete umět výborně zúročit a využít k dosažení vašich cílů. To všechno se bude samozřejmě spojovat s vynikajícími výdělky a příležitostmi rozšířit si váš majetek. Budete mít nos na dobré investice, které se vyplatí.
Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Taky v lásce bude pro vás rok Psa mimořádně šťastný. Zadaní Hadi se mohou těšit na velmi příjemné a harmonické období, s partnerem si budete výborně rozumět. Důležité je umět naslouchat tomu, co vám vaše polovička chce sdělit, a dávat najevo svoji náklonnost beze slov spíš než mluvit. Nezadaní snadno najdou opětovanou náklonnost, možná v okruhu přátel vašich přátel. Pozor však na příliš intenzivní a bouřlivé projevy vašich emocí, méně je někdy více. Rok Psa je pro Hady příznivá doba pro uzavření manželství!

Čínský horoskop na rok 2018
 
Krysa Buvol Tygr Zajíc Drak Had Kůň Koza Opice Kohout Pes Vepř
Rok Psa je zasvěcen vašemu znamení, milí Psi, a to znamená,...
celý horoskop
Vaše datum narození:

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.