Home - Detail dne

neděle
31
květen

svátek slaví Kamila

Ženské křestní jméno latinského původu. Vzniklo ze slova "camilla", jenž označuje osobu se vznešeným původem, která je předurčena k duchovní službě. Je stálicí na žebříčku nejoblíbenějších ženských jmen. Domácí podoby: Kamilka, Kamča, Kamuška, Kamka, Milka nebo Mila.
Ženy s tímto jménem bývají přecitlivělé a hůře se přizpůsobují změnám, proto jim častěji hrozí deprese a jiná psychická onemocnění. Jsou-li narozené druhý den v měsíci, mívají samotářské sklony, mohou se ale stát skvělými psycholožkami nebo kartářkami, protože rozumí lidem jako málokdo. Milují lidi a v souladu se svým jménem se jim snaží ze všech sil pomáhat. Dlouhodobý stereotyp je ničí, k vyrovnanému životu potřebují neustálý přísun zajímavých podnětů.
vyhledat význam jména:

9. lunární den

Čeká nás zkouška, jak se nám podařilo očistit za prvních 8 dní. Dnešek se považuje za temný či ďábelský - pokud jsme dobře pracovali s energií, nebude náročný. Vytvořme si astrální ochranu proti kletbám, útokům z okolí a podvodnému jednání. Snažme se vše rozpoznat, vcítit se do jiných a odpouštět. Naučme se rozlišovat zlo od dobra, aby nás energie netáhly ke špatné straně. Pomůže nám napojit se na energii ženských předků. Symbolem dne je netopýr, mléčná dráha a mateřské mléko

Měsíc vstupuje do Vah

V 16:38 se dorůstající Luna přestěhuje ze znamení Panny do znamení Vah. Ovlivňovat začne trávicí ústrojí a nervový systém. Vaše střeva si zaslouží pročistit k čemuž jsou ideální jáhly, které obsahují železo a vitamin B. Udržujte sami sebe v dobré náladě a myslete na to, že smích prodlužuje život.

zajímavost dne

31. květnový den je již od roku 1987 Světovým dnem bez tabáku. Světové zdravotnické shromáždění Světové zdravotnické organizace chce touto cestou upozornit na vážná zdravotní rizika spojená s kouřením a dává si za cíl omezit kouření v rámci celé populaci. Konzumace tabáku patří mezi nejčastější příčiny předčasných úmrtí.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.