Home - Detail dne

pátek
25
květen

svátek slaví Viola

Ženské křestní jméno pocházející z latiny, které je zároveň i názvem oblíbené polní květiny, u nás známé spíš jako fialka. Ojediněle používáno také ve variantě Violeta. Ačkoli je v něm ukryt něžný půvab, v ČR jej užívá pouhých 1200 žen. Domácí podoby: Violka, Violinka, Ola.
Podle ezoteriků mívá sklony k romantice, které ji neopouští ani v pozdním věku. Charakterem se v mnohém podobá své květinové jmenovkyni, její na pohled křehká krása v sobě skrývá tvrdé jádro a stejně jako fialka dokáže přežít i v nehostinných podmínkách. V její duši vládne nepokoj, který ji nutí neustále objevovat další neprobádané oblasti. Ze všeho nejvíc miluje cestování, při němž plně uspokojí svoji potřebu poznávat nové lidi a zajímavé kouty naší planety.
vyhledat význam jména:

11. lunární den

Probouzí se hadí síla Kundalini. Je stočená do klubíčka jako had u první čakry na spodním konci páteře. Aktivovaná stoupá páteří vzhůru a pročišťuje čakry od blokací. Uvolníme ji kombinací cvičení. Půst očistí fyzické tělo, modlitby očistí mentální tělo a energetická cvičení očistí astrální tělo. Tato silná transformační síla nás přiměje dotáhnout věci do konce. Nepouštějme se do nejasných záměrů a věnujme se sebepoznání. Symbolem dne je ohnivý meč, páteř, koruna a labyrint. 

Luna ve Vahách

Luna ve znamení Vah dorůstá a působí na kyčle, ledviny, čištění krve a tělesné tekutiny. Dodržujte dnes pečlivě pitný režim, pijte hlavně čistou vodu a bylinkové čaje. S ohledem na ledviny se snažte co nejméně solit. Pokud vás kvůli nadváze trápí kyčle, právě dnes je vhodné poradit se s odborníky.

zajímavost dne

Na tento den připadá narození prvního Buddhy. Ve Vietnamu, ani v celé Asii, se narozeniny neslaví, oslavuje se pouze úmrtí. Mnoho lidí tak nemá představu o tom, kolik let je nejbližším, nebo dokonce, kdy se sami narodili. Jedinými narozeninami, které se slaví, a to ve velkém v pagodách po celé zemi, jsou právě narozeniny prvního Buddhy.

STAŇTE SE ČLENEM ASTROKLUBU!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracovani cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.