Home - Detail dne

středa
21
duben

svátek slaví Alexandra

Ženské křestní jméno řeckého původu. Vyvinulo se ze slova "Alexandros" a znamená doslova obránce mužů. V ČR lze použít také jeho varianty Alexa, Alexia nebo Alex, ale nějak výrazně se s ním nesetkáváme. Domácí podoby: Alexa, Alex, Saša, Sašenka, Lex, Axi, Axinka, Sandra.
Alexandry bývají vesměs praktické a spořivé, pokud se shodou okolností nenarodily v Beranu či Blížencích, v tomto případě bude nejspíš jejich šatník celoživotně přetékat nepotřebným šatstvem, ale v peněžence pocítí neustálý průvan. Pro jejich životní úspěch je velmi důležité, jaké jim jejich rodiče dokážou připravit dětství. Projevují se vesměs jako nesmírně aktivní ženy, které neponechávají nic náhodě a všechno se snaží mít pod neustálou kontrolou.
vyhledat význam jména:

9. lunární den

Čeká nás zkouška, jak se nám podařilo očistit za prvních 8 dní. Dnešek se považuje za temný či ďábelský - pokud jsme dobře pracovali s energií, nebude náročný. Vytvořme si astrální ochranu proti kletbám, útokům z okolí a podvodnému jednání. Snažme se vše rozpoznat, vcítit se do jiných a odpouštět. Naučme se rozlišovat zlo od dobra, aby nás energie netáhly ke špatné straně. Pomůže nám napojit se na energii ženských předků. Symbolem dne je netopýr, mléčná dráha a mateřské mléko

Luna ve Lvu

Přibývající Lunu najdeme ve znamení Lva. Vliv má na srdce a krevní oběh. Pokud vám chybí energie, vymačkejte každý den ráno citron nebo pomeranč do sklenice s vodou a tu pak na lačný žaludek vypijte. Udělejte si také vlasový zábal ze žloutku, citronu a olivového oleje, který vlasy posílí a vyživí.

zajímavost dne

21. duben představuje 111. den roku podle gregoriánského kalendáře a je to také den, kdy v roce 1990 přijel do Československa na dvoudenní návštěvu papež Jan Pavel II. Na této návštěvě by nebylo nic až tak zvláštního, ovšem jednalo se o historicky úplně první oficiální návštěvu papeže v Československu.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.