Home - Detail dne

pondělí
19
listopad

svátek slaví Alžběta

Ženské křestní jméno hebrejského původu. Jeho význam odvozujeme ze jména Elíšéwah, které znamená přísahám na svého Boha, Bůh je má přísaha, věřící v Boha, zaslíbená Bohu. U nás se stabilně těší vysoké oblibě. Domácí podoby: Alžbětka, Bětka, Běta, Betka, Betuška, Betina, Betynka, Bety.
Žena s velkou vnitřní silou, která si umí podmanit široké okolí. U mužů sází na svůj přirozený sexappeal, u žen zase na příjemné a milé chování. Pod hezkou slupkou se však skrývá tvrdé jádro, běda vám, pokud jí nevhodně zkřížíte cestu. Pak vám dá většinou jasně najevo, že umí být nebezpečným protivníkem, kterého není radno podceňovat. Je to osobnost, která nikdy nezapadne do průměru, ať už se zabývá v životě čímkoli, vždycky vyčnívá z davu.
vyhledat význam jména:

12. lunární den

Dnešek je plný lásky. Nalaďme se na svou srdeční čakru a čerpejme tuto energii z vesmíru. Čakru aktivujeme zaměřením pozornosti na střed svého hrudníku. Její stimulací jsme lépe schopni naslouchat ostatním a otevřít se druhým. Prožijme den v lásce, obdarujme lidi kolem sebe nejen dárky, hlavně úsměvy a vyslyšením proseb. Netrapme se a ničeho nelitujme. Buďme empatičtí a se shovívavostí otvírejme srdce druhých. Usmiřujme se a obnovujme vztahy. Symbol dne je srdce, grál a číše. 

Luna ve Beranu

Dorůstající Luna v Beranu ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Jako prevence proti bolesti hlavy pijte hodně vody, pomůže také indická masáž hlavy. Snažte se nezadělávat si na stres, v práci své úkoly plňte s předstihem. Dnes je vhodný čas na peeling celého těla a ošetření akné.

zajímavost dne

Dnes je Den kouzelníků. Kouzelník (čaroděj či černokněžník) je osoba mužského pohlaví praktikující magii. Může být prospěšný, ale dokáže i škodit, záleží na jeho úmyslech. Kouzelník může být rovněž chápán jen jako iluzionista a varietní bavič. Dnes však mají všichni tito muži svátek, proto je dobré jim pogratulovat.

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.