Home - Detail dne

pondělí
6
červenec

svátek slaví Státní svátek - Mistr Jan Hus


vyhledat význam jména:

16. lunární den

Dnešním dnem vládne harmonie, čistota a spravedlnost. Uveďme svoji mysl a tělo do rovnováhy! Namísto rozčilování, křiku a zloby si udělejme pohodu a maximálně si užívejme příjemné vlny klidu a pohody. Toku harmonické energie dopomůžeme očistou, cviky a meditací. Nechejme čistotu, aby nás prostoupila od chodidel až po temeno hlavy. Starostem se postavme s vyrovnaným klidem a vše se vyřeší k naší spokojenosti. Symbolem dne je motýl, holubice a Psýché.

Měsíc vstupuje do Vodnáře

Ve 12:08 se ubývající Měsíc přesune ze znamení Kozoroha do znamení Vodnáře. Vliv má na kostru a kůži, proto věnujte pozornost svojí pokožce a nehtům. Pleťovou masku si můžete vyrobit i doma, když smícháte droždí s mlékem a necháte vzniklou směs na obličeji působit. Večer si odpočiňte v horké vaně.

zajímavost dne

Dnes je výročí upálení mistra Jana Husa. Jan Hus byl kněz, náboženský myslitel, vysokoškolský pedagog a církevní reformátor. Hus usiloval o nápravu církve a kritizoval její morální úpadek. Katolická církev ho však označila za kacíře, jeho učení za herezi a exkomunikovala jej. Nakonec byl za své přesvědčení upálen.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.