Home - Detail dne

neděle
1
listopad

svátek slaví Felix

Mužské křestní jméno, které se k nám dostalo z latiny. Základem pro jeho výklad je slovo "felice", čili šťastný. Překládáme jako šťastlivec nebo šťastný člověk. V současné době se jím pyšní necelých 400 mužů. Domácí podoby: Fel, Felda, Felouš, Fela, Lix.
I přes svůj optimistický význam v sobě toto jméno skrývá zvýšenou karmickou zátěž. Pokud se však jeho držitel narodil ve znamení Střelce nebo Lva, dosáhne v životě úspěchu. V lásce ho provází štěstí, miluje ženy a ony zase milují jeho. Někdy se ovšem city změní v nenávist, většinou v okamžiku, kdy partnerka zjistí, že její drahoušek provozuje zálety a ona pro něj rozhodně není tou jedinou na celém světě. Své děti má opravdu rád a snaží se s nimi udržovat hezké vztahy.
vyhledat význam jména:

16. lunární den

Dnešním dnem vládne harmonie, čistota a spravedlnost. Uveďme svoji mysl a tělo do rovnováhy! Namísto rozčilování, křiku a zloby si udělejme pohodu a maximálně si užívejme příjemné vlny klidu a pohody. Toku harmonické energie dopomůžeme očistou, cviky a meditací. Nechejme čistotu, aby nás prostoupila od chodidel až po temeno hlavy. Starostem se postavme s vyrovnaným klidem a vše se vyřeší k naší spokojenosti. Symbolem dne je motýl, holubice a Psýché.

Luna v Býku

Ubývající Luna se nachází ve znamení Býka. Vliv má proto na hrdlo a ramena. Každý člověk by měl mít svojí vrbu a to doslova, proto vyrazte ven a najděte si strom, který vám bude sympatický a ten pak obejměte a sdělte mu svoje trápení. Budete se pak cítit lépe. Pečovat byste měli také o svůj chrup.

zajímavost dne

Dnes je Svátek všech svatých. Uctívá všechny svaté, a to nejen ty, kteří jsou oficiálně kanonizováni, ale i ty, o „jejichž svatosti neví kromě Boha nikdo“. Svátek vychází z historické události z 13. května 609, kdy došlo k zasvěcení římského Pantheonu (původně pohanského chrámu) Panně Marii a všem svatým mučedníkům.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.