Home - Detail dne

středa
27
leden

svátek slaví Ingrid

Ženské křestní jméno pocházející z drsné Skandinávie. Vytvořilo se ze spojení slov "Ingwio" (bůh plodnosti) a "frid" (krásná). Znamená jezdkyně boha Ingwia nebo krasavice boha Ingwia. Může být také odvozeno ze jména jedné ze severských Valkýr z bájné Valhally. U nás ovšem příliš rozšířené není. Domácí podoby: Inga, Inge, Ina, Inka, Inuška, Inulka, Inula, Inečka.
Nositelka tohoto vznešeného jména se nachází pod vládou planet Neptun a Saturn, což jí přináší do života nemalé potíže. V mládí bývá relativně spokojená, teprve s přibývajícími léty se začnou objevovat první překážky, které jí značně ztěžují její životní cestu. Určitě neudělá chybu, zkrátí-li si jméno na Inu nebo Inge, ideální by však bylo jej úplně změnit.
vyhledat význam jména:

14. lunární den

Dnes se otevírá Třetí oko! Jde o energetický bod uprostřed čela. Tato šestá čakra propojuje minulost, přítomnost a budoucnost. Pokud se nám ji povede otevřít, pomůže nám prozřít a získat spoustu informací z hůře dostupných zdrojů. Třetí oko souvisí s intuicí, logikou a jasnovidectvím. Můžeme vidět auru a různé jindy skryté věci. Čtěme, studujme a věnujme se manuální činnosti, která nám pomůže se realizovat. Vyvarujme se ale praktikování magie. Symbolem dne je trubka a povolání.

Luna v Raku

Dorůstající Luna najdeme ve znamení Raka. Ovlivňuje proto žaludek a mléčné žlázy. Snažte se chodit dříve spát a pravidelně jíst, pravidelnost a řád vašemu tělu jenom prospěje. Myslete pozitivně a snažte se trávit čas s lidmi, které máte rádi. Hezké chvíle vám dodají spoustu energie a životní síly.

zajímavost dne

Dnes je svátek sv. Angely Merici. Byla to italská světice a zakladatelka řádu svaté Voršily. Během svého života měla několik mystických vidění. Nejznámější vidění proběhlo blízko Maguzzana, kde se jí zjevil žebřík, představující spojnice mezi nebem a zemí, po němž stoupali andělé a panny i s její zemřelou sestrou.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.