Home - Detail dne

středa
26
září

svátek slaví Andrea

Ženské křestní jméno řeckého původu. Stejně jako jeho mužská varianta Andrej vychází z řeckého jména Andreas. Významově můžeme vyložit jako statečná, bojovná nebo odvážná. U nás poměrně rozšířené. Domácí podoby: Andy, Anďa. Andrejka, Ajka, Ája, Andruška.
Žena s osobitou přitažlivou tváří, která si musí všechno v životě zasloužit. Může dosáhnout významného úspěchu, nebude to ale bez práce. Životní bloky dokáže odbourat pozitivním přístupem ke všemu, co ji na světě potká. Většinou absolvuje několik problémových vztahů, než se jí podaří zakotvit v partnerství s tou pravou osobou. Někdy ovšem tolik štěstí nemá a pak zůstává sama. Vybírá si takové přátele, kteří respektují její životní prostor a vědí, že občas potřebuje samotu.
vyhledat význam jména:

17. lunární den

S láskou a dobrou náladou zvítězíme nad vším! Užívejme si partnerské vztahy a sexuální kontakty. Dnes buďme bez konfliktů, bez hněvu a bez alkoholu v naprosté harmonii. Dnem vládne ženská energie, jejíž patronkou je bohyně Shakti. S vnitřní svobodou tančeme, smějme se, a radujme se ze života! Dnes započatý vztah poplyne v sexuální harmonii a s dokonalým porozuměním. Na spory reagujme s klidem. Symbolem dne je zvon, poplach, hrozen a Shakti. 

Luna ve Beranu

Měsíc ubývá a nachází se ve znamení Berana. Ten působí na hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Měli byste pít hodně mléka, protože to dává život a sílu. Nechte si udělat indickou masáž hlavy a obličeje. Je to masáž velmi blahodárná. Působí proti stresu, nespavosti, únavě a také proti vypadávání vlasů. Na únavu je rovněž vhodný pohyb. Vyrazte každý den na delší procházku, nejlépe do lesa, kde se také nadýcháte čerstvého vzduchu, zklidníte si nervy poslechem ptáků a lesních zvířat.

zajímavost dne

Dnes je výročí úmrtí české královny Žofie Bavorské. Jejím zpovědníkem byl Jan Nepomucký, který nechtěl jejímu manželovi vyzradit zpovědní tajemství. Byl za to umučen a hozen do Vltavy. Když vytáhli jeho tělo měl kolem hlavy rybičky, proto má na svatozáři hvězdy. Jeho jazyk neshnil v hrobě, protože udržel tajemství.

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.