Home - Detail dne

úterý
17
květen

svátek slaví Aneta

Ženské křestní jméno, které pochází z hebrejského "hannah", což znamená milostivá, líbezná nebo milostiplná. Následně převzato do latiny, kde po odstranění počátečního a koncového písmena vzniká "Anna". Aneta se pak vytvořila z francouzské zdrobněliny Anette. Toto jméno je u nás velmi oblíbené a počet jeho uživatelek stále narůstá. Domácí podoby: Anet, Anetka, Any, Áňa, Anuška, Anda, Anýsek.
Její nadprůměrný intelekt zaručuje, že dosáhne úspěchu všude tam, kde jiní většinou selhávají. Umí být velmi přesvědčivá a cílevědomá, což zaručuje, že se na ni jen tak nezapomene. Její živočišná a divoká povaha z ní činí zajímavý objekt pro muže všech věkových kategorií, ona však zpravidla věnuje své srdce jen tomu, kdo jí poskytne životní jistotu a bezpečí.
vyhledat význam jména:

17. lunární den

S láskou a dobrou náladou zvítězíme nad vším! Užívejme si partnerské vztahy a sexuální kontakty. Dnes buďme bez konfliktů, bez hněvu a bez alkoholu v naprosté harmonii. Dnem vládne ženská energie, jejíž patronkou je bohyně Shakti. S vnitřní svobodou tančeme, smějme se, a radujme se ze života! Dnes započatý vztah poplyne v sexuální harmonii a s dokonalým porozuměním. Na spory reagujme s klidem. Symbolem dne je zvon, poplach, hrozen a Shakti. 

Měsíc vstupuje do Střelce

Luna ubývá a přesouvá se ze znamení Štíra do znamení Střelce ve 13:50. Působí na močový měchýř, močové cesty, stehna, žíly, křížovou kost, pohyblivost a boky. Zaměřte se na odstranění celulitidy a rozšířených žilek. V posteli se ráno pořádně protáhněte, zlehka napínejte všechny svaly, uvolní se klouby a napřímí páteř. Na podporu močových cest jezte častěji čerstvé nebo sušené brusinky. Nechte si namasírovat celé tělo, včetně nohou, stehen a lýtek. Více se hýbejte, pohyb pomáhá k lepšímu zdraví.

Astrojídelníček
Přejděte na čerstvou zeleninu a ovoce, ať máte dostatek vitamínů. Vhodné jsou rovněž luštěniny a ořechy, a to všechny druhy, nejlepší jsou však vlašské. Pokud máte problémy se žaludkem či jiným úsekem zažívacího ústrojí, vynechte papriku a zelí, jsou těžké. Zapomeňte taktéž na čokoládu a hořčici.

zajímavost dne

17. května se po celém světe slaví Mezinárodní den proti homofobii. V roce 1990 byla homosexualita oficiálně vyškrtnuta z Mezinárodní klasifikace nemocí Světové zdravotnické organizace. Smyslem bylo získat větší respekt a práva pro lidi s jinou než heterosexuální orientací. Dodnes se po celém světě pořádají manifestace a různé pochody za práva homosexuálů.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.