MENU
Home - Detail dne

pondělí
30
březen

svátek slaví Arnošt

Mužské křestní jméno německého původu. Vzniklo ze starogermánských slov "ernst" nebo "ernust", což znamená čestný, vytrvalý nebo rozhodný. Vyskytuje se spíš zřídka a na rozdíl od jiných jmen si už řadu let drží na žebříčku oblíbenosti podobnou pozici. Domácí podoby: Arno, Arnoštek, Arni, Arnek, Arne, Nošt, Noštek.
Vibrace jeho jména mu bohužel nedovolí, aby se staral především sám o sobě, jeho životním úkolem je v prvé řadě pracovat pro druhé. Pokud proti tomu bude bojovat, čekají ho životní prohry, přijme-li ale tento stav jako fakt a dokáže se s ním smířit, dočká se snesitelnějšího života. Pro druhé by udělal cokoli a lásku rozdává všem doslova plnými hrstmi, ale on sám se často potýká s pocitem, že na něm nikomu nezáleží.
vyhledat význam jména:

6. lunární den

Žijme v přítomném okamžiku, teď a tady, a čerpejme z něj radost! Den spojený s krásnou, láskou, intuicí a příjemnými smyslovými vjemy podpořme muzikoterapií a aromaterapií. Pronášejme užitečná slova, kterým přeje vesmírná energie. Nejlépe přání a sny. Žádné pomluvy a soudy. Hledejme odpuštění, milosrdenství a pokoru. Energie přejí proroctví, jasnovidectví a telepatii. Předtuchy nás nezklamou. Praktikujme dechovou jógu kvůli dýchacím cestám. Symbolem dne je jeřáb, mraky a duha. 

Luna v Blížencích

Dorůstající Luna se nachází ve znamení Blíženců. Vliv má na ruce a horní cesty dýchací. Vaše ruce udělají za den spoustu práce, proto si zaslouží pozornost. Dobře jim udělají parafínové zábaly, které zvládnete s trochou šikovnosti i doma. Před masáží si nezapomeňte prohřát svaly ve vaně nebo sauně.

zajímavost dne

30. březen je dnem Belzebuba. Má jít o nevlastního bratra Satana. Kdy Satan chce jednotu satanistů a Belzebub si ji vynucuje. Je také patronem Orientu, bojových umění a asijské kultury. V židovské kultuře je považován za nejvyššího démona zla, také je označován jako pekelný kníže a nelze před ním ustoupit.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.