Home - Detail dne

sobota
22
leden

svátek slaví Slavomír

Mužské křestní jméno slovanského původu. Skládá se ze slov "slavný" a "mír" nebo "svět". Vykládáme jako muž slavící mír nebo mírumilovný. Obliba tohoto zastaralého jména v posledních letech spíš upadá. Domácí podoby: Sláva, Slávek, Sláveček, Míra, Mireček, Mirek.
Navenek oblíbený a přátelský extrovert, svoje soukromí si ale pečlivě chrání. Zapomeňte na to, že si vás k sobě pustí nějak extra blízko. Do života si přináší velké ambice, bude ale záležet na souhře více faktorů, jestli si je dokáže splnit. V jeho prospěch jistě hraje také skutečnost, že mu nechybí nadání. Málokdy se někomu podaří jej vyvést z míry, a pokud k tomu přece jen dojde, jeho rozčilení nemívá dlouhé trvání. Ideální otec a manžel, svojí rodině přináší štěstí.
vyhledat význam jména:

19. lunární den

Vyčistěme své vědomí a svědomí! Obtížné myšlenky musí zmizet. Čeká nás kritický nebezpečný den plný nástrah. Smutný den ovlivněný černou magií jako pavouk spřádá lstivou pavučinu. Nenechme se temnými silami svést na scestí. Nezačínejme nic nového a odložme všechna rozhodnutí. Neuzavírejme žádné smlouvy (včetně manželství), zůstaňme doma. Věnujme se hlavně očistě po fyzické i energetické stránce! Očišťujme duši od karmické zátěže z minulých životů. Symbolem dne je pavouk a síť. 

Luna v Panně

Luna ubývá a nachází se ve znamení Panny. Působí na kyčle, ledviny, čištění krve a tělesné tekutiny. Jděte na kosmetiku, udělejte si pleťovou masku, využít můžete koupené výrobky, nebo použijte domácí ingredience. Nechte se nalíčit a změňte vizáž. Omezte dobu, kdy přijímáte potravu, dojde k uzdravení celého těla. Říká se tomu přerušované hladovění. Měli byste hodně pít, alespoň 8-10 sklenic vody, poděkují vám nejen vaše ledviny, ale také pokožka, která nebude tak vysušená. Bude mnohem zářivější.

Astrojídelníček: Ráno si namočte čočku, kterou před polednem uvařte v osolené vodě do měkka. Jako přílohu zvolte zeleninový salát, jen vynechejte papriku a zelí. Strava by měla být různorodá, v těchto dnech byste to ale neměli přehánět s masem ani rybami. Přesto si k čočce můžete opéci plátek mírně osoleného masa.

zajímavost dne

V dnešní den bývaly uctívány Múzy. Múzy byly v řeckém náboženství dcery boha Dia a bohyně paměti Mnémosyné. Jsou to bohyně všech umění. Všechny nápady ohledně hudby, tance, básní a dalších byly prý jejich božskou inspirací. Pokud chcete dosáhnout úspěchu v umělecké oblasti, poproste je o pomoc, dnes je ideální den.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.