MENU
Home - Detail dne

neděle
20
říjen

svátek slaví Vendelín

Mužské křestní jméno německého původu. Vyvinulo se zřejmě ze slova "Wende", což označuje polabské Slovany. Také ovšem může pocházet ze jména Wendelmar (také polabský Slovan) anebo Václav (více slavný). Nositele tohoto jména v ČR počítáme na stovky. Domácí podoby: Véna, Venda, Vendík, Vendy, Vendelínek.
Muž, který se nejlépe uplatní ve vedoucí funkci, protože má skvělé organizační i vůdcovské schopnosti a byla by to věčná škoda, kdyby zakrněl na nějakém podřízeném postu. Rychle se učí a chápe, proto má v tomto směru zelenou. Než se ale dostane k takové pozici, měl by si udělat pořádek a srovnat si priority. Občas bývá trochu nerozhodný, jindy zase až příliš tvrdý. Ve vztazích se někdy dostává do citové závislosti na svých partnerkách.
vyhledat význam jména:

21. lunární den

Patří spravedlnosti a odvaze! Má dynamickou energii, která nám dá kuráž postavit se výzvám. Udělejme rozhodnutí, která nás mohou ovlivnit na celý život. Vyjděme ven a nechme se energií větru posunout vpřed. Přijímejme zodpovědnost, nebojme se dávat sliby a plnit povinnosti. Buďme v pohybu a najděme v sobě rytířské vlastnosti. Zaměřme pozornost na naši sedmou čakru na temeni hlavy. Tím ji aktivujeme pro spojení s vesmírem - naším Vyšším Já. Symbolem dne je kůň, stádo a kočár. 

Luna v Raku

Měsíc ubývá a usadil se ve znamení Raka. Ovlivňovat proto bude trávení a mléčné žlázy. Svoje poprsí si jemně namasírujte a vetřete do jeho jemné pokožky výživný krém. Dbejte na to, abyste potravu v ústech řádně rozkousali. Hltání by vám neprospělo. Nezdráhejte se zbavit starých a nepotřebných věcí.

zajímavost dne

Dnes je den stromů. Každý strom je živý, má svoji duši a také svou životní sílu. Lidé ji odpradávna dokázali využívat. Každý strom je jiný, takže si musíte vybrat strom podle své konkrétní potřeby. Borovice je symbolem síly, zdraví a plodnosti. Bříza uklidňuje a přináší dobrou náladu. Buk léčí bolestí hlavy.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.