Home - Detail dne

středa
20
březen

svátek slaví Světlana

Ženské křestní jméno slovanského původu. K nám se dostalo z ruského kalendáře. Vykládáme jako světlá nebo jasná. Objevuje se sice méně často, jeho popularita se ale v čase moc nemění. Domácí podoby: Světla, Světa, Světka, Světlanka, Světluška.
Energická a rázná dáma, která se s ničím dlouho nemaže. Pokud se ocitne ve vaší blízkosti, máte pocit, že vás přišel navštívit přinejmenším tajfun. Nevydrží ani chvíli v klidu a stejnou hyperaktivitu očekává i od ostatních, což se bohužel nemusí příliš líbit jejím partnerům. Občas se chová k ostatním trochu tvrdě a necitelně, ale rozhodně to nedělá úmyslně, prostě ji ani nenapadne, že by svým chováním mohla někoho zraňovat. Jakmile dosáhne vyššího věku, většinou se výrazně zklidní.
vyhledat význam jména:

14. lunární den

Dnes se otevírá Třetí oko! Jde o energetický bod uprostřed čela. Tato šestá čakra propojuje minulost, přítomnost a budoucnost. Pokud se nám ji povede otevřít, pomůže nám prozřít a získat spoustu informací z hůře dostupných zdrojů. Třetí oko souvisí s intuicí, logikou a jasnovidectvím. Můžeme vidět auru a různé jindy skryté věci. Čtěme, studujme a věnujme se manuální činnosti, která nám pomůže se realizovat. Vyvarujme se ale praktikování magie. Symbolem dne je trubka a povolání.

Luna v Panně

Dorůstající Měsíc zakotvil ve znamení Panny, proto ovlivňuje trávicí ústrojí, břišní slinivku, střeva i nervový systém. Je vhodná doba na změnu účesu, nový střih i barva vám budou skvěle držet. Jídlo volte lehké a střídmé. Dnes nastává jarní rovnodennost, kdy se Slunce přesouvá do znamení Berana.

zajímavost dne

Tento den v roce 1393 byl zajat, umučen a do Vltavy vhozen svatý Jan Nepomucký. Nepomucký zasvětil svůj život snaze o mravní dokonalost, často se dostával do sporů s králem a hájil práva církve. To se mu však nakonec stalo osudným. Jan Nepomucký je ztělesněním věrnosti církvi a svým ideálům. Je zemským patronem Čech a Bavorska.

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.