MENU
Home - Detail dne

pondělí
27
leden

svátek slaví Ingrid

Ženské křestní jméno pocházející z drsné Skandinávie. Vytvořilo se ze spojení slov "Ingwio" (bůh plodnosti) a "frid" (krásná). Znamená jezdkyně boha Ingwia nebo krasavice boha Ingwia. Může být také odvozeno ze jména jedné ze severských Valkýr z bájné Valhally. U nás ovšem příliš rozšířené není. Domácí podoby: Inga, Inge, Ina, Inka, Inuška, Inulka, Inula, Inečka.
Nositelka tohoto vznešeného jména se nachází pod vládou planet Neptun a Saturn, což jí přináší do života nemalé potíže. V mládí bývá relativně spokojená, teprve s přibývajícími léty se začnou objevovat první překážky, které jí značně ztěžují její životní cestu. Určitě neudělá chybu, zkrátí-li si jméno na Inu nebo Inge, ideální by však bylo jej úplně změnit.
vyhledat význam jména:

3. lunární den

Je ve znamení lunární očisty astrálního těla. Energická centra, která slouží jako brány k tomuto tělu, najdeme v kloubech. Procvičme a rozpohybujme proto celé tělo. Snažme se mít pod kontrolou emoce, které se odráží v našem astrálním těle. Nenechme se vyprovokovat, zahoďme zbabělost, nerozčilujme se a sbírejme psychickou energii. Pročišťujme krční čakru Viššudhi a bez pomluv vysílejme lásku k bližním. Doma i v práci uspořádejme chaos. Symbolem dne je leopard a levhart. 

Měsíc vstupuje do Ryb

V 00:44 se dorůstající Měsíc přesune ze znamení Vodnáře do znamení Ryb. Vliv má na bérce a žíly. Soustřeďte se dnes na prevenci proti vzniku křečových žil, kdy pomůže, když necháte nohy odpočinout ve zvýšené poloze a osprchujete je střídavě studenou a teplou vodou. Ženy se vyhnou nošení podpatků.

zajímavost dne

Dnes je svátek sv. Angely Merici. Byla to italská světice a zakladatelka řádu svaté Voršily. Během svého života měla několik mystických vidění. Nejznámější vidění proběhlo blízko Maguzzana, kde se jí zjevil žebřík, představující spojnice mezi nebem a zemí, po němž stoupali andělé a panny i s její zemřelou sestrou.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.