Home - Články - Lunární kalendář a Astrojídelníček na středu

Lunární kalendář a Astrojídelníček na středu

vloženo 12. 1. 2022
čas čtení: 2 minuty

Lunární kalendář a Astrojídelníček na středu

Měsíc nám dorůstá a je čas přejít na tepelně zpracovanou stravu!

Luna dorůstá v zemském znamení Býka. Působí na hrdlo, orgány řeči, zuby, krk, týl, čelisti, šíji, ramena, mandle, uši, chuť, čich a štítnou žlázu. Pokud máte na záda jen jednostrannou zátěž, může docházet k hrbení. Proto je dobré, pokud si každý den zacvičíte, každou chvíli se protáhnete a ještě si dopřejete masáž. Kloktejte preventivně vodou s jablečným octem, je využíván při nachlazení, zánětech horních cest dýchacích, na zlepšení trávení, střevní mikroflóry i ke snížení vysokého tlaku.

Astrojídelníček na 12.1.2022

Pomalu byste měli přejít z čerstvé stravy na stravu tepelně zpracovanou. Můžete vařit, péct, grilovat, udit nebo dusit. Vynechejte ale smažení, je to zcela nezdravá příprava jídel. Dnes je nevhodné i veškeré maso, uzeniny, také studená jídla a studené nápoje. Rovněž citrusy jsou spíše ochlazující.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.